Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jest cudownie. Ciskałem już jakąś godzinkę, gra wygląda nieziemsko, a sama rozgrywka to cudo nad cudami. Jednak nie wiem jak ustawić, bym mógł sterować Geraltem za pomocą strzałek. Coś w ustawieniach klawiszy nie działa jak powinno chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy u mnie wszystko ok? Zamówienie mam w wysłanych, a status cały czas "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki". Przewidywana data dotarcia paczki już widnieje u mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:17, Kraju napisał:

To jest chyba save, jeszcze przed patchem 1.4.

Mój problem leży po stronie całego wiedźmina pierwszego. Wszystkie sejwy jakie wykonywał były nie do końca kompletne. Zauważyłem to jak wczytałem twojego. W menu przy twoim pokazuje zrzut ekranu, kiedy przy wszystkich moich jest czarny obrazek. Cóż, pozostaje mi się posilić sejwami innych graczy. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam q9550 @do 3.8 Ghz

i 4870x2

i wszystko płynnie w ultra detalach
przy czym windows 7 64 bitowy
i stare sterowniki do karty bo najnowsze są !@$!@$%!@%


A mam jeszcze pytanie odnosnie dlc

Gdzie powinienem znaleźć kurtkę niebieskich pasów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:19, Harrolfo napisał:

> Harrolfo <ciach>
Ok, ale skoro tester wydajności z katalogu z grą wykrył mi, że powinno chodzić spokojnie
na medium, to chyba powinno, nie? :)


Kumplowi którego sprzęt wymieniłem wyżej wykryło że gra mu pójdzie na low a gra na ultra z prawie wszystkim na maxa w 1920x1080
u mnie wykryło medium a sam ustawiłem sobie prawie wszystko na wysokie i też działa płynnie,oprócz tego wkurzającego rozmycia które odbiera mi przyjemność z gry ... gdy idę przed siebie jest ok ale szybszy ruch,obrót myszką lub walka i świat wiruje ...
aha - ja gram na Viscie a kumpel na Seven.
P.S: jak robicie screeny? - u mnie się nie da najprostszym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy warto jutro kupić Wiedźmina 2 czy lepiej poczekać aż stanieje, w związku z czym byłbym wdzięczny grającym już (chyba ;p) posiadaczom EK za odpowiedzi na kilka pytań (z nadzieją [lol], że mój post nie utonie pośród narzekań na optymalizację i problemy z rejestracją). ^^

1. Jak wygląda kwestia nawigacji - czyli cele questów lub postaci dające zadania są oznaczone na mapie?
2. Czy najniższy poziom trudności jest łatwy lekki i przyjemny, czy można bezstresowo na nim grać olewając zagłębianie się w rozwój postaci?
3. Jak zaimplementowano sterowanie padem - ich obsługę i wygodę sterowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:33, Some_kind_of_Devil napisał:

> To jest chyba save, jeszcze przed patchem 1.4.
Mój problem leży po stronie całego wiedźmina pierwszego. Wszystkie sejwy jakie wykonywał
były nie do końca kompletne. Zauważyłem to jak wczytałem twojego. W menu przy twoim pokazuje
zrzut ekranu, kiedy przy wszystkich moich jest czarny obrazek. Cóż, pozostaje mi się
posilić sejwami innych graczy. Dzięki za pomoc


Wszystko zalezy od tego w jakiej rozdielczości grałeś i zapisałeś grę. U mnie też jest zawsze czarne okno zamiast zrzutu, ale jak kiedys zmienilem rozdzielczosc, to kiedy zapisałem było ladnie widać zrzuty.
Na wątku o W1 ktoś umieścił save, który normalnie sie otwiera u mnie. Nie wiem jak to bedzie z importem, bo gry jeszcze nie moge uruchomic.

Bardzo zaluje ze stare sejwy gdzies sie zapodzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy inni też mają problemy z dodaniem DLC?
Gdy wpisuje kod wyskakuje invalid code
kod na kurtke wszedł normalnie, ten na kupca już niestety nie chce :<
To wynika z problemów po ich stronie czy po mojej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby zmienić opcje graficzne trzeba całkowicie wyjść z gry? ( w menu nie ma żadnych ustawień poza jasnością i gammą )
chcę sprawdzić czy jak wyłączę opcję rozmycia podczas ruchu to efekt zniknie,gdyż nie mogę grać - każdy ruch,obrót myszką powoduje iż cały świat wiruje ...

Jeszcze raz: gdzie rejestrowaliście grę,skoro thewitcher.com nie działa poprawnie ( nie da się zalogować ani zarejestrować ) a bez tego nie można pobrać DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:47, ReLost napisał:

Czy inni też mają problemy z dodaniem DLC?
Gdy wpisuje kod wyskakuje invalid code
kod na kurtke wszedł normalnie, ten na kupca już niestety nie chce :<
To wynika z problemów po ich stronie czy po mojej? ;)



po ich mam to samo, btv apropo kurtki to gdzie ona sie w grze znajdue :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:42, Kadaj napisał:

Zastanawiam się, czy warto jutro kupić Wiedźmina 2 czy lepiej poczekać aż stanieje, w
związku z czym byłbym wdzięczny grającym już (chyba ;p) posiadaczom EK za odpowiedzi
na kilka pytań (z nadzieją [lol], że mój post nie utonie pośród narzekań na optymalizację
i problemy z rejestracją). ^^

1. Jak wygląda kwestia nawigacji - czyli cele questów lub postaci dające zadania są oznaczone
na mapie?
2. Czy najniższy poziom trudności jest łatwy lekki i przyjemny, czy można bezstresowo
na nim grać olewając zagłębianie się w rozwój postaci?
3. Jak zaimplementowano sterowanie padem - ich obsługę i wygodę sterowania?



1. Tak samo jak w 1

2. Na srednim udało mi sie zginąć 2 razy :D

3 nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:44, DoMiNo1992 napisał:

Mam jeszcze takie pytanie - gdzie wyparowała możliwość pobrania kodów na DLC z gram.pl?
(Tajemniczy kupiec, Kurtka Krzysztofa) Pierw, gdy klikałem w link, pobierał mi się plik
z tekstem "nie znaleziono kodów", teraz natomiast pod zamówieniem nie ma nawet linka!
:) Ktoś spotkał się z czymś podobnym?

To gdzie te kody mają być podane, na stronie z zamówieniem? Co za , za przeproszeniem, burdel... nie mogli jakiejś karteczki wsadzić do pudełek jak w każdej innej grze?
Chociaż wtedy to pewnie połowie ludzi by tej karteczki brakowało...

A gram owszem działa jak chce, czasem wcale się nie wczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki ;) Będą się mam nadzieję jutro cieszyć Wieśkiem... a mam pytanie czy podczas odpalania gry jest jakiś req check ? Tzn. że jeżeli ma się jakiś komponent w komputerze, który nie spełnia wymagań nie pozwoli odpalić gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:03, lis_23 napisał:

Tyle ze gry nie da się zarejestrować gdyż strona thewitcher.com nie działa
chyba że można grę zarejestrować gdzie indziej - na stronie CD Projektu?.

Zarejestruj się przez launcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dzis ten temat jest w bałaganie, duzo stron o tym ze gra nie uruchamia sie, o przesyłki pytają czemu nie wysłane. Nic nie moge znalezc na temat rozgrywki.Ja rozumiem oburzenie posiadaczy EK ale bez przesady.

Niektórzy nie potrzebnie tu się wpisują, jak ktoś ma pytanie o przesyłkę to pisać do DOK, tam sie uzyska konkretna odpowiedz.

Po co sa prowadzone dwa tematy równocześnie ?
Nawet jest temat odpowiedni do narzekać na temat niemożliwości uruchomienia a ten powinien zostać na rozmowę o rozgrywce.
Nie ingeruje w czyjaś prace i tylko chciałbym aby w jednym chociaż temacie był jakiś porządek i doszukać się tego czego się szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że do taktyki walki trzeba się przyzwyczaić. Na normalnym poziomie trudności ginę dość często (przy pierwszej walce, gdy

Spoiler

trzeba odbić balistę

zginąłem 6 razy przez taktykę "olejmy parowanie i atakujmy :P", wystarczy, że się zapomnę i ruszę w wir walki dając się otoczyć i koniec. Podoba mi się to, w końcu może walka będzie ciekawa przez całą grę, a nie będzie tylko uciążliwą koniecznością jak w W1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i napotkałem na pierwszy problem z grą,czyli niemożność jej zakończenia
po wybraniu opcji zakończ grę,ta się wiesza jak i cały komp i konieczny był restart ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować