Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 23:51, Harrolfo napisał:

A widzisz! Bo instalkę odbębnia się od razu jak przyjdzie gra, teraz tylko wkleić przygotowany
w notatniku klucz aktywacji, enter i już :) Chwilę pograć (sprawdzić płynność), wyłączyć
i spać.


W sumie racja tyle, że wcześniej mojego brata nie było i nie miałem dostępu do jego laptopa :)
E jak kilka minut później pobiorę te 50 mb to nic się nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:51, Quong napisał:

Kolego (że tak pozwolę się z poufalić ;) ) ja jutro mam na 6stą rano... :P. Ale jestem
tak podjarany, że i tak bym nie zasnął więc po co się mam męczyć? Będę się męczył w pracy
ale w nocy nie zamierzam ! :D


A ja co mam powiedzieć mam dwie wiadomości jedną złą drugą dobrą - tylko nie wiadomo jak na to patrzeć, wpierw zadzwonił szef i powiedział, weź sobie tydzień wolnego od pracy........:/
Aha....
Kto by się ze mną zamienił, bo fakt faktem mam czas by grać w Wiedźmina tylko kto zapłaci potem rachunki jak pensji nie będzie....:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że serwery są przygotowane na zalew aktywacji :)
Zauważcie, że polskich kolekcjonerek było 10k + reszta świata, ale tylko Polacy zagrają wcześniej z tego co pamiętam. Założymy, że tylko 90% grę aktywuje w nocy co daje nam 9000 osób, które na serwery wejdą teraz w najlepszym przypadku. To nie dużo. Należy jeszcze dodać tych co nie mają dostępu do internetu i z niewiedzy gry dzisiaj w ogóle nie odpalą i nie wejdą na stronę, więc myślę, że mimo wszystko na serwach będzie x<9000, gdzie x to ilość ściągających patcha. Należy dodać, że nie ściągamy z jednego serwera ;) Chryste, odbija mi! :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wstaje rano do pracy, ale nie zamierzam przespać takiej premiery. Kod wpisany, odliczamy 5 minut. Japa sie sama śmieje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony thewitcher.com, oficjalne info :/


Proces instalacji i aktywacji gry Wiedźmin 2, to przede wszystkim połączenie z serwerami secuROM w celu sprawdzenia oryginalności kopii. Oprócz tego jednak, opcjonalnie każdy gracz może zarejestrować grę, pobrać DLC (zarówno te dostępne w pudełkowych wersjach oraz specjalną darmową przygodę „Kłopoty z Trollem”, przygotowaną specjalnie na premierę gry) lub dodatkowe pakiety językowe. Ponieważ bardzo nam zależy na tym, aby system rejestracji i aktywacji wszędzie działał tak samo i każdy z Was mógł w pełni cieszyć się grą, odblokowanie kluczy Edycji Kolekcjonerskiej może się opóźnić. Wina za to leży po naszej stronie, przepraszamy wszystkich fanów. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyście mogli uruchomić swoje Edycje Kolekcjonerskie Wiedźmina 2 jeszcze dziś w nocy. Naszym absolutnym priorytetem jest, aby Wasza przygoda w świecie Wiedźmina 2 rozpoczęła się jak najszybciej i nie przestaniemy pracować dopóki rejestracja i aktywacja nie zacznie w pełni działać. Na wszystkie pytania odpowiadamy na bieżąco na naszej stronie www.thewitcher.com, oraz pod adresem e-mailowym pomocy technicznej: tw2support@thewitcher.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:57, ViPKiNG napisał:

Ja wstaje rano do pracy, ale nie zamierzam przespać takiej premiery. Kod wpisany, odliczamy
5 minut. Japa sie sama śmieje. :D

Niech no cie usciskam bracie :D
A geba to prawda sama sie chacha jak nie wiem co i cholera dlaczego?? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:58, DoMiNo1992 napisał:

Szczeże, to myślałem, że tylko ja jestem takim maniakiem... <hahaha> :))

No sorry... na Simsy to my nie czekamy tylko na poważną produkcje! Tutaj nawet wybaczać nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę miłej nocki wszystkim :") sam kupuję wiedźmina jutro/dzisiaj wieczorem o ile będzie w sklepie i biegnę do domu jak najszybciej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować