Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jak z kolekcjonerką jest takie halo to ciekawe co bedzie sie działo z resztą edycji. Niby zapewniali publicznie, że są przygotowani w 100% i nikt nie będzie miał problemów ale wygląda na to, że reszta też może się posypać. Nie wiem czy kupowac jutro czy za tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze EK współczuje wam nerwów, do tej pory zamiast 10 godzin grać nie rozegraliście nawet minuty. O swoje Premium dopiero bede spokojny ajk dojdzie i jak posiadacze EK to uruchomia, jeżeli Wam sie uda to i mi.

Jeszcze kilka godzin braknie aby posiadacze EK odpalili razem z graczami mającymi EP. Tak w ogóle jest zawiedziony tym co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dla ciebie jako hejtera no1 CDP temat jak ulał, pożywka 200% =)


A mi to w sumie zwisa, wiedziałem, że będzie obsuwa [jak nie taka to inna], swoje małe oburzenie wyraziłem, CDP dostanie w dupę przy premierze W3 zapewne w ramach rekompensaty, wrócę z roboty [w której siedzę i z nudów czasem zerknę jak sytuacja się układa] i jak wtedy nie zagram, to fakt, będę mocno zirytowany, nie mniej nie mam na nic wpływu - no chyba, że wezmę pochodnie za przykładem pisiorków i pomaszeruję na siedzibę CDP [daleko w sumie nie mam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:37, kaszpir napisał:

Jak z kolekcjonerką jest takie halo to ciekawe co bedzie sie działo z resztą edycji.
Niby zapewniali publicznie, że są przygotowani w 100% i nikt nie będzie miał problemów
ale wygląda na to, że reszta też może się posypać. Nie wiem czy kupowac jutro czy za
tydzień :D


Ja wlasnie bede monitorowal sytuacje i upewnial sie, ze oni to dzisiaj odpala. Jesli nie, to nie kupuje gry jutro, jak planowalem, a czekam az wszystko wreszcie wyprostuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak słów. Specjalnie wziąłem na dziś urlop żeby móc grać od północy, a te nędzne kreatury musiały wszystko spi***ć. Cholernie żałuję, bo gdybym wrócił po ludzku z roboty po 14 to pewnie bym niczego nawet nie zauważył i bez nerwów mógłbym pograć, a tak to straciłem kilka dni życia + dzień urlopu. Ciekawe jak CDPr mi to wynagrodzi ;/

20110516104711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:49, CrazyGambler napisał:

Ej ale jajo ten link co był na stronie z zamówieniami żeby DLC pobrać zniknął i nie ma
:/


Link będzie widoczny wraz z dostępnym DLC jak wpłynie płatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z FB [Uwaga na Epitety!]:

Spoiler

Jakub Adamczyk
a 50MB dalej mknie po łączach

Grzesiek Arwar
Zapierdala jak dyliżans! ;D



=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 11:38, Miliydan napisał:

Nasz kredyt zaufania u klientów spłacimy 17 maja, kiedy gra trafi w ręce graczy.


Coś mi się wydaje, że się nie wypłacicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 maja 2011 11:03:18


"Odblokowywanie serwerów uaktualnień cały czas trwa. Intensywnie pracujemy nad tym, aby jak najszybciej umożliwić aktywację gry wszystkim tym, którzy dokonali zakupu Edycji Kolekcjonerskiej. Będziemy informować na bieżąco o postępie prac. Tymczasem prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, przepraszamy i dziękujemy wspierającym nas fanom!"
Oj,coraz gorzej to wygląda..mam nadzieję że się do jutrzejszej edycji premium na dobre ze wszystkim uporają..a właścicielom EK wyrazy współczucia..ja bym się wkurzył na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy 10tys. egzemplarzy jest taki problem to co będzie przy ponad 100tys. ? w każdym razie życzę REDom powodzenia i nie zazdroszczę im tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też poszło, ale miałem otarte register i mi wywaliło błąd przy aktualizowaniu register.exe i teraz nie wiem czy było to potrzebne, żeby w końcu można było się zalogować, czy też mogę to olać, bo wygląda na to, że reszta się "aktywowała"
EDIT: A i tak nie chce odpalić, ponieważ wyskakuje komunikat, że nie znaleziono procedury ?E1CanImport@@YA_NPB_WPADH@Z w bibliotece w1import.dll (wygląda na to, że biblioteka odpowiedzialna za import save'ów się nie skopiowała/jest popsuta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też tnie się tak ten wiedźmin?
Mój PC jest raczej ok, grałem spokojnie w Crysis''a 2,Bulletstorma czy inne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dodać DLC Tajemniczego Kupca i zestawu alchemika z CDA, wyrzuca mi komunikat: Invalid code. Za to finisher pack z pre-order packa z Empiku zainstalował się bez problemów. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować