Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2011 o 18:17, Khasim napisał:

Będziesz musiał to zrobić w launcherze gry za każdym razem, gdy ją zainstalujesz. Tak
było z pierwszym Wieśkiem, więc pewnie i z drugim tak będzie.


Bleh, w takim razie ciekawe po co dali te opcje na ich stronie glownej ;). Troche to bez sensu, mimo to, dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, ten materiał z WP jest do niczego, a w tym z onetu przynajmniej możemy posłuchać głosów których nie słyszeliśmy wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 14.05.2011 o 17:29, Pietro87 napisał:

A SP2 będzie wyglądał na monitorze panoramicznym jak nieco "spłaszczony" i "rozciągnięty"
w rozdzielczości 4:3.

Kurczę,zaciekawiłeś mnie tym i jednocześnie zaniepokoiłeś ... chyba specjalnie zainstaluję sobie grę i zobaczę,jak to wygląda ...

Dnia 14.05.2011 o 17:29, Pietro87 napisał:

P.S.
Wiesz, że robisz tymi pytaniami offtopa a ja go pogłębiam odpowiadając na nie =) ?

Tak,wiem ... ale w tematach starszych gier rzadko ktoś odpowiada a tu coś się przynajmniej dzieje i są ludzie znający się na rzeczy - w przeciwieństwie do mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thewitcher.com znowu nie działa.

Tak, wiem, rejestracja i aktywacja to 2 różne rzeczy, ale i tak jestem ciekaw czy znowu nie skrewią jak z EE 1 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 19:06, Lone_Wolf napisał:

thewitcher.com znowu nie działa.


mi działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też działa, ale nie mogę się zarejestrować. Chciałem to zrobić, aby we wtorek zarejestrować Wieśka, ale opcja jest niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 19:14, Abi_Dalzim napisał:

Mi też działa, ale nie mogę się zarejestrować. Chciałem to zrobić, aby we wtorek zarejestrować
Wieśka, ale opcja jest niedostępna.


Rejestracja z tego co pamiętam będzie tak jak forum dostępna jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wam launcher działa? bo jak zainstalowałem i z ciekawości włączyłem to mi wyskakuje błąd że brak jakiś ".dll". To to właśnie będzie trzeba pobrać 16? w jaki sposób to sie pobierze skoro mi launcher nie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj uruchomić launcher jako administrator, powinno pojawić ci się okno polem do wpisania klucza (jeśli wpiszesz tam cokolwiek to gra się wyłączy)
Jeśli nie pomoże to może przeinstaluj grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 20:04, Bialywilk22 napisał:

a wam launcher działa? bo jak zainstalowałem i z ciekawości włączyłem to mi wyskakuje
błąd że brak jakiś ".dll". To to właśnie będzie trzeba pobrać 16? w jaki sposób
to sie pobierze skoro mi launcher nie chodzi?

Na górze tego tematu jest taki wielki, oczojebny post. Zapoznaj się z punktem 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogrywam Wojmana z ostatnich orenów. Chce się ktoś dołączyć? :D
Skype rulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 20:10, SSj2 napisał:

Właśnie ogrywam Wojmana z ostatnich orenów. Chce się ktoś dołączyć? :D
Skype rulz.


Nieprawda, to ja ogrywam SSj2 i mam dowody w postaci zapiskow rozgrywki. Wiec to ja wygrywam, a wiec zdobywam spory mieszek orenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, kiedy otworza oficjalne forum na thewitcher.com? Zdaje sie, ze Redzi sie z tym spozniaja - nie mozna sie zalogowac czy zarejestrowac, funkcje te sa ewidentnie zablokowane, tak samo jak zablokowane jest wejscie na ''Community'', co chyba oznacza ''forum''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 20:11, Wojman napisał:

> Właśnie ogrywam Wojmana z ostatnich orenów. Chce się ktoś dołączyć? :D
> Skype rulz.

Nieprawda, to ja ogrywam SSj2 i mam dowody w postaci zapiskow rozgrywki. Wiec to ja wygrywam,
a wiec zdobywam spory mieszek orenow.


Nawet mnie nie wkurzaj Ty elficki oszuście! Masz trefne kości Ty pięknisiu z bagien! Jak na razie to ja mam Twoje oreny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 20:14, SSj2 napisał:

Nawet mnie nie wkurzaj Ty elficki oszuście! Masz trefne kości Ty pięknisiu z bagien!
Jak na razie to ja mam Twoje oreny! :D


Jak widzicie nie dosc, ze obwies przegrywa to na dodatek mojej wygranej (uczciwie ukartowanej!) wyplacic nie chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tymi DLC... Taką mam naturę, że lubię mieć wszystkie, chociaż to nie pokemony, jak ktoś wcześniej pisał, i często z nich nawet nie korzystam :) Ale mając kolekcjonerkę nie kupię kurde w empiku drugiej wersji, kretynada pełna. Może potem za free rzucą, albo będzie to można kupić przez neta gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 20:18, SaltyDog napisał:

Lipa z tymi DLC... Taką mam naturę, że lubię mieć wszystkie, chociaż to nie pokemony,
jak ktoś wcześniej pisał, i często z nich nawet nie korzystam :) Ale mając kolekcjonerkę
nie kupię kurde w empiku drugiej wersji, kretynada pełna. Może potem za free rzucą, albo
będzie to można kupić przez neta gdzieś?


Zapewne pojawią się na Allegro, zestaw alchemiczny już był/jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 20:15, Wojman napisał:

Jak widzicie nie dosc, ze obwies przegrywa to na dodatek mojej wygranej (uczciwie ukartowanej!)
wyplacic nie chce. :)


Udało się odegrać elfowi jednemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować