Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

3 złamane obietnice w ciągu doby, z czego dwie krótko po ich złożeniu. Łał. Takiej akcji to chyba nawet nasi politycy nie odwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:10, CrazyGambler napisał:

W CDPR nie znają chyba znaczenia słowa "kwadrans" :/


To mi wygląda na kwadrans akademicki - po 15 min wszyscy z CDPR poszli do domu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:11, Khasim napisał:

3 złamane obietnice w ciągu doby, z czego dwie krótko po ich złożeniu. Łał. Takiej akcji
to chyba nawet nasi politycy nie odwalili.

CD Projekt naskładał tej nocy obietnic bez pokrycia, eehhhhh szkoda się tak zawieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś test psycho-socjologiczny, czy co? Sprawdzają, jak bardzo mogą schrzanić sprawę, zanim weźmiemy widły?
EDIT: Ostatni wpis na DISQUSie utwierdził mnie w przekonaniu, że to tylko zły sen. Idę się dźgnąć nożem, to może się obudzę O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja to chyba pierdolę i będę ściagał gry bo tracić kasę i pieniądze za g**** to nie dla mnie. proponuję zrobic antyreklamę na innych forach a potem manifestację... Taaa to by był dobry pomysł , antyreklama jak sie patrzy ^^
PS. Co to znaczy do jasnej cholery że nie jest źle ? Jest tragicznie, ludzie przez was nie spali i nie zagrali . I bądź tu uczciwy ! niech powiedzą oficjalnie ze sa beznadziejni i bedzie można zagrac n o 14 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie jest źle. Serio."
Ta bo gorzej być nie może.
BTW

"*Tymczasem w kwaterze głównej CDPR*

Tomek Gop: Och, tak. Widzę, że jakimś przedziwnym trafunkiem nawet waszmościów zmorzył sen? Ha! Nie szkodzi, wszak wykonaliśmy nadludzki wysiłek, by ze wszystkim zdążyć na czas! Praca przez dwadzieścia pięć godzin na dobę kolejny dzień z rzędu to przecież nie w kij dmuchał! A teraz wystarczy wcisnąć ten jeden przycisk, by uaktywnić rejestrację i przygotować serwery do inwazji! Pierwej jednak zdrzemnę się na jedyne pięć minut...

*Dziesięć godzin później. Studio*

Reporterka: Nadal czekamy na oficjalne potwierdzenie, ale wszystko wskazuje na to, że rozsierdzone bojówki graczy szturmują mury siedziby CDPR... Świadkowie w strzępkach relacji wspominają o tajemniczej kaście zwanej CDPRobójcami. Udało się nam uzyskać połączenie z naszym korespondentem...
Korespondent: To prawda, moja droga! Och, przepraszam... Motyla noga, prawie wpadłem na medytującego... Hej, ty, zielonowłosy! Twoje imię? Fabius? Cześć, Fabius. Co tu porabiacie?
Fabius: No jak to co, panoczku? Miały stać serwery od północy, no miały? Nie? To winnych trzeba snadnie ukarać! Nie interesują nas bogactwa, kobiety, darmowe dlc ani sława mścicieli...
Korespondent: Dlaczego więc tu jesteście?
Fabius: … To długa historia.


*Kwatera główna*

Tomek Gop: Dział implementacji, dajcie mi tu Alvina, migiem! Za nieodzowne uważam kopsnąć się w czasie... A miałem wreszcie się wyspać..."
Czyżby przepowiednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:23, Legileg napisał:

ZAWSZE może być gorzej...

Święta prawda.
Mogą ogłosić, że odwlekają oficjalną premierę na czas nieokreślony z powodu "problemów technicznych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę, jeszcze nie można aktywować?!
Jednak sen był dobrym pomysłem. A od CDP Red przydałaby się jakaś rekompensata za niespełnienie obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:24, CrazyGambler napisał:

Jak dla mnie to premiera już jest odwleczona na czas nieokreślony z przyczyn technicznych.


Touché.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi w ramach rekompensaty nie dadzą zniżki 50% na wiedźmina 3 edycje kolekcjonerską to sie zrzucimy, wynajmiemy busy i pojedziemy do nich po ich sprzęt w ramach rekompęsaty. Co wy na to? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:30, Bialywilk22 napisał:

Jak mi w ramach rekompensaty nie dadzą zniżki 50% na wiedźmina 3 edycje kolekcjonerską
to sie zrzucimy, wynajmiemy busy i pojedziemy do nich po ich sprzęt w ramach rekompęsaty.
Co wy na to? ;]


Wystarczy zrobić dym na nocnej premierze. Pomidorami poobrzucać albo nasłać bojowe nietopyrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie jestem kulturalny ale dzisiaj CDP/CDPR mocno nabroiło.
Jebaći to, idę spać bo jeśli posiedzę jeszcze godzinę to obudzę się pewnie koło 17 a muszę się jeszcze zgłosić do mojego "niby" pracodawcy.
Powodzenia tym którzy dadzą radę (i będą mieli chęci) wysiedzenia do czasu aż pracownicy CDP wstaną i się ockną "holy fuck, nothing is working as it should, god damn it, we screwed up!''.
Do następnego Wiedźmin 3 Beta Test Edition...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:32, Shaggeh napisał:

Dziękujemy kure**** specom za poinformowanie nas nie po 15 ale 45 min. że czekaliśmy nadaremnie cała noc. Liczę że powiedzą nam czy mamy czekać czy nie bo to jest kpina , i cyrk/polski sejm. Niech pokażą że mają jajca i powiedzą że mają nas gdzieś i nie będzie, albo lepiej niech powiedzą że premiera przesuwa sie o jeden dzień :D My będziemy mieli jutro o 0:01 a posiadacze standardu pojutrze o 0:01 ;p :D
Idę dać kompowi przerwę bo sie zajedzie. Wrócę za ok 30 min to moze coś bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować