Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 14:53, Orion napisał:

To chyba jego sprawa nie sądzisz? Jak mówi że cieżko mu na nie znaleźć czas to czy w
tym jest coś trudnego do zrozumienia?


Rozumiem, iz mozna mieć mało czasu.
Napisał najpierw iz nie lubi cztytać książek w pierwszej wypowiedzi- dlatego mnie zdziwiło.
Dopiero potem sie przyznał dp czytania prasy.

Sama wiem jak cieżko jest wygospodarowac czas na czytanie, opiekujac sie oosobą niepełnosprawna i normalnie pracując i załatwiając te sprawy co życie przynosi- dlatego 2/3 mojego czytelnictwa to czytanie w komunikacji miejskiej - i 30 min przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum to chyba od wczoraj leży, tak samo możliwość rejestracji.
Swoją drogą jestem ciekaw jak to będzie wyglądać z ta rejestracja, czy stare dane przechodzą [bo jak by nie patrzeć mam konto z czasów W1] czy trzeba się będzie od nowa rejestrować.


@Chlorofil

Jak się nauczysz kultury osobistej to wróć [tudzież jak dorośniesz intelektualnie do prowadzenia dialogu z innymi ludźmi].
Pokaz chamstwa z twojej strony to dla mnie w sumie żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:54, Chlorofil napisał:


PS. Wiedźmina 2 będziesz też odpalał na athlonku ?

Może kiedyś spróbuję tylko najpierw muszę dysk wymienić (bo z moim obecnym to mogę spokojnie pograć tylko w gry sprzed 10 lat :D). Hmm, w sumie na pewno spróbuję, bo nie było jeszcze gry, która na tym sprzęcie by nie ruszyła (w mojej opinii ten athlon jest nie do zajechania), gta4 także na nim przeszedłem ; ).

Póki co Wiedźmina 2 mam zamiar odpalić na moim 5letnim laptopie: Gateway m-153x (C2D T7500, 3GB, Radeon 2600).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:00, Qumi napisał:

Wiadomo coś o jakimś demo? Chciałbym sprawdzić czy mi pójdzie...


Demo oficjalnie ma nie być - jeśli jakiekolwiek wyjdzie to już po premierze [pewnie na modłę innych dev teamów wydadzą je dobre kilka tygodni lub miesięcy jak już mieszek ze złotówkami zarobi co swoje =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jakbyś nerwowo sypnął to w rozmowie, że tak się wyrażę "on live" ale napisać? Masz klawę, masz chwilę by się zastanowić "Kurde...Dostane za to degrada...Albo bana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:01, meJKu napisał:

Może kiedyś spróbuję tylko najpierw muszę dysk wymienić (bo z moim obecnym to mogę spokojnie
pograć tylko w gry sprzed 10 lat :D). Hmm, w sumie na pewno spróbuję, bo nie było jeszcze
gry, która na tym sprzęcie by nie ruszyła (w mojej opinii ten athlon jest nie do zajechania),
gta4 także na nim przeszedłem ; ).


No właśnie ;) GTA IV również przechodzę aktualnie jestem na drugiej wyspie i nie narzekam. W takim razie Wiedźmin 2 też powinien ruszyć ? Jak uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:52, Chlorofil napisał:

Ty jakiś pojebany jesteś. Weź się człowieku lecz... współczuję Ci.


Ty za podobne teksty juz dostawales nagrody, wiec tym razem bonus bedzie. Degrad -3 za obrazanie innych uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:05, Chlorofil napisał:

I co jeszcze ? Jakbym mi na tym zależało xd bueheh


Nie mam czasu i checi dyskutowac z trollami. Skoro nie zalezy to sie zegnamy - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od którego momentu Wiedźmina1 gra zrozumie, że się już skończyła i umożliwi import sejwów do wiedźmina2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy odpalam skrót to się pojawia Configuration summary, które stwierdza, że mam 1008, nie 256 MB na grafie. Tylko u mnie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:00, Qumi napisał:

Wiadomo coś o jakimś demo? Chciałbym sprawdzić czy mi pójdzie...

CD Projekt RED chyba mówiło,że DEMA nie będzie. Jedynie pójdzie ci mieć nadzieję ,że pójdzie, lub czekać po jakieś 20-dziestym Maja. Wtedy są najczęściej porównania sprzętu, porady i opinie ,czy nie ma np. złej optymalizacji,grafika etc.

P.S- Jeśli rzeczywiście nie będzie tego dema, to mam taką małą prośbę, gdyż obliczyłem,że to pytanie jest zadawane ok. 22 razy. W przypiętym poście coś o tym napisać jeśli taka możliwość. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:14, zajacisko napisał:

Gdy odpalam skrót to się pojawia Configuration summary, które stwierdza, że mam 1008,
nie 256 MB na grafie. Tylko u mnie tak jest?


Wiele kart, szczególnie w laptopach, ma możliwość zarezerwowania pamięci z RAMu, wtedy podaje więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zainstalowałem Wiedźmina 2 bez żadnych problemów.
Mam jednak jeden mały problem. Po uruchomieniu launchera, pokazuje się okienko z miejscem na klucz. Nie ważne co zrobię, nie mogę wpisać klucza. W polu nie pojawia się nic, gdy wciskam klawisze na klawiaturze. Próbowałem też klawiatury ekranowej.

To normalne? Klucz będzie można wpisać dopiero po północy?

(Mam EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, u mnie też pokazuje inną wartość [konkretnie pokazuje mi bodajże 1376 zamiast moich 896 - GPU: GTX 260]
Tak jak pisze MortalPL to zapewne wynika z możliwości karty do zarezerwowania sobie pamięci RAM [tudzież dolicza wirtualna, ale tu by się nie zgadzało, u siebie mam na sztywno 2048 pliku stronicowania do pracy z obróbką grafiki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować