Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jak to jest z tą rozdzielczością w końcu? Jest TYLKO 16:9?

Gram na rozdzielczości 1152x864 i widzę 2 ogromne, czarne paski. Nie muszę mówić, że w ten sposób gra jest całkowicie niegrywalna. Nic się nie da z tym zrobić? (Windows 7 32bit)

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:00, Chlorofil napisał:

Mam pytanie z innej beczki ;) Będą się mam nadzieję jutro cieszyć Wieśkiem... a mam pytanie
czy podczas odpalania gry jest jakiś req check ? Tzn. że jeżeli ma się jakiś komponent
w komputerze, który nie spełnia wymagań nie pozwoli odpalić gry ?

Nie, nie ma sprawdzania wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:08, lis_23 napisał:

No i napotkałem na pierwszy problem z grą,czyli niemożność jej zakończenia
po wybraniu opcji zakończ grę,ta się wiesza jak i cały komp i konieczny był restart ...


To nie jest błąd. To celowy zabieg twórców, musisz grać aż przejdziesz. Wszystko to aby się zżyć z Geraltem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ekipy gram.pl. Kiedy dostanę swoje kody na dlc z edycji kolekcjonerskiej jeżeli płaciłem za nią za pobraniem. i jeszcze jedno pytanie gdzie jakby co mam ich szukać, jeżeli w zamówieniu znikł link do kodów dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ekipy gram.pl. Kiedy dostanę swoje kody na dlc z edycji kolekcjonerskiej jeżeli płaciłem za nią za pobraniem. i jeszcze jedno pytanie gdzie jakby co mam ich szukać, jeżeli w zamówieniu znikł link do kodów dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się system walki również podoba. Chociaż w ogóle nie blokuję ciosów, tylko robię uniki - wtedy można zadać większe obrażenia w plecy :D chociaż były momenty, które musiałem kilkukrotnie powtarzać, bo grałem zbyt "berserkerowo", m.in.

Spoiler

na dziedzińcu klasztornym, gdzie mamy otworzyć bramę Foltestowi.



Wrażenia z gry
Spoiler

Ja cię, nawet nie przypuszczałem że z Foltestem pożegnamy się już w prologu :D tzn. dopóki nie poznałem (głównie po ćwiekach na rękawicach :P), że gość w habicie to nie kto inny jak Letho. Ale dokończenie prologu musi poczekać parę godzin... :(



Gra jest wybitna i tym bardziej irytuje sytuacja, w której ludzie, którzy zrobili tak świetną grę, nie potrafili od początku dopilnować, żeby serwery były stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:15, Arcamantel napisał:

Mam pytanie do ekipy gram.pl. Kiedy dostanę swoje kody na dlc z edycji kolekcjonerskiej
jeżeli płaciłem za nią za pobraniem. i jeszcze jedno pytanie gdzie jakby co mam ich szukać,
jeżeli w zamówieniu znikł link do kodów dlc.


Mi również znikł link do tych kodów, wysłałem już zapytanie do działu obsługi klienta. jak coś będę wiedział dam odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:56, Laid_back napisał:

CDP RED cały czas pracują nad problemem z DLC


A czy nad problemem z błędnym połączeniem z serwerem po wpisaniu klucza securom ktoś pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika boska historia sie rozkreca niesamowicie i takiego prologu sie nie spodziewalem :D
kilka screenow ponizej

BTW rozdzialka 1920x1200 detale wysokie na GTX260 :D

20110516171643

20110516171656

20110516171705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 17:02, heyboy napisał:

Zarejestruj się przez launcher.


Czy aby zarejestrować grę przez ów lancher potrzebny jest login i hasło z The Witcher Forum?
dokopałem się do tego na poczcie z 2008 roku ale podany tam login i hasło nie działają przy rejestracji ...

czy ktoś z was miał też problem przy wyjściu z gry?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super ze nie będzie tak łatwo o to chodzi. Jak na normalnym jest tak to pomyśleć na najwyższym. Tylko ciekawe czy jak sie rozwinie postać czy tez będzie trudno ?
Jak grafa, postacie, na jakim sprzęcie grasz i czy sie tnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie, śpieszę donieść, że mit okazał się nie być mitem. Wiedziony doniesieniami, spróbowałem odpalić Wiedźmina 2 na ultra detalach (no, prawie, bez ubersamplingu i z nieco niższymi cieniami). I co się okazuje? Że o ile na minimalnych (!!!) gra mi tnie, mimo że spełniam z palcem w.... wymagania minimalne, o tyle w hiper mega wysokich - gra chodzi bardzo przyzwoicie.

EDIT: Tak więc, jeśli gra Wam chodzi średnio/kiepsko na jakichś detalach, najlepiej postąpić totalnie przeciw zdrowemu rozsądkowi, i detale PODWYŻSZYĆ - jest szansa, że zacznie śmigać świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, doszła do mnie w końcu gra, kupowałem w Empiku. Edycja premium. Z figurek postaci dostałem Geralta i nekklera. Już nie mogę się doczekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem to samo, jak się wyłączy Vsync i AA to śmiga jeszcze szybciej ale patent chyba działa tylko w prologu bo w 1 akcie jak pisałem już sie wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś z Was udało sie odpalic wieska na minimalnych na takim lub podobnym lapku:?
Acer Aspire 5551G
AMD Phenom II X3 N830 ( 3x 2.1 GHz)
Ati Radeon HD 5650
3GB Ram
15.6 cala ekran.
Dodam że crysis 2 chodzi mi na nim na srednich na roz. 1366 768 z 20-25 fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem Wiedźmina 2 na lapku mojego taty fakt, że lapek słaby ze zintegrowana kartą graficzna ale Wieśka pociągnął, jestem pod wrażeniem, teraz tylko muszę swój komputer postawić na nogach i będzie gitara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:29, kotfilon napisał:

Moglibyście mi pomóc? Po uruchomieniu wieśka gra chodzi w 2 FPS przy filmikach i 4 FPS
w menu. W Menadżerze urządzeń wiesiek pożera od 0 do 2 % zasobów. Co jest grane?


Prosze o pomoc. to nie ubersampling - jest wyłączony. W zasobach procesor żre 0% zasobów jeżeli chodzi o proces witcher2.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować