Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 13:15, Heartbreaker napisał:

Super... Do mnie jeszcze nie wysłali esa (Sferis w Arkadii, może ktoś już był w nim?)
i zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem nie pojechać i odebrać już bez niego... Poczekam
jeszcze :)


Identycznie mam;) Też mam zamiar poczekać jeszcze trochę, ale jak nei dostanę, to się przejdę zobaczyć, czy paczka już jest:P. Chociaż z drugiej strony, jak mam dostać mocno odbiegającą od stanu wzorcowego głowę Geralta, to może i dobrze, że jeszcze jej nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:15, Heartbreaker napisał:

Super... Do mnie jeszcze nie wysłali esa (Sferis w Arkadii, może ktoś już był w nim?)
i zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem nie pojechać i odebrać już bez niego... Poczekam
jeszcze :)


Właśnie miałem zapytać o to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:21, paweldomar1 napisał:

Identycznie mam;) Też mam zamiar poczekać jeszcze trochę, ale jak nei dostanę, to się
przejdę zobaczyć, czy paczka już jest:P. Chociaż z drugiej strony, jak mam dostać mocno
odbiegającą od stanu wzorcowego głowę Geralta, to może i dobrze, że jeszcze jej nie widzę
:P


Ja też zamówiłem z dostawą do Arkadii. Miło wiedzieć, że inni też nie dostali żadnego info - widać tam w Sferisie jeszcze śpią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin odpakowany i z pełną radością mogą ogłosić że moje EK jest w pełne i nie zawiera żadnych błędów technicznych (nie licząc małego odprysku na samym czubku nosa na głowie Geralta). Edycja jest naprawdę ogromna i te 250 zł nie poszło w błoto.

Dla wszystkich oczekujących nadal swoich EK: nie ma się co martwić że jakiegoś elementu nie będziecie mieli, trzeba być dobrej myśli.

PS. Z figurek mam dodatkowo Jaskra. Jak uda mi się go złożyć to zrobię zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:29, Gocek napisał:

Ja też zamówiłem z dostawą do Arkadii. Miło wiedzieć, że inni też nie dostali żadnego
info - widać tam w Sferisie jeszcze śpią ;)

Ja odbierałem wczoraj w Arkadii - dostałem sms i email około 14, pudełek na zapleczu mieli dosłownie po sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:32, Strusiasty napisał:

Ja odbierałem wczoraj w Arkadii - dostałem sms i email około 14, pudełek na zapleczu
mieli dosłownie po sufit.

Ale mówimy o EK? One miały być chyba dostępne dopiero dzisiaj?
W sumie jakoś strasznie mi się nie spieszy i tak dobrze, że będzie przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:29, Gocek napisał:


Ja też zamówiłem z dostawą do Arkadii. Miło wiedzieć, że inni też nie dostali żadnego
info - widać tam w Sferisie jeszcze śpią ;)


Huh, źle przeczytałem poprzedniego posta - ja co prawda nie do Arkadii zamówiłem, a do Otwocka, jednak tak samo jest to blisko Warszawy. Tak czy siak, śpią widać na Mazowszu, deszcz dał im się we znaki;) Zaraz pewnie zadzwonię i się spytam u siebie, czy może juz jednak mój Wiesiek czeka na mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:09, Warsovia napisał:

Sorry bardzo, czy to jest JAKIŚ NIESMACZNY ŻART?? Co to znaczy "nie można aktywowac przed
17 maja"? Wszystko ładnie pięknie, zainstalowane, pojawia się okienko wpisania kodu...
i nic. Nawet "obiecany" plik-łatka 50mb do ściągnięcia się nie pobiera. Wchodzę do katalogu
gry, klikam ręcznie na "activate"... **nie można aktywowac przed 17 maja**... Are you
f** kidding me?

Idz trolowac gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat do premiery ewoluował w "Kiedy dostane gre, czemu jestem inny i nie umiem czytac faq oraz moj geralt ma niedoskonałosci" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:35, Isildur napisał:

Chyba czas zacząć rozdawać nagrody za nieczytanie przypiętego posta, nie po to on jest
by zadawać milion razy te same pytania, na które odpowiedź znajduje się w ów poście...

Apeluję zanim zadasz pytanie proszę przeczytaj przypiętego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=1021

Isi moze trzeba walnac jakis jebitny pop-up CZYTAJ FAQ zanim zadasz glupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to i moja EK dotarła, głowa trochę po obdzierana, ale to minimalnie, wszystkie 3 sztuki origami są, artbook dobrze sklejony, więc teraz pozostaje tylko sprawdzić jak działa płyta (o zgrozo!) bo u mnie żadnej nowej gry nie chce odczytać bo zabezpieczenia blokują mi napęd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja pitole ... przy próbie instalacji gry antywir rozpoznał mi jako trojan droppera plik witcher2.exe =P
Twardo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:54, Pietro87 napisał:

O ja pitole ... przy próbie instalacji gry antywir rozpoznał mi jako trojan droppera
plik witcher2.exe =P
Twardo xD

Hmm ciekawe :D
Ja mam nod32 i o nic sie nie plul przy instalce ani winda :D
Jaki antywir?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj te karteczke z listem od CDP co jest w pudelku. Zdaje sie, ze tam jest wszystko wyjasnione kiedy bedzie mozna uruchomic gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:54, Pietro87 napisał:

O ja pitole ... przy próbie instalacji gry antywir rozpoznał mi jako trojan droppera
plik witcher2.exe =P


Troche przewrazliwiony ten antywir. Na czas instalacji gry po prostu go wylacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować