Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 17:10, xkarionx napisał:

Powinien ci pójsc na minimalnych, na rozdzielczosci 1024na 800

bardzo dziekuje za odpowiedz, a nie wlepianie ostrzezenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem ze przy 2 CDP będzie wiedział jak wysłać i żeby klient by zadowolony a tu mnóstwo osób które dostaja uszkodzone elementy, wszystko pięknie przed premierą a z wysyłką jest największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś potwierdzonej metody czyszczenia popiersia z czarnej zawartości pudełka?

Paluchem tylko się rozmazuje, a na wodę zapewne farba się obrazi (jakby wszechobecne odpryski nie były dowodem, że wszystko się na tę farbę obraża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc wrażenia - wszystko pięknie:) Popiersie w bardzo dobrym stanie, wręcz idealnym (może i jakieś odpryski są, mi tam one nie przeszkadzają). Instalować jeszcze nie instalowałem, więc nie wiem jak z błędami przy instalacji - mam nadzieję, że płytki działają:) Karty, moneta i kości - fajne dodatki, karty i kości będą używane, a moneta? Do szpanowania będzie służyła:D. Artbook przejrzany pobieżnie, ale dokładniej zagłębie się niedługo;) Mam tylko jedno pytanie : niektórzy mówią, że mają 2 origami do składania, ja mam tylko Drauga. Tak powinno być, czy gdzieś mi się zawieruszyła 2 figurka?:P Bo miło byłoby mieć jeszcze obok tego Drauga kogoś jeszcze (oprócz popiersia Geralta rzecz jasna:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuuu chyba właśnie padła stronka, wszytsko mi dzialalo, a teraz tylko zakładka home....

Ja mam Geralta i Triss^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:23, paweldomar1 napisał:

A więc wrażenia - wszystko pięknie:) Popiersie w bardzo dobrym stanie, wręcz idealnym
(może i jakieś odpryski są, mi tam one nie przeszkadzają). Instalować jeszcze nie instalowałem,
więc nie wiem jak z błędami przy instalacji - mam nadzieję, że płytki działają:) Karty,
moneta i kości - fajne dodatki, karty i kości będą używane, a moneta? Do szpanowania
będzie służyła:D. Artbook przejrzany pobieżnie, ale dokładniej zagłębie się niedługo;)
Mam tylko jedno pytanie : niektórzy mówią, że mają 2 origami do składania, ja mam tylko
Drauga. Tak powinno być, czy gdzieś mi się zawieruszyła 2 figurka?:P Bo miło byłoby mieć
jeszcze obok tego Drauga kogoś jeszcze (oprócz popiersia Geralta rzecz jasna:) )


W pudelko od gry masz dwa mniejsze. Ja wylosowalem geralta i triss ;)

A tak w ogole to dzis bylem odebrać gierke i przyznam szczerze, ze troche zaskoczony bylem bo w sklepie zastałem generalnie samych mlodziutkich chłopaczków (poczatki gimnazjum?) - teraz chyba nikt nie zwraca uwagi na pegi, a jednak wiedzmina za szybko synowi bym nie dal, gdybym takiego mial oczywiscie :D

Co do mojej wersji to...wszystko idealnie ;) troszke ubrudzone, ale przetarcie sciereczką wszystko zmyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:25, 1096 napisał:

uuuu chyba właśnie padła stronka, wszytsko mi dzialalo, a teraz tylko zakładka home....

Heh,mi dzisiaj gram.pl padł na jakieś dwie godziny a regularnie co dwa,trzy dni mam błąd 404 i aby strona działała poprawnie muszę czyścić historię przeglądania w firefoxie - na IE nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miła niespodzianka. Zamówienie odebrałem dzisiaj w Sferisie i już mam kody na DLC :) Chyba, że mi uaktywnili kody po wysyłce fotek o uszkodzonym łbie. W każdym razie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila z Empiku, że gra została do mnie wysłana i powinna dotrzeć w poniedziałek. Co prawda za samą wysyłkę zapłaciłem 60zł, ale i tak nie żałuję. Zrobiłem już błąd i olałem bogate edycje pierwszego Wiedźmina. Drugi raz bym tego nie wytrzymał ;) Czy to normalne, że bardziej od samej gry interesuje mnie wiedźmiński brelok? Mam nadzieję, że Empik nie poleciał w ciula i nie doda tego z EK pierwszego Wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:25, 1096 napisał:

uuuu chyba właśnie padła stronka, wszytsko mi dzialalo, a teraz tylko zakładka home....

Nowa stronka wiedźmina. Szykują się do Dnia Zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak tu straszycie tymi błędami CRC, miałem instalować w niedziele ale zrobię to teraz. Jakby co będę miał czas na zakup nowego DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować