Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 01:53, Miliydan napisał:

Problem nie leży po stronie DRM. Chodzi o ściąganie uaktualnienia. Testujemy ściąganie
- zawartość do ściągnięcia już jest na serwerze. Musimy mieć 100% pewności, że każdy
będzie mógł ściągnąć



Naturalnie przez ostatnie dni nie mieliscie czasu, zeby to przetestowac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę jako pierwszy przepowiedzieć nową przeróbkę "Upadku", tym razem o starcie edycji EK Wiedźmina 2. Stanie się ona faktem... Soon™
EDIT: @heyboy - próbowałem, po godzinie leżenia sobie odpuściłem. Zasnę dopiero, jak chociaż pobiegam Geraltem przez 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 01:58, Kraju napisał:

ehh i tylko przez to nocne "czuwanie" załapałem degrada, jednak nie warto było czekać.
:/

Jakby status miał jakiekolwiek znaczenie. Liczą się ludzie, a nie tytuły. Swoją drogą niezły mam wnerw. Pewnie jakbym się teraz położył, to i tak bym nie usnął z powodu podniesionego ciśnienia, tudzież adrenaliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest pewne jak to że Polska nie wygra Mistrzostw Europy w 2012. Nie zdziwiłbym się jakby już jutro coś takiego powstało.

heyboy
Zgadza się ale jednak to boli, tym bardziej że jak Wiedźmina nie było tak nie ma. A to jest mój trzeci degrad pod rząd, a chciałem przełamać wkrótce złą passę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:06, Kraju napisał:

Zgadza się ale jednak to boli, tym bardziej że jak Wiedźmina nie było tak nie ma. A to
jest mój trzeci degrad pod rząd, a chciałem przełamać wkrótce złą passę.

Trochę żart nie na miejscu, wybacz, ale z brygadzisty na delegata szybko awansujesz :P
A tak poważnie, to ciekawe o której łaskawie odpalą serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed świtem więc mają jeszcze 2 godziny i 45 minut. O_o Chyba przynajmniej ja tej nocy się nie doczekam, bo nastawiłem swój osobisty budzik (czyli mamę), aby obudziła mnie o 8:30. Czas powoli chyba kłaść się iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:14, Kraju napisał:

Przed świtem więc mają jeszcze 2 godziny i 45 minut.

Ja już w te cedepowe obietnice nie wierzę. Wkurzyłem się i łatwo mi nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy, naprawdę możecie przejść na jakiś komunikator niż czatowac w tym temacie. Zaglądam tutaj w celu dowiedzenia się czegoś nowego, a skoro temat na samej górze to click.
Temat dotyczący awarii już został wyczerpany 300 postów temu(razem z wypowiedziami w temacie o komunikacie CDP). Nic to do treści już nie wnosi.
Trzeba po prostu cierpliwie czekać albo, jeśli nerwy pozwolą, iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie coś nowego to damy znać. Ewentualnie przyjdzie jakiś zielony i będzie widać, że dał nowy wpis. Tak że spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:07, Marioxd22 napisał:

ale pomyślcie jak w cdp muszą się spinać wolałbym tam teraz nie być :D


Akurat..:). większość ludzi śpi, a tylko paru chłopów pisze jedną ręką na Twitterze a drugą gra w Wieśka
Swoją drogą ciekawe jakie dzisiejsze newsy będą miały tytuły
"CDP i Porażka Tygodnia"
"CDP Przeprasza i Daje 2 Bukiety Kwiatów, Na Panie do Towarzystwa, w Postaci Darmowego DLC!"
"CDP- premiera Wiedzmina przesunięta na następny rok!!" ^^

No ale oczekiwałem od CDP czegoś lepszego, myślałem nawet że "pogracie" gdzieś godzinę wcześniej ponieważ CDP chciałby się upewnić że wszystko działa, noo ale inaczej się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z DISQUSa
"Ważne pytanie: ilu z Was ma angielskiego Win XP z ustawionym polskim językiem?"

TERAZ takie rzeczy sprawdzają? Teraz konflikty jakieś zauważyli? Najpierw "o cholera, gra jest tylko w 16:9", a teraz to?
Ech.
Jak ktoś powiedział "Na szacunek pracuje się całe życie, a stracić go można w sekundę". CDP na pewno wymyśli coś, żeby zrekompensować nam to czekanie, ale niesmak w ustach pozostanie. Jeśli będzie Wiedźmin 3, to ja z zakupem poczekam do po premierze, co by sobie nadziei nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:25, Marioxd22 napisał:

Ważne pytanie: ilu z Was ma angielskiego Win XP z ustawionym polskim językiem? http://disqus.com/twitter-18759851/


Czy to z tego powodu nie można jeszcze pograć, że na czymś takim to nie ruszy? -.-'' Żeby było cenzuralnie skrócę tylko do: "Ja nie mam."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja sobie odpuszczam na dziś. Mam nadzieję że jak wstanę rano to już wszystko będzie ok.
Wytrwałym życzę powodzenia! Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować