Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Mam jeszcze takie pytanie - gdzie wyparowała możliwość pobrania kodów na DLC z gram.pl? (Tajemniczy kupiec, Kurtka Krzysztofa) Pierw, gdy klikałem w link, pobierał mi się plik z tekstem "nie znaleziono kodów", teraz natomiast pod zamówieniem nie ma nawet linka! :) Ktoś spotkał się z czymś podobnym?

EDIT:
Jeszcze jedno - czy tylko ja mam taki problem, czy po prostu serwery gram.pl siadają? Chodzi mi o baaaardzo wolne wczytywanie serwisu, forum, gramsajtów itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na win7 64 bit i gra bardzo dobrze u mnie działa. Moją konfigurację sprzętową i to jak działa masz kilka postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:39, DoMiNo1992 napisał:

> Sprawa optymalizacji.
>
> Jeszcze raz, mój sprzęt, to laptop acer 5742g, Win 7 64bit, Inter Core i5-460M,
GeForce
> GT540M (coś pokroju Radka 6560, trochę lepsze od 5730), 4GB DDR3 ram i najnowsze
sterowniki
> Nvidii.
>
> LOW: 16 fps
> MEDIUM: 13 fps
> HIGH: 12 fps

Na jakiej rozdzielczości uruchomiłeś grę?


1366x768 , nie mam zamiaru schodzić niżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt ma piłę zamocowaną na kolanach i we wszystkie deski wchodzi jak w masło, czy ten pierwszy screen to przypadek? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek prologu,

Spoiler

"Co się stało ze smokiem?"



Spoiler

Jak przebiec koło tego bydlaka? Próbuję już od pół godziny, biegam, rzucam się, turlam i nic. Podpali mnie raz - tracę 80% życia. Za chwilę ktoś z przeciwników dobija mnie albo zostaję podpalony drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 14:39, mronoth napisał:

nie osmieszaj sie, skoro to prawda co Meketh napisal to niezle pokpili sprawe, jego komputer
jest w porzadku, 9600gt jest mocniejszy od 8800gts i wolniejszy od 8800gtx/gt ale niewiele
(5-10% max roznicy), ja np gralem na troche slabszej karcie 8800gts w crysisa w 1024x768
na wysokich ustawieniach i gra spokojnie chodzila w 30-40fps, no ale wiedzmin 2 ma przeciez
taka grafike! takie tekstury itd! hahahaaha tego sie mozna bylo spodziewac, bo w wiedzminie1
tez optymalizacja lezala, a skoro zrobili jeszcze lepsza grafike to jeszcze wiekszy syf
z tego wyszedl!


Zgadza się może i muj komputer nie jest tak dobry , jak komputer dziecka któremu ten komputer kupili rodzice. Wiem że obecny silnik jest zupełnie inny od poprzedniego, ale skoro Wiedzmin 1 chodził mi na maksa, to spodziewałem się, że chociaż na tych minimalnych mi pójdzie. Nie spodziewałem się fajerwerków graficznych, ale niestety niejedna dzisiajsza gra chodzi na minimalnych lepiej niż Wiedżmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl ma za słabe serwery na nas, fanów Wieśka. Co do kluczy, ja je nadal mam tam, gdzie powinny być. Może gram.pl jednak zdecydowało że nie zaksięgowano Twojej wpłaty i zablokowali Ci dostęp do pobierania kluczy. Sam nie wiem, trochę to dziwne.

Lfdracon

Spoiler

Ja tam ginąłem chyba z 5 razy. Ogólnie to poczekałem aż moi towarzysze pójdą przodem i szedłem za nimi. Cały czas miałem włączony znak Yrden bo i tak miałem mało życia, a przeciwników było tam multum. Na szczęście AI jest super i sam król Foltest, wraz z ekipą uporali się chyba z 10 strażnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:46, xkarionx napisał:

Czy ktoś kto zamówił edycje zwykłą na gram.pl ma juz status wysłane albo juz odebrał
gre?

Kilka minut temu zmienił się status na "wysłane". Ciekawe ile czasu zajmie dostarczenie do salonu SONY (z wawy do wawy, powinno być w kilka godzin...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:49, Lfdracon napisał:

Początek prologu,

Spoiler

"Co się stało ze smokiem?"



Spoiler

Jak przebiec koło tego bydlaka? Próbuję już od pół godziny, biegam, rzucam się, turlam
i nic. Podpali mnie raz - tracę 80% życia. Za chwilę ktoś z przeciwników dobija mnie
albo zostaję podpalony drugi raz...



Utkwiłem dokładnie w tym samym miejscu. CUD, że tam doszedłem, jeśli gra chodzi z prędkością MAX 3 FPS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:46, Komenty napisał:

Czego nie rozumiesz w okresleniu: wymagania minimalne?

przeciez on spelnia minimalne, wiec o co chodzi? dalej sie osmieszasz :), uwierzylem w tego twojego 8800gt ale naucz sie czytac ze zrozumieniem bo matury nie zaliczysz na podstawowym poziomie, w wymaganiach pisze:
"Karta graficzna: 512 MB RAM, wspierająca Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 8800 lub ATI Radeon HD3850)"
geforce 8800 to moze byc nawet 8800gts 640mb a on jest wolniejszy od 9600gt, 8800gt jest 5% szybszy wiec nawet jakby w wymaganiach pisalo 8800gt to nadal powinno sie da grac w minimalnych, czego ty nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm trzeba mieć zainstalowanego W1 aby W2 widział savy bo kurka wrzuciłem tak jak pisali ale dalej brak zapisu z w1 ;/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 14:48, Radovan napisał:

1366x768 , nie mam zamiaru schodzić niżej :)


To powiem Ci, że nie masz tak źle. Będę miał w tym tygodniu podobnego lapka, tyle że z grafiką 460m i 8gb ramu :) mam nadzieje, że na wysokich chociaż w tych 25 fps będzie chodził... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:48, Kadaj napisał:

Geralt ma piłę zamocowaną na kolanach i we wszystkie deski wchodzi jak w masło, czy ten
pierwszy screen to przypadek? ;p


Hehe, nie. Te deski spadają z dachu, więc to taki mały bug graficzny nie do uniknięcia, nie ma detekcji kolizji na nich, bo wtedy to dopiero działyby się cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak napisałem kilka postów wyżej. Jeżeli tym sposobem nie zadziała, to wiedz że musisz mieć zainstalowanego Wiedźmina pierwszego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować