Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Wie ktoś może co to za kobieta na trailerze Hope która się pojawia w 1:38 w towarzystwie króla(chyba jest to Henselt) który jej wbija nóż w klatkę piersiową? Tło jest ciemne i zasnute zieloną mgłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:08, sylwasss napisał:

No to widzę że gram.pl zadbało jedynie o klientów kolekcjonerek, a klienci edycji premium
to dla nich plebs i wysyłają nam grę dopiero w poniedziałek z dostawą na wtorek. Ehhh.


To nie zależy od nich, tylko od CDProjekt. Oni nie zezwolili wysyłać wcześniej. CDP ma taką politykę, że z każdym chce się dobrze układać. Więc tej gramowi dali takie DLC, a empikowi takie. Gramowi pozwolili dużo wcześniej wysłać EK, Empikowi edycję premium. Takie to komercyjne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że też będę mógł odpalić grę minutę po północy, bo tak bym zagrał dopiero jutro z rana. Teraz to jest dopiero okropnie długie oczekiwanie, ale na szczęście mam co robić, chociaż zbyt ciekawe to zajęcie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:03, tomson52 napisał:

Ja mam co robic uczyć sie programowania i chemi :/


To po co siedzisz na forum? Proponuję także zaczerpnąć podstawowej wiedzy o interpunkcji. :)

Jeszcze mam pytanie. Jak zdobyć tą kurtkę oddziałów specjalnych? Rejestrując grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:08, sylwasss napisał:

No to widzę że gram.pl zadbało jedynie o klientów kolekcjonerek

To nie wina gram.pl, a CDP, które dostarczy gramowi zwykłą wersję gry właśnie dopiero w poniedziałek niestety. Ehh jeszcze całe jutro : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra do tych co EK mała prośba - powstrzymajcie się ze spoilerowaniem do wtorku a jak już to napiszcie coś o optymalizacji.

kupić mam zamiar nawet jak jest wujowa XD ale przydałoby się wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O optymalizacji będzie na pewno głośno, ale spoilery na pewno będą. Ważne aby ludzie używali specjalnej opcji na tym forum do tego.

Dlatego apeluje do wszystkich nowych użytkowników jak i starych wyjadaczy. Używajcie funkcji SPOILERA! Nikt nie chce znać fabuły, każdy chce poznać ją sam, dlatego pamiętajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kurtka oddziałów Roche nie jest wmontowana w EK ? Jest na to DLC ( kod ) ?
A co do kupca to klikam pobierz kody do tego produktu i piszę nie znaleziono kodu :(
Gra opłacona itd ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś właściciel EK ma może podobny sprzęt do mojego?Jeśli tak to mógłby napisać coś o na jakich detalach gra mu działa płynnie i czy jakość grafiki jest na tych detalach dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:11, Buachu napisał:

Wie ktoś może co to za kobieta na trailerze Hope która się pojawia w 1:38 w towarzystwie
króla(chyba jest to Henselt) który jej wbija nóż w klatkę piersiową? Tło jest ciemne
i zasnute zieloną mgłą.


Dobra, już wiem kto do :)

Spoiler

Baronowa La Valette

, swoją trochę dziwna jest ta wizja.
Spoiler

Czyżby tak naprawdę ojcem tych dzieci był sam Henselt który spotykał się z baronową podczas okultystycznych orgii?

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:56, KrzychW napisał:

> /.../ nie mam odpowiedniego
sejwa, ale do północy powinienem zdążyć. A potem...drżyjcie zabójcy królów. Oczywiście
o ile nie znajdę się po ich stronie.

Taki z 55 poziomem pewnie by Ci się nadał? I z 22k orenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć tego zółto-czarnego arta który był na stronie thewitcher.com w piątek? Taki sam jest w reklamie w CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:19, marcins98 napisał:

Czyli kurtka oddziałów Roche nie jest wmontowana w EK ? Jest na to DLC ( kod ) ?
A co do kupca to klikam pobierz kody do tego produktu i piszę nie znaleziono kodu :(
Gra opłacona itd ... :(


Ona jest jako kod razem z kupcem właśnie tam gdzie sprawdzasz. Ale kod się pojawi dopiero po zaksięgowaniu wpłaty (w przypadku kuriera lub odbioru osobistego), co może trwać od 1 do 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod jest i do kupca i do kurtki w jednym pliku. Kody dostaniesz jak Twoja wpłata zostanie zaksięgowana w sklepie gram.pl, czyli jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:22, MortalPL napisał:

Ona jest jako kod razem z kupcem właśnie tam gdzie sprawdzasz. Ale kod się pojawi dopiero
po zaksięgowaniu wpłaty (w przypadku kuriera lub odbioru osobistego), co może trwać od
1 do 5 dni.


czyli spokojne czekać ;d ?
(weekend też jest w to wliczany ? )

@UP : będzie gdzieś o 7 rano już kod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:22, RamiroPL napisał:

Gdzie można znaleźć tego zółto-czarnego arta który był na stronie thewitcher.com w piątek?
Taki sam jest w reklamie w CD-Action.


W galerii na fejsbóku jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:23, marcins98 napisał:

@UP : będzie gdzieś o 7 rano już kod ?

Nie, patrz po południu bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:21, KrzysztofMarek napisał:

Taki z 55 poziomem pewnie by Ci się nadał? I z 22k orenów?


Kasy mam już ponad 10 000, Zbroja Kruka w wersji neutralnej, ale z poziomem jest tak sobie. Dopiero 38 i na koniec gry do 50 sporo zabraknie. Nic to, aby tylko zdążyć przed północą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować