Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

To ja Cię zdołuję i powiem że oprócz jednego dnia w środę, mam wakacje do końca października. ;)

zajacisko
W Polsce to będzie dużo większa euforia, na świecie będzie porównywalnie, a w Korei dalej będą zagrywać się w SC2. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pies ci mordę lizał ! [ =) ]

Nie ale ja to chyba jednak dzis odpadnę, tzn doczekam do 12, jak serwery nie będą mega przeciążone [w końcu to tylko +/- maks 9999 osób więc dramatu być nie powinno :) ] to pogram z 30 min, co by obczaić jak gra chodzi i w kimę [urlop mam dopiero od wtorku =.=, jeszcze ten poniedziałek muszę odfajkować ehhhh]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, "Gra dla małych dzieci, chodzi ufoludek" Padłem....Panowie, jeszcze 25 min i odpalamy Wiedźmina ! :D Szkoda, że muszę wstawać jutro o 6 do szkoły : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:36, Kraju napisał:

zajacisko
W Polsce to będzie dużo większa euforia, na świecie będzie porównywalnie, a w Korei dalej
będą zagrywać się w SC2. :D

Chodziło mi o sprawność serwerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam powiem, że nawet w pliku .txt przygotowałem już sobie wszystkie 4 kody na DLC jakie mam, żeby potem tylko je wkleić. O ile dzisiaj nam pozwolą dodawać DLC :P

@UP 1 rozpoczęcie standardowe i 3 rozpoczęcia przy wczytaniu save'a z TW1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak BTW to świetna sprawa z tym zabezpieczeniem, dawno nie widziałem takiej ekscytacji gdzie rzeczywiście uczciwi gracze mogą przeżyć tak wiekopomną chwilę i odpalić Wieśka (best polish game fak jea).
Normalnie czasy gdzie nie było internetu i wyczekiwało się na kolejny odcinek Dragon Ball w RTL7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:40, MortalPL napisał:

To ja Wam powiem, że nawet w pliku .txt przygotowałem już sobie wszystkie 4 kody na DLC
jakie mam, żeby potem tylko je wkleić. O ile dzisiaj nam pozwolą dodawać DLC :P

dobrze ze mi o DLC przypomniałęś zara se dlc z CDA przepisze a z EK jeszcze mam ich brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:40, MortalPL napisał:

To ja Wam powiem, że nawet w pliku .txt przygotowałem już sobie wszystkie 4 kody na DLC
jakie mam, żeby potem tylko je wkleić. O ile dzisiaj nam pozwolą dodawać DLC :P

@UP 1 rozpoczęcie standardowe i 3 rozpoczęcia przy wczytaniu save''a z TW1.


A ja wale te dlc, dziś to chcę uruchomić jak najszybciej grę! :) Mam dlc z cda, jutro lub pojutrze powinny przyjść z gram.pl... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować