Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 15:00, Numenpl napisał:

Mronoth - gf 9600 gt ledwo min spełnia i nie jest silniejszy od 8800 gts sama
nvidia tak podaje 8800GT ->9600gt w sumie nie ma co się dziwić w końcu to kastrat

akurat 9600gt nie byl bardzo wykastrowany i jest szybszy od 8800gts 320mb/640mb, np:
http://www.tomshardware.com/charts/gaming-graphics-charts-2008-q3/Sum-of-FPS-Benchmarks-1280x1024,796.html
8800gts 640mb - 480
9600gt - 500
3870 - 540
8800gt - 560
wiec mniej wiecej te karty sa na tym samym poziomie

w wymaganiach pisze tylko seria 8800 nvidi i 3870 ati, wiec wg tego na jego karcie powinno sie dac spokojnie grac w minimalnych, a jak sie nie da to cdprojekt dal ciala i tyle, biadolenie ze ledwo spelnia minimalne nie ma zadnego sensu bo co to za roznica, spelnia to spelnia i powinno chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, aktywacja powiodła się. Pobrałem DLC dostępne dla Edycji Kolekcjonerskiej, tyle że przy wprowadzaniu kodu na Tajemniczego Kupca wyskakuje komunikat "Błędny kod". Osssochodzi? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś CDP robi związku z problemami z zarejestrowaniem gry i DLC czy już mają w nosie bo gra chodzi, kod na pewno wpisuje poprawnie i nie mam żadnych 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwiązać problem z błędem krytycznym ''gra jest niekompletna''? W FAQ tego nie widzę, na stronie witcher też nie. Miał to ktoś, jeśli tak, to jak sobie z tym poradzić? Chciałbym chociaż włączyć grę na 5 minut dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:18, Kuprix napisał:

Siemka, wie ktoś dlaczego nie mogę zarejestrować się na CD Projekt? Kiedy chcę zarejestrować
grę, dochodzę do momentu wpisania klucza CDP i wyskakuje błąd, że jest nieprawidłowy
(tak sprawdzałem czy wpisuję dobrze)


Mam dokładnie to samo. Nie mogę w ogóle zarejestrować gry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh czasem warto jest poczytać:

Zdajemy sobie sprawę, że występuje jeszcze problem z aktywowaniem niektórych kodów DLC. Zapewniamy, że intensywnie pracujemy nad jego rozwiązaniem i będziemy na bieżąco informować o postępie prac. Cały zespół CD Projekt RED i CD Projekt bardzo przeprasza wszystkich posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej, którzy nie mogli wcześniej aktywować gry. Dla wszystkich posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej, którzy mieli problem z aktywacją gry wyprodukujemy unikalny wiedźmiński upominek. Więcej szczegółów podamy już w najbliższym czasie.

thewitcher.com

wiem znaleźć takowe informacje jest bardzo trudne. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:31, EverettMcGill napisał:

Ufff, aktywacja powiodła się. Pobrałem DLC dostępne dla Edycji Kolekcjonerskiej, tyle
że przy wprowadzaniu kodu na Tajemniczego Kupca wyskakuje komunikat "Błędny kod". Osssochodzi?
:|

To, że nie działa. Ponoć próbują to naprawić i ponoć ma to działać dzisiaj. Tyle, że jak to z obietnicami CDP jest można się było dzisiaj przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,grę odpaliłem praktycznie na maksa,troszeczkę przycina ale najgorsze jest rozmycie obrazu przy najdrobniejszym ruchu Geralta - też tak macie?
wystarczy wyłączyć efekt rozmycia w ustawieniach graficznych?
niestety,nie mogę zrobić screena za pomocą print screen + paint.
P.S; gdzie aktywować kody skoro thewitcher.com nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł jakiś patch w ogóle ?
Bo widac gra ma nieco problemów [wolny start, flickeringi, optymalizacja wątpliwa]

kody na DLC z CDA i na kupca dalej nie działają [tylko kurtka mi weszła, nota bene przepakowany item w pyte]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:40, lis_23 napisał:

Więc tak,grę odpaliłem praktycznie na maksa,troszeczkę przycina ale najgorsze jest rozmycie
obrazu przy najdrobniejszym ruchu Geralta - też tak macie?
wystarczy wyłączyć efekt rozmycia w ustawieniach graficznych?
niestety,nie mogę zrobić screena za pomocą print screen + paint.
P.S; gdzie aktywować kody skoro thewitcher.com nie działa?


Sorry, że zawiode Cie swoim postem ale niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. :) Mam za to swoje. Skoro grasz na tym co masz w stopce mógłbyś podzielić sie wrażeniami? Chodzi mi o stosunek jakośc/FPS. I rozdziałka na której ciśniesz. Ja w domu mam już starzejącego się Vapor-X 4890 i przy tych całych jękach o wymagania troche się zaczynam martwić.

Czy AMD 4890 starczy do komfortowego grana na TV (1280/720) ? Skoro Wiesiek 2 będzie supportował pad to nie zamierzam garbić się przy monitorze, wolę rozłożyć kulosy przed TV. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc ja też jestem po pierwszych 20 minutach w Wiedźminie 2. Na ustawieniach minimalnych gra działa dość dobrze. Zdarzają się przycinki, ale idzie grać. Sprzęt podany poniżej. Z tego co pamiętam to bardzo podobnie działało mi GTA IV również właśnie na minimalnych.

Intel Core 2 Duo E4500
Radeon HD 4600
2,5GB RAM

Sama gra genialna od samego początku, a same walki trudne. Nie mogę rozgryźć modelu walki, nawet przy pierwszej szybko ginę. Ale zobaczymy jak będzie dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, ,jestem po okolo 2 godzinach bardzo niespiesznej gry, jeszcze nawet nie skonczylem 2 z 4 czesci prologu wiec co do fabuly nie bede sie wypowiadal bo i za duzo jej nie poznalem i spojlerowac niczego nie chce nawet jakbym mial mozliwosc. Co do samej rozgrywki, gra si ebardoz przyjemnie, nie ma zadnych problemow z obsluga pada od x360, walka wydaje sie trudna dosyc, ale pewnie to kwestia wprawy, a i lepiej jak gra sie sama nie przechodzi, gra w kosci lepiej zrealizowana niz w jedynce, silowanie sie na reke tez niezgorsze, nie zaluje wydanej kasy absolutnie.
Co do wydajnosci i optymalizacji tez narzekac nie moge, dla tych ktorzy interesuja sie jak gra dziala na konkretnych kompach to na moim:
C2D E8400@3GHz
GTX260 Core 216 896MB
4GB Ram
Gra dziala jak na razie praktycznie idealnie na ustawieniach ultra (z wylaczeniem ubersamplingu, z wlaczonym tnie sie strasznie) w rozdzielczosci 1440x900 na Windowsie 7 x64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:44, lis_23 napisał:

Gdzie Wpisywałeś kody?

Klikasz "dodatki do pobrania" w launcherze. Oczywiście wcześniej musisz zarejestrować Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:51, NecroVisioneR napisał:

Oh my God,co to będzie jutro jak ja i pewnie cała reszta Europy[świata też?] będzie chciał
zarejestrować grę,no i po co te securomy?po co to?

Redzi już któryś raz z rzędu mówią ze to nie przez securoma. (choć nie wiem czy w to wierzyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Na sklepie jest napisane, że przesyłka kurierska jest dostarczana następnego dnia po wysłaniu, ale podobno grę miałem dostać dzień przed premierą, czyli dzisiaj. Jak to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:47, golic napisał:

>

Na sprawdzaniu tych FPS się zupełnie nie znam,mogę powiedzieć tylko że grę ustawiłem praktycznie na ultra,na razie bez najwyższych opcji ( wysokie zamiast maksymalnych ) i jest nieźle,troszeczkę przycina i gdy wracam do gry to po uruchomieniu Geralt mi się pojawia z " powietrza " ;)
gram na rozdzielczości FullHD - 1920x1080 i jak na razie,tylko to rozmycie utrudnia mi grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:54, gracz_155 napisał:

Redzi już któryś raz z rzędu mówią ze to nie przez securoma. (choć nie wiem czy w to
wierzyć)

Nie przez securoma? Gdyby tego dziadostwa nie było, to już byśmy sobie spokojnie grali od piątku, a tak - aktywacje, rejestracje i inne duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:42, Pietro87 napisał:

kody na DLC z CDA i na kupca dalej nie działają [tylko kurtka mi weszła, nota bene przepakowany
item w pyte]


Masz farta że dostałeś jakiś kod, ja jak narazie zaglądam na swoją zakładkę z zamówieniem i już nawet nie mogę pobrać pliku z napisem "brak kodu":)
Kod z CDA mi również nie działa.

Swoją drogą ten Ubersampling to faktycznzie robi coś uber, na moim 480GTX gra jest kompletnie nie grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować