Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 06:11, Narkrad napisał:

Już byście przestali narzekać ja tez nie jestem zadowolony z powodu opóźnienia

ZDRAJCA
@CrazyGambler
MEE too Me too

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, od początku wiedziałem, że coś jest nie tak. Najpierw laptop (kupiony specjalnie pod W2) jeszcze nie dotarł, choć zamówiony był 10.05, a teraz jeszcze opóźnienie... Nie dane jest mi chyba zagrać w Wiedźmina drugiego... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:11, Narkrad napisał:

Już byście przestali narzekać ja tez nie jestem zadowolony z powodu opóźnienia ale chłopaki
pracują cała noc moglibyście być trochę bardziej wyrozumiali.Ja bardzo dziękuję ludziom
z cd project,że naprawiają bo równie dobrze mogli by pójść spać i zrobić to rano szczególnie,że
tak ich wspieracie.


Pracują całą noc, bo im się nie chciało sprawdzić w normalny dzień roboczy, czy wszystko działa, tylko sobie urlopy tuż przed premierą porobili. Jakby testowali to w normalnych warunkach to by po nocach siedzieć nie musieli.
Jak ktoś coś zepsuje, mówi się trudno, ale jak ktoś bierze za coś pieniądze, nie dotrzymuje słowa a potem jeszcze mydli ludziom oczy, że "nie jest źle" i ze "za chwileczkę będzie odpowiedź", to bycie wku**ionym i narzekanie jest jak najbardziej uzasadnione. Bo jest się o co wku**iać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gobarbra.com/hit/new-c3ea5d394007b3246b936777b10458a6

Kurna widzę, że tu dalej jak była chuchuchuch ekhemmm z grzybnia tak została =)
A ja już w robocie, średnio wyspany bo do 1szej wytrzymałem [a o 5tej trzeba było wstać]
No nic trzeba się wziąć za swoje obowiązki, i liczyć, że kurtka się ściągnie Krzychowi do 14-15 =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:21, CrazyGambler napisał:

"Nie jest źle. Serio."
Ta bo gorzej być nie może.
BTW
"*Tymczasem w kwaterze głównej CDPR*


Tak, wygląda na to, że napisany przeze mnie po 23:20 dramat ziścił się. :D Ktoś jeszcze to zamieszczał?
Nie mogę w to uwierzyć, czuwałem z Wami prawie do pierwszej, wstałem na maturę, wchodzę, a tu dalej zabawa trwa w najlepsze. O ile 1-1.5h opóźnienia można jeszcze pojąć, to obecnie sytuacja jest dość niepoważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:23, CrazyGambler napisał:

Widać masz fajne zdolności, może się przydadzą na maturze :D
Powodzenia.


Dziękować. Znalazłeś to w tym temacie czy gdzie indziej? Wytrwałości życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarwałem noc, nie wyspałem się, a teraz do szkoły trzeba iść. Najgorsze w tym jest to, że NIE ZAGRAŁEM...! Oby po powrocie można było grać ; s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. A jednak ryzyko popłaca (kłaść się czy nie kłaść o to jest pytanie). Wyspałem się przynajmniej. A tak coś czułem że będzie klapa do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:53, CrazyGambler napisał:

Z tym że oni próbują uruchomić te DLC to jest ładna ściema bo nikt mi nie wmówi że instaluje
jakąś kurtkę 45minut


Może odkryli jakiś grubszy problem i boją się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstaje sobie normalnie o 6 45 mysle sobie lukne na forrum co tam pisza o wrazeniach z wiedzmina. A tu taki lol cdp wam spakował.
A teraz pytanko zamowiłem edycje zwykla na gram.pl i gdzis jak wstałem to jej status sie zmienił na " pakowanie i przygotowywanie do wysyłki". Czy jest szansa ze paczke dostane jeszcze dzisiaj jeżeli wybrany przezemnie punkt odbioru osobistego znajduje sie okolo 180 km od Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te opóźnienia są przez to, że CDPR siedzi na [m-i] i ''ciśnie lache'' :D

Kredyt zaufania zaciągnięty przez CDP przekroczył wielkość dziury budżetowej *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować