Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 20:18, JackXPPL napisał:

Była jakaś reklama Wieśka na TVN?


Reklamy pojawią się wraz z pojawieniem się wieśka w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:28, Lailonn napisał:

Jestem zwolennikiem wersji cyfrowych. Planowałem kupić grę na steamie ew. GOGu. Jakież
moje zdziwienie bło gdy zobaczyłem, że w/w wersje nie obejmują polskiego języka. Mam
nadzieje, że to jakieś niedopatrzenie w opisie ale nawet na gogu?


na gog''u jest polski co do steam''e nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież CDPR ogłaszało jakiś czas temu, że przez Louncher będzie można pobrać Polski język :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ do wiekopomnej chwili czyli możliwości odpalenia gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów przez posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej zostały niecałe 4 godziny trzeba ustalić kilka zasad, aby ci co grają mieli przyjemność i mogli się dzielić wrażeniami z gry z innymi użytkownikami w tym wątku, a także aby ci co czekają na Edycję Premium nie byli skazani na wszechobecne spoilery psujące zabawę. Dlatego też:

1. Wszystkie kwestie związane z fabułą, postaciami, wydarzeniami, questami etc. proszę zaznaczać jako spoiler. W ten sposób:

Spoiler

Geralt może jeść nożem i widelcem, a nie jak świnka z pierwszej części. :)


2. Proszę ciąc cytaty i nie tworzyć piramidek. Po prostu zaznaczamy fragment na który odpowiadamy, a nie cały post (albo i kilka postów użytkowników).
3. Nie kłócimy się i nie wyzywamy wzajemnie. :)
4. Jeśli przez przypadek zapomnimy dać spoilera do tekstu proszę niezwłocznie skontaktować się z Moderatorami za pomocą formularza kontaktowego http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99
5. Czytamy FAQ i tego posta. :)

Moderatorzy też chcą pograć w Wiedźmina 2. :) Będziemy jednak tu zaglądać i to dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:29, Pernia napisał:

No i Księżycowe ostrze tylko 100%. Aerondight w połączeniu z rozwniętą postacią był poprostu
lepszy, pisali o tym w wielu poradnikach, ja też tka osobiście uważam


Dokładniej Aerondight jest lepszy, jeżeli ma się talenty zwiększające obrażenia podpalonym przeciwnikom. Zauważalnie lepszy. Nie wspominając już nawet, że dostajemy go od

Spoiler

Pan Jeziora, a nie jakiegoś łowcy nagród niedorastającemu Bonhartowi do pięt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co się dzieje z forum Wiedźmina? Dzisiaj miało wrócić do żywych... ale jakoś się na to nie zanosi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:44, Pryka napisał:

Nie wiecie co się dzieje z forum Wiedźmina? Dzisiaj miało wrócić do żywych... ale jakoś
się na to nie zanosi... :(


Jutro będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:44, JackXPPL napisał:

Jutro będzie. :)


A czemu jutro? Miało chyba być w niedzielę.

BTW. a jak będzie w takim razie z dzisiejszą rejestracją gry przez Louncher? I ściągnięciem DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę, jak ludzie się tutaj jarają, czekają, podniecają. I wpadła mi do głowy pewna myśl - ciekawe, jak się czują teraz twórcy gry. 3,5 roku pracy, wymagania wobec gry OGROMNE, 10 000 ludzi (no, mniej, bo nie wszystkie kolekcjonerki przecież zeszły) siedzi w domu, i za 3 h odpali efekt ich pracy.

I za 3 h sprawa się ostatecznie rozwiąże. Zostaną rozliczeni przez graczy z zalet i wad, świetności i marności, dopracowania i zabugowania.

I myślę sobie, że oni muszą mieć o wiele bardziej rozstrojone nerwy, niż nawet najbardziej rozgorączkowani gracze. Bo albo o północy zacznie się pean-storm, albo shit-storm.

Wóż albo przewóz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:30, KrzysztofMarek napisał:

Jeden sejw ~ 20MB Masz Skype - mogę przesłać. Mailem może być ciężko (i jedno i drugie
musiałbyś podać)


Jak spakujesz najzwyklejszym zipem, to upchnie do niecałych 6 MB.
Można to też chyba gratis wrzucić na jakiś serwis hostingowy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tenebrael ... To jest dramatyczny post, przyznam :D

Wydaje mi się, że będzie pean-storm. Oczywiście znajdą się tacy, którzy zrównają Wiedźmina 2 z zerem tylko dlatego, że zawiera elementy typowo konsole, które przecież (!) da się wyłączyć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoimi zachwytami(albo narzekaniami) wstrzymam się do jutra, nie mam zamiaru zarywać nocki nawet dla Wiedżmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho im to zwisa, ot po tym co się stanie w najbliższych dniach będą znali swoje szanse na start z W3.
Jeśli W2 jest optymalizacyjnym crapem jak jedynka, to ewentualny W3 nie będzie się cieszył takim bezgranicznym zaufaniem fanów [czyli mniej spuszczonych pre-orderów] jeśli jest hitem w każdym calu, start z trójką będzie owocny a i dodatkami do dwójki nas mogą doić jakiś czas.
Suma summarum - oni na pre-orderach już swoje niemałe pieniądze zarobili, wątpię żeby tam taka mega-burza-nerwów trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:50, Tenebrael napisał:

Tak patrzę, jak ludzie się tutaj jarają, czekają, podniecają. I wpadła mi do głowy pewna
myśl - ciekawe, jak się czują teraz twórcy gry. 3,5 roku pracy, wymagania wobec gry OGROMNE,
10 000 ludzi (no, mniej, bo nie wszystkie kolekcjonerki przecież zeszły) siedzi w domu,
i za 3 h odpali efekt ich pracy.

I za 3 h sprawa się ostatecznie rozwiąże. Zostaną rozliczeni przez graczy z zalet i wad,
świetności i marności, dopracowania i zabugowania.


Jeśli jeszcze nie zdążyli pochlastać się po twoich ostatnich 50 postach, to myślę, że będą żyli :D
Wypomniałeś im już chyba wszystko, co się dało, na tobie w rewanżu wyżyło się ze 100 osób, plus dostałeś niesłusznego degrada... A i tak przy tym co oni przeżywają, to pestka ;>

BTW. Niecierpliwie odliczam czas do 0:01... I wtedy się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Hmmm, wiesz, ja tu miałem raczej na myśli poziom jednostkowy, a nie punkt widzenia firmy. A to zależy, jak sami twórcy podchodzą do swojej gry. Czy są to pasjonaci, czy "manufakturowcy". Jeśli ci drudzy, to faktycznie, pewnie im to zwisa, bo efekt ich pracy miałby jedynie wartość jako towar.

Jeśli z kolei pasjonaci, cóż, sądzę, że jednak sprawa może wyglądać inaczej. A odniosłem wrażenie, że są to w istocie pasjonaci.

Ale mniejsza o to, po prostu podzieliłem się myślą, która mi przyszłą do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:58, Meketh napisał:

Ja ze swoimi zachwytami(albo narzekaniami) wstrzymam się do jutra, nie mam zamiaru zarywać
nocki nawet dla Wiedżmina 2.



Ja położyłem się spać o 15, wstałem przed chwilą. Przygotowanie do zarwania nocki uważam za zakończone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:05, lis_23 napisał:

Czyli dziś/jutro,czyli po północy,ie będzie się dało zarejestrować gry i pobrać DLC?.

Forum nie ma, a rejestracja na stronie nie działa więc nie był bym tego taki pewien... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:07, Kraju napisał:

Było by źle ale może pracują teraz nad tym i dadzą radę ogarnąć to wszystko do północy.

Mam nadzieję, chyba, że to jakiś oddzielny system teraz będzie. Bo wcześniej zarejestrowana gra integrowała się z forum i stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować