Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Redzi podkreślali, że gra jest niezależna w ten sposób, że nie trzeba przejść pierwszej części, żeby w drugiej się odnaleźć. O książkach nic nie wspominali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja odbieram moją EK dopiero jutro. Pozatem nie skończyłem jeszcze jedynki i tworzenia supersejwa, więc granie w drugiego Wieśka się nieco opóźni :) Ale jakoś bardzo mi się nie spieszy, bo tak czy siak zagranie w niego jest nieuniknione niczym przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:18, Khasim napisał:

Redzi podkreślali, że gra jest niezależna w ten sposób, że nie trzeba przejść pierwszej
części, żeby w drugiej się odnaleźć. O książkach nic nie wspominali ;]


Okej.
Honorowo przyznaję, że faktycznie chlapnąłem coś nieprzemyślnego i pozbawionego logiki. Malkontentem nie jestem, a poprzednie posty mogły wskazywać, że szukam dziury w całym. Tak po prawdzie, to siedzę po uszy w materiałach na ostatnie matury i czuję się jak po kilku głębszych (niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu), niczym na karczemnych zawodach znanych z "Wiedźmina", stąd kontrowersyjna treść tamtych wpisów.

Dzisiaj przed X-Factor spoty reklamujące grę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry chociaż bardzo dobre (przynajmniej jedynka i liczę że dwójka także) są bardzo maluczkie w porównaniu z książkami. Za cene EK Wiedźmina 2 macie 7 książek o Wiedźminie i naprawdę polecam każdemu je przeczytać. Po prostu granie w gry bez znajomości książek to jak oglądanie np: Lost od 3 sezonu. Da radę ale jaki to ma większy sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2011 o 15:52, Tenebrael napisał:

Jakże delikatny i wygodny sposób przekazania informacji. "Rozdzielczości 16:9 dostarczą
najlepszych wrażeń z gry".

Byle tylko nie powiedzieć wprost, że przy innych proporcjach będą czarne pasy...


Hmm.. czyli wniosek prosty stare sprawne monitory CRT wywalić należy na złom elektroniczny . OK, mam Jakiegos LCD Sammsunga, ciekawe co narzuci mi instalacja, jeśli chodzi o rozdzielczość i jakosć gry.
J muszę jeszcze poczekać nim będę miała grę w ręku - 48godz to nie tak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było właśnie wyzwanie dla twórców. Stworzyć grę interesującą dla wszystkich. Wciągająca fabuła i ciekawe objaśnienia dla tych co to książki nie czytali. A dla tych co czytali masa smaczków, takich jak bohaterowie czy zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej mam obawy, że gra się nie uruchomi. Nie raz uruchamiałem gry nie spełniając wymagań i grać się dało, ale obawy są... System requirements lab nie działa, gameometer nie działa. Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:09, Kruszekk napisał:

To było właśnie wyzwanie dla twórców. Stworzyć grę interesującą dla wszystkich. Wciągająca
fabuła i ciekawe objaśnienia dla tych co to książki nie czytali. A dla tych co czytali
masa smaczków, takich jak bohaterowie czy zdarzenia.


Myślę, że udało im się to w satysfakcjonującej mierze. Choć jednak granie bez znajomości książek to dość odmienne doświadczenie, dlatego od kilku ładnych lat polecam wszystkim lekturę Sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:11, zajacisko napisał:

A ja dalej mam obawy, że gra się nie uruchomi. Nie raz uruchamiałem gry nie spełniając
wymagań i grać się dało, ale obawy są... System requirements lab nie działa, gameometer
nie działa. Będzie się działo.


Ja również mam takowe obawy ale pocieszam się myślą, że Crysis 2 opalił to czemu nie Wiedźmin 2 ? ;) Dodam, że mam procek jeden rdzeń hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:02, paraGaladh napisał:

> Redzi podkreślali, że gra jest niezależna w ten sposób, że nie trzeba przejść pierwszej

> części, żeby w drugiej się odnaleźć. O książkach nic nie wspominali ;]

Okej.
Honorowo przyznaję, że faktycznie chlapnąłem coś nieprzemyślnego i pozbawionego logiki.
Malkontentem nie jestem, a poprzednie posty mogły wskazywać, że szukam dziury w całym.
Tak po prawdzie, to siedzę po uszy w materiałach na ostatnie matury i czuję się jak po
kilku głębszych (niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu), niczym na karczemnych zawodach
znanych z "Wiedźmina", stąd kontrowersyjna treść tamtych wpisów.

Dzisiaj przed X-Factor spoty reklamujące grę, tak?


Chyba w przerwach... Przed xFactor jest Uwaga a bezpośrednio po niej xFactor na żywo. Więc pewnie dadzą w przerwach. Pierwszy raz będę tak czekać na reklamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba ci ten crysis na tym jednordzeniowym procku pokaz slajdów odpalił =) [jeśli w ogóle się uruchomił, on chyba ma req checka, wykryje podzespół poniżej minimalnych i się nie odpala]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, nie chcę spamować,czy coś w tym stylu.
Ale tak: Czy strona Can Do You Run it? - Sprawdza TYLKO minimalne?
Wiesiek odpali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też odpalił, było miejscami 40 FPS (!). Pocieszam się tym, że każde podawane wymagania sprzętowe i tak są zawyżone. Liczę na to, że na minimalnych detalach uzyskam 25 FPS, to jest dla mnie komfortowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:28, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie, nie chcę spamować,czy coś w tym stylu.
Ale tak: Czy strona Can Do You Run it? - Sprawdza TYLKO minimalne?
Wiesiek odpali ;]


Te strony traktowałbym z dystansem bo nikt jeszcze nie wiem jak będzie zachowywać się gra, jak z optymalizacją itp. Za niecałe 10 godzin będzie można już coś powiedzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:27, Pietro87 napisał:

To chyba ci ten crysis na tym jednordzeniowym procku pokaz slajdów odpalił =) [jeśli
w ogóle się uruchomił, on chyba ma req checka, wykryje podzespół poniżej minimalnych
i się nie odpala]


Żebyś się chłopie nie zdziwił, momentami małe spowolnienia a tak to cacy chodził. Swoją drogą co ma req checka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w profilu na gramsajcie ten pc to aktualny.
Pentium D930 i 4 GB ram to spełniasz gorzej z grafiką 8600 gt - ech co najmniej to 9600 GT byłby potrzebny na low może med detale.

Chlorofil - e pc na gramsajcie aktualny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować