Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Aktywował ktoś z was ? Dochodzę do momentu gdzie mam swój numer seryjny podać... W ogóle to gdzie jest ten numer seryjny ? Wpisałem oba, które były na tyle instrukcji i nic. Aktywacja nie powiodła się. Wie ktoś o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:03, NecroVisioneR napisał:

chwila chwila,czy możecie to potwierdzić co pisał jeden z użytkowników że Wiedźmin jest
źle zoptymalizowany?

Zaraz odpowiem kończy się zasysać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie - czy ja jestem ślepy, czy nie mam kodów DLC do Wieśka? Z tyłu instrukcji mam tylko dwa z nich - jeden do secuROM a drugi do CDP... Posiadam EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i ciągle lipa... Jest ststus łączenie z serwerem, po jakimś czasie wyskakuje błąd połączenia, znów się łączy i tak w kółko... N/C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już uruchomiłem. I niestety, na wejście niemiły smaczek rodem z konsoli: brak możliwości ustawienia opcji graficznych z poziomu gry :/ Samo menu też sprawia bardzo "konslowe" wrażenie :/

No cóż, to na razie menu, teraz muszę wychodzić, więc więcej zobaczę wieczorem. Ale coraz mocniej się obawiam (a jak widać moje obawy mają czasem tendencje do sprawdzania się...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa DLC z kupcem, reszta normalnie śmiga.
No i nadal zostaje przy tym że gra ostro się tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:12, karolekx23x napisał:

Chyba posiadacze EK graja, wiec za kilka godzin jakies wrazenia z gry pojawia się. Przywilej
zamiast 24 godzin to 12 godzin, dobre i to że dostali.


Wspomnę iż tylko niektórzy, np u mnie wyskakuje ze mojego numeru seryjnego nie ma w bazie danych -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jasny gwint, to teraz się zastanawiam nad zakupem.... już takie numery przeżywałem z black ops, który mi nie działał - zagrałem dopiero tydzień temu po zakupie nowego komputera.... a teraz Wiesiek zalicza jakieś problemy z rejestracją. Nic tak nie drażni i nie rozczarowuje jak takie klimaty. A pamiętam jeszcze jak była mowa, że gra nie będzie zabezpieczana bo edycje będą na tyle bogate i warte zakupu, że mija się z celem zabezpieczać..... Pachnie mi to w niedługim czasie patchem usuwającym rejestracje i tego typu zbędne bzdety ;)
Panowie i panie informujcie co się dzieje z grą i możliwością właściwego jej użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźminek nie działa mi na PC bo jest bład CRC w każdej możliwości, a na lapku twierdzi iż mój numer seryjny nie istnieje... Co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować