Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 11:37, bobobo napisał:

>

Spoiler

Tak, uciekł więc przeżył. Ten cały Letho pasuje budową ciała do postury Dzikstry.
Teraz
> nie podlega bezposrednio Redanii , moze byc wolnym strzelcem albo wciaz kukielka
Filipy
> i jej loży.



[cenzura] JEST TAKIE COŚ AK SPOILER,NIE PSUJ INNYM ZABAWĘ DLATEGO,ŻE TY MASZ ARBTOOK!!!

coż ja swój tekst zmieniłem więc teraz grzecznie zmień swój bo to teraz ty ujawniasz fabułę gry.

[M-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:34, Indrid_Cold napisał:

Spoiler

Tak, uciekł więc przeżył. Ten cały kolo pasuje budową ciała do postury Dzikstry. Teraz
nie podlega bezposrednio Redanii , moze byc wolnym strzelcem albo wciaz kukielka Filipy
i jej loży.I ma rachunki do wyrównania z Geraltem który połamał mu wszystkie gnaty.



[M-I]


Czy trudno oznaczać posty jako spoiler jeśli takowy zawierają? - następnym razem nie będzie upomnienia i edycji posta od razu przyznam nagrodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki. Odebrałem swoją EK w czwartek, i do tej pory nie mogę pobrać kodu na DLC. W zakładce moje zamówienia, jest do ściągnięcia plik tekstowy, ale w nim znajduje się tylko napis "nie znaleziono kodu"
Orientuje się ktoś kiedy będzie można dostać kody na DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:37, bobobo napisał:

[cenzura] JEST TAKIE COŚ AK SPOILER,NIE PSUJ INNYM ZABAWĘ DLATEGO,ŻE TY MASZ ARBTOOK!!!

[M-I]


A panu się coś nie pomyliło?
Degrad -1 za używanie słów wulgarnych i proszę nie krzyczeć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wnioskuję że odbierałeś w punkcie odbioru osobistego lub kurierem, kody będą jak gram.pl zaksięguje wpłatę, czyli prawdopodobnie w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pan jak cytuje treść posta proszę sprawdzić czy nie cytuje słów, które łamią regulamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:44, lord0 napisał:

wnioskuję że odbierałeś w punkcie odbioru osobistego lub kurierem, kody będą jak gram.pl
zaksięguje wpłatę, czyli prawdopodobnie w poniedziałek


Tak, grę odebrałem od kuriera. Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:40, Isildur napisał:

>

Spoiler

Tak, uciekł więc przeżył. Ten cały kolo pasuje budową ciała do postury Dzikstry.
Teraz
> nie podlega bezposrednio Redanii , moze byc wolnym strzelcem albo wciaz kukielka
Filipy
> i jej loży.I ma rachunki do wyrównania z Geraltem który połamał mu wszystkie gnaty.


>
> [M-I]

Czy trudno oznaczać posty jako spoiler jeśli takowy zawierają? - następnym razem nie
będzie upomnienia i edycji posta od razu przyznam nagrodę...


Przepraszam bardzo ale za co? W którym miejscu pisze że należy ukrywać spojlery bo bedzie to inaczej skutkowało degradem albo jak to ująłeś nagrodą? W regulaminie nie ma o tym mowy, w poście przewodnim tematu jest słowo prosimy co nie jest równoznaczne z bezwzględnym wymogiem. Ustalasz tu własne prawa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj przypięty post. Po to jest spoiler by nie psuć innym zabawy z przechodzenia gry, czytania książki itp...

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A prawo socjalne? Prawo niepisane? Prawo kulturalne? Znasz takie?
Sama kultura WYMAGA by nie zdradzać nikomu fabuły, wbrew jego woli. Zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:49, Isildur napisał:

Przeczytaj przypięty post. Po to jest spoiler by nie psuć innym zabawy z przechodzenia
gry, czytania książki itp...

EOT

Tak m jest tam napisane Prosimy i nie ma mowy o nagrodach. Ja przyjałem co mi wytknięto ale zdenerwowało mnie że ktoś przywołuje mnie do porzadku grożąc i powolując sie na coś co nie jest zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:50, Leos8 napisał:

A prawo socjalne? Prawo niepisane? Prawo kulturalne? Znasz takie?
Sama kultura WYMAGA by nie zdradzać nikomu fabuły, wbrew jego woli. Zgadza się?


Zgadza się, i ja to przyjąłem ale to jest forum i ma swoj regulamin gdzie nie ma mowy o nagrodach za takie wystepki. to jest tak jak na ulicy policjant chcial ci zabrac prawo jazdy za nie wlaczenie kierunkowskazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:51, Indrid_Cold napisał:

Tak m jest tam napisane Prosimy i nie ma mowy o nagrodach. Ja przyjałem co mi wytknięto
ale zdenerwowało mnie że ktoś przywołuje mnie do porzadku grożąc i powolując sie na coś
co nie jest zapisane.


Ale będą za niestosowanie się do poleceń Moderatora. Nie każdy chce czytać posty, które zdradzają fabułę, nie każdy chce psuć sobie grę po prostu są osoby, które chcą sami odkrywać. To że nie ma tego w regulaminie nie znaczy, że nie możemy wyciągać konsekwencji z niestosowania się do naszych poleceń. Więc proszę się zastosować do przypiętego posta...

I już nie odpisuj bo to nie temat na to.

Wyciąg z regulaminu:

W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatorów. Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku, a Moderator ma obowiązek udzielić Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi. Prośbę o wyjaśnienie Twoich wątpliwości prosimy kierować poprzez ten formularz: http://www.gram.pl/moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, sejwik neutralny naszykowany, gra zainstalowana i czeka na aktywację. Trochę się wczoraj strachu najadłem jak pod wieczór net mi nawalił. Okazało się, że jakiś (tu można by sypnąć jakąś ładną wiązanką, ale publicznie nie wypada) pociął światłowody :/ Takim to się powinno ręce odcinać za wandalizm. Mam nadzieję, że dzisiaj (wczesne jutro) nie uświadczę powtórki z rozrywki i sobie w Wiedźmaka pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:43, Isildur napisał:

A panu się coś nie pomyliło?
Degrad -1 za używanie słów wulgarnych i proszę nie krzyczeć na forum.


Przecież ocenzurowałem słowo,o co chodzi? Wkurza mnie to,że wszyscy podają imiona wszystkich w W2 a po premierze wszyscy będą dawali informacje o 2 akcie,bo im się nie będzie chciało spoilować. JA chcę poznać SAM fabułę gry,a nie od dzieci co będą w tym temacie cały czas dawać szczegóły fabuły. A krzyczenie chyba nikogo nei obraziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zabójcy:
Odszukałem ten cytat z Artbooka i nie ma on nic z nim wspólnego.

Spoiler

Jednak po grafikach widać że Letho jest wiedźminem/miał z nimi bliższy kontakt, a na jego szyi wisi ''medalion'' w kształcie splecionych węży(czyżby szkoła węża?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:56, bobobo napisał:

JA chcę poznać SAM fabułę gry,a nie od dzieci co będą w tym temacie cały czas
dawać szczegóły fabuły. A krzyczenie chyba nikogo nei obraziło.


Jakie dzieci :>? Wiedźmin 2 tylko dla pełnoletnich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2011 o 11:56, bobobo napisał:

Przecież ocenzurowałem słowo,o co chodzi? Wkurza mnie to,że wszyscy podają imiona wszystkich
w W2 a po premierze wszyscy będą dawali informacje o 2 akcie,bo im się nie będzie chciało
spoilować.


Indrid zaproponował tylko swoją teorię, bazując na znajomości książek, a z tego co oficjalnie mówili kilkukrotnie REDzi, jest to postać stuprocentowo autorska, więc nawet jeśli książek nie przeczytałeś, to nikt Ci na razie nic nie zaspoilerował, spokojnie. Znajomość imienia tego Królobójcy też nie wydaje się jakimś dużym spoilerem, zapewne poznamy je już w I akcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka. Zapewnie powinien pytać o to w temacie CD-ACTION,ale- Ja zazwyczaj czytam Plusy/Minusy ,Ocenę i sprzęt na jakim grali - jeśli coś takiego istnieje. Jakoś mam dużą ochotę przeczytać tekst, ale boję się,że wszystko mi zepsuję tą grę. Warto?

P.S- Wątki dot. książki - przeczytałem 6 części prócz Krew Elfów[gapa byłem i pominąłem ten tom]- Ale jestem w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować