Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Właśnie go obejrzałem i miałem dawać linka... Świetny trailer, tylko kłapy do wersji angielskiej, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już odebrałem swoją kolekcjonerkę i jestem naprawdę mile zaskoczony. Całość robi świetne wrażenie, jedynie głowa Geralta odstaje od ogólnego wysokiego poziomu. Miała być ze sztucznego marmuru, który okazał się być zwykłym gipsem, poza tym w niektórych miejscach jest delikatnie poobijana, a poza tym cała pokryta jest farbą, która pozostaje na dłoniach w postaci drobnego proszku.
Pudełko z zawartością jest dosyć ciężkie, tak na oko z 3 - 3,5kg więc się nie dziwie że niektórzy dostali uszkodzoną zawartość. Ja jednak przy odbiorze osobistym nie miałem takiego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:49, xkarionx napisał:

ŁOŁ polski trailer jest bardzo fajny mi sie bardzo podoba ide obejrzec jeszcze raz.


A gdzie on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł kurier W2. Karton obity od góry, widocznie coś na nim stało. Jednak karygodne jest że w środku oprócz EK nie było żadnego zabezpieczenia ze strony gramu. Pudełko latało jak chciało, przez co mam uszkodzone pudełko, dosyć głęboko(możliwe że uszkodzone przy pakowaniu bo ślady na kartonie raczej nie pasują).

Ąż się boje co zastane w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer rzeczywiście świetny i klimatyczny, ale mogli by podciągnąć pod niego lepszą grafikę podczas ujęć Geralta z jego rozmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i moja kolekcjonerka doszła, odebrałem swój numer 64 z punktu odbioru osobistego we Wro. Oczywiście głowa Geralta obita, wszystko inne w porządku. Nawet kody DLC odblokowały mi się już dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluję wieśka, oby nie było problemów.
Ładuję pl trailer w HD, zaraz obejrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:22, Ostrowiak napisał:

Nie ma ktoś potwierdzonej metody czyszczenia popiersia z czarnej zawartości pudełka?

Paluchem tylko się rozmazuje, a na wodę zapewne farba się obrazi (jakby wszechobecne
odpryski nie były dowodem, że wszystko się na tę farbę obraża)

Użyj proszę suchej gąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pudełko z zawartością jest dosyć ciężkie, tak na oko z 3 - 3,5kg więc się nie dziwie że niektórzy dostali uszkodzoną zawartość. Ja jednak przy odbiorze osobistym nie miałem takiego przypadku."

ja tam powinienem moze siedziec ciho, bo ek nie kupowalem, zywo jestem za to zainteresowany premium, tyle tylko, ze nie mam podawanegho w wym,aganiach sprzetowych kolegi z innym napedem DVD na wszelki wypadek, pendrive''a 16GB ani ochoty na zabawy w rozpakowywanie na dysk... ( jesli problemy sa prawdą, a smiem twierdzic, ze są - to, ze cześć napędow z rewelacyjna korekcja bledów po dłuugim mieleniu sobie radzi to nie jest dowod na to, ze plytki sa ok, wrecz przeciwnie )... więc napiszę tylko jedno, odnoścnie głowy - mam wrazenie, ze niektórzy chyba w zyciu niczego przez internet nie kupili... Co to ma do rzeczy, ze głowa dużo waży? :D Ona powinna byc zapakowana do transportu! :) Ja kupowałem kartę graficzną, pamięci, wentylatory, wielka obudowę.... ach, wiem, to takie pospolite i jasne, ze zapakowane... ale kupowalem tez np wielki zestaw przypraw z drewnianymi polkami i SZKLANYMI słoiczkami... jakoś mi ich UPS nie potłukł...

Ludzie, torchę godności, nie bedę ferowal wyroków jeśli chodzi o CRC, ale jesli chodzi o glowe, to podziwiam jak niektorzy daja sie robic w wala z bananem na ustach...
Ot, kto bogatemu zabroni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:44, Maykowiec napisał:

Kurde tak tu straszycie tymi błędami CRC, miałem instalować w niedziele ale zrobię to
teraz. Jakby co będę miał czas na zakup nowego DVD :)


Chciałem to jasno podkreślić, cały nakład Wiedźmina 2 jest wytłoczony prawidłowo. Pojawienie się błędów CRC nie oznacza uszkodzonych płyt. W razie wystąpienie takiej sytuacji proszę przesyłać zgłoszenia na adres pomoc@cdprojekt.com wraz ze szczegółowym opisem konfiguracji komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:22, zajacisko napisał:

Tylko ja mam na thewitcher.com 502 Bad Gateway?

Strona przez jakis czas dzialala, ale teraz padla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to wszystko czytam, to cieszę się że nie zdecydowałem się na kolekcjonerkę...oszczędziłem sobie nerwów. Kupię edycję premium z medalionem w MM, a zaoszczędzone pieniądze kupię coś na promocji EA Classic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:26, 1096 napisał:

Strona przez jakis czas dzialala, ale teraz padla


Chyba tobie,mi działa bez zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam problemów :)
Ja tam problemow nie mam i sie ciesze.
Kolekcjonerka i tak jest zaje..... cudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować