Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ogólnie Z Ek jestem zadowolony, wszystko co miało być jest, instalacja przeszła bez żadnych problemów, jedyne zastrzeżenie mam do tej nieszczęsnej głowy trzeba będzie zareklamować, ale ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:55, xkarionx napisał:

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to bedzie najdłuzszy weekend w moim zyciu chyba.


To mało żeś tych weekendów przeżył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarła!! :) Pudełko w ogóle nie naddrapane, głowa geralta ma się dobrze, żadnych odprysków farby, ani nie jest pobrudzona, "czarny brud" z pudełka także się w ogóle nie sypie, głowa była nim lekko zakurzona, ale wystarczyło jedno małe dmuchnięcie i teraz jest tak biała, jak suknia panny młodej przed ślubem. :-)

Co do pozostałych rzeczy:

Artbook - super, gruby, wykonanie bardzo porządne, chyba to najlepszy artbook, jaki w ogóle kiedykolwiek dodali do gry.

Temerski oren - wykonanie ekstra, muszę teraz tylko kupić na niego specialny pokrowiec, aby nie zmatowiał, bo na prawdę szkoda :)

Karty - to że nie mam zamiaru nimi grać wiedziałem już zanim kupiłem grę, niemniej wykonanie super, pudełko na karty z klimatycznym motywem, same zaś karty także mają fajne "obrazki" :)

Pamflet i moneta - tak sprytnie to ukryto, że nie wiedziałem gdzie szukać, znalazłem dopiero teraz gdy włożyłem soundtrack do komputera - zgadza się - dodatkowe papierowe figurki, wraz z tajemniczą kopertą znajdują się właśnie w pudełku z bonusowymi dyskami. Wykonanie fajne, oczywiście nie czytałem, bo nie chce psuć sobie fabuły, z tą monetą myślałem że będzie wykonana z papieru albo coś, a to normalna moneta, rozmiarami trochę mniejsza niż oren, niemniej motywy na niej też są fajne.

Papierowe figurki - mam Jaskra i Geralta! :) oraz oczywiście Drauga. Z tym będzie trochę filozofii, bo plastykiem zbytnio nie jestem, a nie chcę tego spaprać, ale myśle że jakoś dam radę je złożyć ;)

Mapa - wykonana z bardzo fajnego papieru, bardziej kolorowa od tej z części pierwszej. Bardzo ładnie i solidnie wykonana.

Kości - bardzo fajny dodatek! Bardzo dobre wykonanie, super stylowy woreczek - będą uprzyjemniać letnie wieczorne burze ;-) Dodatkowo znajdziemy także poradnik w stylu "jak grać aby wygrywać" spisany przez Jaskra :D

Naklejki - jak to naklejki - bardzo fajny dodatek :)

Dyski bonusowe - soundtracka właśnie przesłuchuję - jak na razie bardzo klimatyczny, aż człowiek żałuje, że nie może jeszcze zagrać, dysku video natomiast jeszcze nie przeglądałem.

Poradnik (wersja opcjonalna) za 29.90, tudzież do zamówienia pre-order przysługuje nam zniżka o wartości 10 PLN, z której ja skorzystałem :). Wykonanie na oko ładne, ale nie otworzę go z folii, póki nie zagram, bo nie chcę żeby mnie korciło, a nie chcę także psuć sobie fabuły :)

No i na koniec dodam, że NUMER 741 RZĄDZI!!! :))


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na quada to ci sie nie opłaca ze względów finansowych, bo taniej wyjdzie cie sprzedać pewnie cały twój pc [jak było by np i w moim przypadku] niż kupić quada za +/- 1200zł.
Nie mniej ja swoim E8400 i GTXem 260 ciągle daję radę, jedynie GTA4 na full [czyli wszystkie suwaki na max ile fabryka da] przycina na 14-17fps czyli jest niegrywalne i takie np Metro2033 [co nie zmienia faktu, że normalne wysokie mi w nim banglaja cyc]
Wiesiek będzie testem dla mojego pc, chociaż pi razy oko zakładam, ze najwyżej zamieszam wygładzaniem czy jakimiś cieniami [widze po pliku readme gry, że opcji konfiguracyjnych grafiki dali dosyć dużo więc jest czym bajerować] i pogram i tak w świetnej grafie w 30-60 klatkach bez przeszkód =)


P.S.
A taki np port jak RE5 które mam z nowego CD Action i inne adekwatne porty z konsol poki nie sa jakieś crapowato robione [jak np było gta4 - które nomen omen ustawione adekwatnie do cfg konsolowej z wyższa rozdziałka i nieco wyżej suwakami działa mi w 45-60 klatek] działają na moim 3.5 latku bez zgrzytów.

Nie mniej quada bym nie kupił, wolał bym juz swój pc za te 1500zł +/- pogonić, dołożyć drugie tyle i kupić cały nowy zestaw oparty na i7 i jakimś gtxie 460-550 lub adekwatnym radku z seri 6XXX lub 5XXX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Edycja Kolekcjonerska leży już na moim biurku. Kilka spostrzeżeń:
- artbook jest cudowny, pięknie wydany, znakomite art itp
- głowa Geralta, troszeczkę potrzaskana, ale Wenus z Milo też idealna nie była, reklamować nie zamierzam
- bardzo fajne kości i monety, karty nie gorsze
- making-of dużo gorszy niż ten z jedynki, brakuje bardzo filmiku na temat tworzenia nagrań do wersji pl
- płyty dvd z grą, no i tu jest lipa błąd crc, zaraz się chyba potne. Czemu jakaś głupia płyta z gazety działa, a ta odmawia współpracy. Próbowałem wszystkiego i nic. Naprawdę CDP mógłby udostępnić iso bo czekać na reklamację tydzień to katorga w obliczu takiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:07, DarthStan napisał:

Dobra, Ek o nr 27 dotarło, wszystko jest i nawet głowa wydaje sie być w stanie idealnym.
Szkoda tylko że nie moge pograć w grę, a stoi na półce, bo ktoś wymyślił idiotyczny sposób
na walkę z piractwem.


Idiotyczny sposób na walkę z piractwem, który umożliwił Ci otrzymanie swojej gry wcześniej.
WAL SIĘ CDP ZA COŚ TAKIEGO! A CO!

Hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dupa, w połowie instalacji płyta przestała się obracać w czytniku. Niby powoli pasek instalacji się przesówa, ale coś niespecjalnie mam nadzieję wobec niego. Majlik z reklamacją raczej poleci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i odebrałem... i punkt odbioru osobistego w przypadku delikatnych rzeczy to niefajny pomysł... pudełko wygląda jakby po nim jeździli łyżwami kończąc nawet ten taniec skokiem - dziurą. Głowa o dziwo niemal idealna - jedno odpryśnięcie farby, artbook powgniatany. Uczucia więc mieszane... jedynkę mam w stanie idealnym, zero zagięć, wgnieceń itd... 2 poniszczona... kurier byłby w tym przypadku lepszy. Za to obsługa jak zwykle bardzo miła. Coś za coś widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:06, CrazyGambler napisał:

Tylko ja mam jednego Jokera w tali?


Normalnie w talii ile powinno być Jokerów? Bo ja mam trzy, a nie mam pojęcia ile normalnie jest.

Some_kind_of_Devil
U mnie wszystko elegancko się zainstalowało, a płyta przestałą się kręcić jak poprosił instalator o drugą płytę. Dopiero podczas instalowania bibliotek szło to dłużej bo z płytki przestało instalować już po kilku minutach, ale w końcu doszło do końca i teraz tylko czekać na 16 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaraz mnie szlag trafi, znajomy do mnie napisał "heheh Ty kupiłeś Ek i grac nie możesz a już cracki są i zaras zassam będe smalił..."
K jego mać...gdzie tu uczciwość że piraci mają za DARmo i to szybciej to na co my czekamy i płacimy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wątpię aby odpalili przed premierą i raczej żaden crack jak na razie nie pomoże. Chociaż szczerze to tego nie śledzę na bieżąco, ale wersja rosyjska już dawno jest w sieci i z tego co wiem to już kilka craków wyszło ale żaden nie działał.

CrazyGambler
Z gwiazdką? edit./ też mam jednego jokera i dwie z gwiazdką, ale na wszystkich trzech jest Jaskier, więc tak jakby były trzy Jokery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja EK z 86 numerem oczywiście jeszcze nie dotarła i jestem w domu uziemiony juz 2 dzień ;/ Jakby nie to, że gram.pl zrobił psikusa i wpisał, że była wysłana 11.5,a nie 12.5 to tylko dzisiaj bym siedział .... , znając życie dojdzie do mnie w stanie podobnym do wielu innych klientów , wg. mnie CD Projekt powinien zaprzestać wydawanie Kolekcjonerek w tym momencie, bo widać na błędach się nie nauczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować