Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 04:44, Ambr0ktn napisał:

Masz jeszcze 17 min ;P może uda im się jakoś Cię zaskoczyć (kogo ja chcę oszukać?) xD
kurczę jak pomyśle, że grałbym już od prawie 5h to mnie krew zalewa :/

No, teraz położę się o 5, wstanę o 15, zjem obiad. Jak siądę do kompa to będzie gdzieś 17 i z 24 godzin zrobi mi się 7. Brawo CDP, brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROFL.
1. Będzie o północy.
2. Nie będzie, będzie później.
3. Nie wiemy, kiedy będzie.
4. Przed świtem na pewno będzie.
5. Za 15 minut będziecie wiedzieć, CZY będzie.

To już mnie zaczęło śmieszyć. Cały hype, który w sobie miałem od roku prysł jak przebity balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: w tym kraju wszystko jest zjeb*** i jak mówi moja mama uczciwi zawsze dostają najbardziej w dup* i taka jest prawda. Trzeba będzie rozważyć opcję rezygnacji z kupna gier , bo jak człowiek chce już wspomóc rodzimą produkcję to wystawiają go do wiatru ;/ Jak tego nam nie zrekompensują ( o figurce nie wspominam) to będę o tym poważnie myślał. Mają jeszcze 10 min.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z tym jak to miało być.
Najpierw przed premierą (nie wiadomo w sumie kiedy, ale:)
Bez DRM.
Potem z DRM (co sprawiło, że:)
Nie zagramy przed premierą (jednak!)
Ci co kupili EK - zagrają dzień przed premierą!
Teraz się okazuje, że nie dali rady na noc. A na dodatek nie wiedzą czy dadzą radę w ogóle. Znaczy to, że dostaniemy pewnie grę o normalnej porze albo razem z innymi. A może do premiery też rady nie dadzą. A będzie przecież gorzej. Teraz mają ok 10 tys do obsłużenia. Za trochę będzie o wiele wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam całkiem podobnie odczucia w tym momencie. No kutwa... Już blisko... trolololo po czym za 15 min coś tam coś... no dajcie spokój... to już nawet śmieszne nie jest... Heh a tak mi dzisiaj przeszło przez myśl, że skoro nie wyrobili się włączeniem forum wczoraj, to pewnie dlatego, żeby im się tam nie żalić jak nie uda nam się odpalić gry po północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że oni sobie będą na to gwizdać, dopóki ci, którzy kupili zwykłą edycję będą mogli zagrać w terminie. Co ich obchodzi parę tys. luda przy potencjalnych dwóch milionach sprzedanych kopii. Bo przecież tych 10 tys. nie kupili sami Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 04:58, Sztywny_pl napisał:

Przynajmniej wreszcie się dowiem że mogę iść spać.

Jak zaśniesz to fajnie , ja nie pójdę spać dopóki nie zagram bo i tak nie zasne. Mogliby już pisać TAK albo NIE do K**** nędzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 04:59, Khasim napisał:

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że oni sobie będą na to gwizdać, dopóki ci, którzy
kupili zwykłą edycję będą mogli zagrać w terminie. Co ich obchodzi parę tys. luda przy
potencjalnych dwóch milionach sprzedanych kopii. Bo przecież tych 10 tys. nie kupili
sami Polacy.


10 tys było na samą Polskę z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatycznie się czeka ze ścieżką dźwiękową z Wiedźmina 1 :) dobrze, że przyzwyczaiłem się do zarywania nocek, za godzinkę pójdę na basen i będzie cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 04:52, CrazyGambler napisał:

Plusem jest to że się pewnie nauczą na następny raz i możliwe że wywalą to zabezpieczenie
w kolejnej grze.


Raczej bym na to nie liczył, mimo wszystko securom jest jednym z mniej upierdliwych zabezpieczeń, duży procent gier "dzięki" niemu nie wymaga płyty w napędzie a to (według mojej książki) duży plus:/
Poza tym w ciagu ostatnich 6-8 lat gier które miały mieć premierę o "xx" a miały w rezultacie w "xy" było w cholerę i trochę a jakoś nikt ni cholery się niczego nie nauczył i dalej leje na sprawę jak CDP/CDPR na wieśka 2 i nas wszystkich którzy wydali swoją mamonę na BTE (beta test edition).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować