Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 13:56, Wojman napisał:

Troche przewrazliwiony ten antywir. Na czas instalacji gry po prostu go wylacz.


No wiadomo, że to fałszywy alarm, nie mniej "ester egg" godny odnotowania [a swoją drogą sam antywir to avira w wersji pro]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część programów może jeszcze zgłaszać false-positive w pliku wykonywalnym gry (McAfee, Ikarus, Norton). Kontakt z producentami tych programów został już nawiązany. W przypadku większości aplikacji dostępnych na rynku nie powinno być fałszywych alarmów, pod warunkiem korzystania z aktualnych definicji zagrożeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do poniedziałku da się wytrzymać :) Czekaliście tyle na grę to 2 czy 3 dni was nie zbawi? :) Ja mam inny problem - w następnym tygodniu przychodzi do mnie LA Noire i nie wiem jak znajdę czas na obie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.
Korzystam z Avasta, baza wirusów aktualizuje się automatycznie i nie wykryło mi zagrożenia przy instalacji Wiedźmina 2.

@Wojman - cieszymy się razem z Tobą :)
Jak otrzymasz Ek, to napisz w jakim stanie, ok?
I polecam od razu puścić sobie soundtrack - nagrania są jednymi z lepszych, jeśli nie najlepszymi, które słyszałem!

@Meketh - do mnie też nie dzwonił, ale sprawdziłem na stronie UPS-u dzień wcześniej od której rozwożą przesyłki i nastawiłem sobie budzik na godzinę wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 14:03, Wojman napisał:

Juuupi! Dzwonil wlasnie kurier UPS, przyjedzie z moja EK w ciagu 15 minut. :)


Szczęściarz ja nadal czekam bo do mnie kurier z UPS oczywiście nie ma zamiaru zadzwonić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnosnie 1go patcha, ktory mial wspierac monitory 16:10. Czy wiadomo juz czy ten patch wyjdzie 1go dnia, czy bedziemy musieli czekac dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 14:03, Harrolfo napisał:

Potwierdzam.
Korzystam z Avasta, baza wirusów aktualizuje się automatycznie i nie wykryło mi zagrożenia
przy instalacji Wiedźmina 2.


AVG też nic nie wykrył. Spodziewam się baboli przed wyjściem patcha, ale nie wierzę, że CDP wcisnęłoby wira do instalki, nie przesadzajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, odebrałem. Wszystko pięknie prócz głowy, która ma odpryski, przebarwienia i jest upaćkana czarną wyściółką, czego za cholerę się nie da wyczyścić. Dodatkowo mam obdrapane pudełko, co można sobie zobaczyć na screenie. Właśnie się zabieram za pisanie maila do BOKu, DOKu, czy jak to się tam zwie.

20110513141041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał status przesyłki w UPS "Planowane doręczenie:
Piątek, 13.05.2011, Przed końcem dnia" O której oni mają to zamiar przywieźć? O 23:59? :-) Mam nadzieję, że się na dzisiaj wyrobią, bo nie mogę się doczekać przesłuchania soundtracka. ;) Mam nadzieję że Geralt w moim przypadku "nie straci głowy", ani nie skatuje pudełka, za to, że tak długo go tam trzymali... Numerze 741... przybywaj!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem, a przesyłkę dostałem chyba około 10, czy 11.
To "przed końcem dnia" oznacza tyle, że dzisiaj dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack po przesłuchaniu wydaje się jednak mniej interesujący od jedynkowego (ale bynajmniej zły nie jest, to przecież Skorupa), ale zobaczymy, jak to będzie wyglądało w grze, bo ten typ muzyki tak ma, że często jako tło jest lepszy niż sam w sobie.
Całość bardzo ładna, nawet się nie spodziewałem, że moneta z Premium też będzie metalowa (choć mała, taki grosik na szczęście), nawet potwarze Geralta w przyzwoitym stanie, choć w jednym miejscu na podbródku farba zeszła. To Triss, parszywa, patelnią rzucić weń musiała.

Instalacja się powoli kończy, ja zaś przymierzam się do zakończenia W1. Pozdrowienia dla odbierających wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest e-mail do Działu Obsługi Klienta, bo chciałem wysłać zdjęcia figurki, a jedyny kontakt znalazłem przez formularz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 14:22, heyboy napisał:

Jaki jest e-mail do Działu Obsługi Klienta, bo chciałem wysłać zdjęcia figurki, a jedyny
kontakt znalazłem przez formularz...


dok@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tester jest wyjątkowo dziwny i nie ma się co nim przejmować raczej.
Ocenił mnie również na opcję PC_low, a mój sprzęt to : E8400, GTX260, 4096 Ram DDR2 800, WinXP SP3.
Prawdopodobnie tester ma w wymogach zapisane jakieś bzdury dotyczące pamięci grafiki czyli rekomendowanej 1024 [gdzie same rekomendacje to bzdura bo rekomendowana do grania an full 260tka nie ma 1024 mb a 896] i prawdopodobnie 4 rdzeniowy procek [gdzie zakładam stare szybkie dwa jajowce sobie poradzą, na stosunkowo średnim quadzie i gfie 9800 grane było na full w około 25-30 klatkach w rozdziałce 1600/1200 bodajże więc nie było tragicznie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 14:25, Isildur napisał:

dok@gram.pl

Dzięki wielkie. Nie byłem pewny czy dok czy bok (kiedyś się to zdaje się zwało biuro obsługi klienta). E-mail z fotkami już poszedł, więc teraz tylko czekać na pozytywną reakcję CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurrrrra :D Dostałem kolekcjonerkę :D Też miałem przed końcem dnia a był kilkanaście minut po 14 :D Wszystko jest ok... Figurkę powinni lepiej zabezpieczyć. Trochę jest brudna od tego meszku z opakowania, ale ogólnie nie jest źle :D Natomiast pudełko trochę brudne od głowy i troszkę przytarte, ale kto by się przejmował pudełkiem... No i ten numer - 625 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować