Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Spoiler

Wystarczy przeczekać w schronach a do drugiego przeskoczyć w odpowiednim momencie :). Też nie wyczaiłem od razu, po prostu smok w pewnym momencie da spokój i będzie można przebiec bez straty życia.



Co do samej wydajności - na procku E6550 Core2Duo podkręconym do 3Ghz i karcie GTX460 1Gb gra chodzi na wszystkich ustawieniach max poza ubersamplingiem bardzo ładnie. Gra nie schodzi poniżej 25 klatek (średnio jest z 46). Gram na Windowsie 7 64-bit, sterowniki karty aktualne, a gra miodna :). Idę dalej się zagrywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:57, Kraju napisał:

Zrób tak jak napisałem kilka postów wyżej. Jeżeli tym sposobem nie zadziała, to wiedz
że musisz mieć zainstalowanego Wiedźmina pierwszego. :D

Ja niby mam zainstalowanego, a i tak nie działa. Ręce opadają już ;/
Mógłbys mi wysłać swojego sejwa na, którym grasz? Ciekaw jestem czy on zadziała.
epomiarmichal@gmail.com
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ludzie grający na laptopach mają problemy z optymalizacją... Wypowiadał się ktoś mający zwykłego klasycznego PC ze sprzętem spełniającym minimalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoMiNo1992 - jego screen to 1364x768
Mronoth - gf 9600 gt ledwo min spełnia i nie jest silniejszy od 8800 gts sama nvidia tak podaje 8800GT ->9600gt w sumie nie ma co się dziwić w końcu to kastrat 9800gt a ten różni się tylko nazwą od 8800gt.
Harrolfo - I3 3x0m w laptopach maja to do siebie ze nie sa za specjalnie lepsze od starych t6x00 a grafika z laptopa=/= grafika z desktopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:39, mronoth napisał:

nie osmieszaj sie, skoro to prawda co Meketh napisal to niezle pokpili sprawe, jego komputer
jest w porzadku, 9600gt jest mocniejszy od 8800gts i wolniejszy od 8800gtx/gt ale niewiele
(5-10% max roznicy)


To zależy, o którym 8800GTS to mowa. Jeżeli o starszej wersji 640MB to się zgadza, natomiast nowsza wersja 512MB miała moc praktycznie na poziomie 8800GTX (w jednych grach miała lepszy wynik, w innych minimalnie gorszy), ustępowała jedynie 8800Ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:46, xkarionx napisał:

Czy ktoś kto zamówił edycje zwykłą na gram.pl ma juz status wysłane albo juz odebrał
gre?


Edycja Premium Wiedźmin 2 jest aktualnie w trakcie wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i gra fajna śmiga ładnie jak się wyłączy AA i Vsync, jedyne na co mogę narzekać to nie do końca przemyślane checkpoint, np jest jeden przed łatwą walką ale 15 minut później przed trudną już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyłem konfiguracji od Kraja, akurat zszedłem do podziemi i nawet grywalnie. A są to wysokie ustawienia.
Dziwne jest to, że nie ma zbyt dużej różnicy w fpsach u mnie przy high i low. Może ja też za bardzo narzekam rozpieszczony przez płynne granie na konsolach ;)

20110516150711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie gra chodzi na średnio-wysokich płynnie i bez problemu(wyłączyłem w sumie tylko AA i jakość cieni na średnie) . A mam Athlon II X4 635 2.9GHz, 2gb Ramu i Radka HD 4850 1gb. nie wiem ile dokładnie mam kaltek ale w moim odczuciu z 30-40 ze spokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:57, Kraju napisał:

Zrób tak jak napisałem kilka postów wyżej. Jeżeli tym sposobem nie zadziała, to wiedz
że musisz mieć zainstalowanego Wiedźmina pierwszego. :D


Nie mam zainstalowanego W1 a sejwa normalnie mi czytało :)
http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=70&t=831 < tutaj są sejwy na wszystkie możliwe wybory, któryś musi wam zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:57, Kraju napisał:

Zrób tak jak napisałem kilka postów wyżej. Jeżeli tym sposobem nie zadziała, to wiedz
że musisz mieć zainstalowanego Wiedźmina pierwszego. :D


Już to dawno zrobiłem no milutko mój neutralny wiesiek nie chce wyjść a sama grę na stancji nie mam super trzeba będzie grać jak cdp chce albo może ktoś użyczy save''a który działa zależy mi aby był to Wiedźmin neutralny :P

Up@ dzięki wielkie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wie ktoś dlaczego nie mogę zarejestrować się na CD Projekt? Kiedy chcę zarejestrować grę, dochodzę do momentu wpisania klucza CDP i wyskakuje błąd, że jest nieprawidłowy (tak sprawdzałem czy wpisuję dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za sejwa. Gra go widzi. Mam nową myśl, że problem może leżeć w wersji gry pierwszego wiedźmina. Jaką masz? Bo moja to 1.4, nie instalowałem patcha 1.5, bo jest tam bug blokujący jednego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, mi własnie wysłali jeśli bede miał szczescie i przesyłka przyjedzie do 17 00 to jeszcze dzisiaj bede ja mógł odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi pomóc? Po uruchomieniu wieśka gra chodzi w 2 FPS przy filmikach i 4 FPS w menu. W Menadżerze urządzeń wiesiek pożera od 0 do 2 % zasobów. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować