Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Startujemy!
16 maja 2011 08:10:00

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy. Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin. Jeszcze raz dziękujemy! Jeszcze raz przepraszamy!

Te dwie godziny minelo i nadal nic nastepna obietnica gowno warta juz tylko mi przeklinac sie chce nic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas minął. Kolejna ściema do listy. Miały być 2 h max - 2 h minęły, i, za przeproszeniem, g***o a nie działa. CO teraz? Komunikat, że jednak wspólna premiera z ES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień ustawienia DPI :

Windows XP
Kliknij prawym przyciskiem myszy na Pulpicie -> wybierz Właściwości -> przejdź na zakładkę Ekran
Kliknij przycisk Zaawansowane
Na zakładce Ogólne, z menu Ustawienie DPI wybierz Rozmiar normalny (96 DPI)

Windows Vista/7
Wejdź do menu Start -> następnie Panel Sterowania -> dalej Wygląd i Personalizacja -> kliknij Ekran Jako rozmiar tekstu wybierz Mniejsze - 100% (domyślnie)
Zapisz zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:14, Tenebrael napisał:

Czas minął. Kolejna ściema do listy. Miały być 2 h max - 2 h minęły, i, za przeproszeniem,
g***o a nie działa. CO teraz? Komunikat, że jednak wspólna premiera z ES?

W sumie bym sie nie zdziwił, ale wtedy CDP musiałoby mi zwrócić kase, bo nie wywiązali sie z umowy,. Sądzę że i tak chyba sie nie wywiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, i nowy komunikat jest!

"Z przyczyn technicznych tymczasowo niemożliwe będzie zalogowanie się do konta powiązanego z pierwszą grą Wiedźmin. Prosimy o utworzenie nowego konta. Sytuacja wkrótce zostanie rozwiązana za pomocą opcji połączenia ze sobą kont. Przepraszamy za wszelkie niedogodności."

Mój "Bullshit Meter" osiąga już niebezpiecznie graniczne wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Widzę że CDP bardzo rzetelnie przygotowało się na tak dużą premierę jaką jest Wiedźmin. Brawo CDP. Wpadka po wpadce, brakuje mi już palców o rąk i nóg żeby to wszystko zliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się trochę pośmiałem, jak nie działało do godziny 1,2,3,4. Stwierdziłem, że idę spać niech chłopaki sobie spokojnie skończą. Wstaję o 10 i co - nadal nie działa, a PR CDP nadal mydli oczy- już chwilka zaraz będzie śmigać. Po co to wszystko? Lepiej było powiedzieć od razu, zagracie w południe jak dobrze pójdzie..Połowa ekskluzywanego czasu już prawie minęła.. Myślę, że CDP powinien wszystkim kolekcjonerom, to w jakiś materialny sposób zrekompensować - amulet czy koszulka - jakiś gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:20, Tenebrael napisał:

O, i nowy komunikat jest!

"Z przyczyn technicznych tymczasowo niemożliwe będzie zalogowanie się do konta powiązanego
z pierwszą grą Wiedźmin. Prosimy o utworzenie nowego konta. Sytuacja wkrótce zostanie
rozwiązana za pomocą opcji połączenia ze sobą kont. Przepraszamy za wszelkie niedogodności."

Mój "Bullshit Meter" osiąga już niebezpiecznie graniczne wartości...

To juz dawno temu bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:23, WolfClub napisał:

To juz dawno temu bylo...


Sorry, ja na to dopiero teraz trafiłem.

Natomiast dopiero teraz wychodzi, ile w tym wszystkim było mydlenia oczu. Najpierw o jakości głowy Geralta. Wcześniej jeszcze rozmydlanie sprawy z rozdzielczościami. Teraz wręcz je***e po oczach ściemnianie odnośnie tego, kiedy zacznie działać.

Toż nawet BioWare tak w wała nie robi graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha,to CDP dało po bandzie xD

Ktoś z was zamawiał grę z Empiku? Ja nie dostałem NADAL potwierdzenia zamówienia,a na stronie jest napisane "Zrealizowane". Ja wale,obym mógł jutro odebrać chociaż,bo będzie krucho empik,oj będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:28, Leos8 napisał:

Cholera, a nie mogą udostępnić patcha na rapidshare? Wrzucie? Na czymkolwiek, cholera!


Tez o tym pomyślałem. Naprawdę, jak mają tak dziadowskie serwery (a podobno z Sony wszystko było ustalone na cacy), to niech wrzucą choćby i na torrenty.

Swoją drogą, moje negatywne nastawienie do piractwa dzięki dzisiejszej akcji mocno zmalało. Piraci przynajmniej kradną i nie robią z tym cyrków. A CDPR ściemnia graczom w żywe oczy, robi z nich idiotów, nie dotrzymuje obietnic... To ja już chyba z dwojga złego bardziej cenię piratów :/ A "wspaniałę" zabezpieczenia niech sobie wcisną tam, gdzie światło nie dochodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna przypominać mi się premiera Wiedźmina - Edycja rozszerzona, dla tych którzy nie kojarzą; premiera przesuwana była z dwa czy trzy razy, również niestety fani informowani byli z dnia na dzień o mega wielkiej obsuwie.
I tutaj moje zastanowienie, czy naprawdę Cd Project niczego się nie nauczył?
Jak najbardziej rozumiem, zdarzają się pewnie wpadki, zdarzają się przeszkody.
Ale to co wyprawia się u tzw. dziedzinie PR ich firmy, przechodzi ludzkie pojęcie. Osoby zajmujące się informowaniem w tak chaotyczny, niekonkretny, nieprzemyślany, mydlący oczy sposób posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej to chyba jakaś pomyłka. PR? raczej bym tak tego nie nazwał. Miałem nadzieje że premiera wiedźmina 2 odbędzie się bez większych problemów a nie w postaci; błędów CRC, uszkodzeń EK, kolejnej premierowej paranoi.
Wielki wielki minus dla CD Project. Nie za przesunięcie premiery, a za ich "podejście do klienta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować