Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 17:19, lis_23 napisał:

Czy aby zarejestrować grę przez ów lancher potrzebny jest login i hasło z The Witcher
Forum?
dokopałem się do tego na poczcie z 2008 roku ale podany tam login i hasło nie działają
przy rejestracji ...



Podobno na razie trzeba stworzyć nowe konto za kilka dni ma myć opcja by połączyć nowe konto z kontem z Wiedźminem 1.
http://www.pl.thewitcher.com/community/entry/6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem twoich scenerów, ale każdy z obrazków ma spoiler, zdradza zadanie wykonywane, dla tych co nie widzieli.

Tenebrael
Troche dziwna sytuacja wychodzi z tego, ajk by było na odwrót to nie ma zdziwienia ale jaka Ty przedstawiając to zaskakująco dziwnie. Na jakim systemie grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:22, CrazyGambler napisał:

Ja zauważyłem to samo, jak się wyłączy Vsync i AA to śmiga jeszcze szybciej ale patent
chyba działa tylko w prologu bo w 1 akcie jak pisałem już sie wiesza


Możliwe, ja na razie nie gram na serio, jedynie testuję różne konfiguracje i czekam na DLC, by zacząć, jak już wszystko będzie w pełni porobione. Niemniej, patent warty wypróbowania, szczególnie, jeśli komuś gra chodzi naprawdę kiepsko na minimalnych/średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co napisze nie jest związane z fabułą, więc nie będę tego brał w spoiler.
Po ostatnim easter egg''u związanym z Assassin''s Creed padłem xD Po prostu jest genialny! Szukajcie, a znajdziecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:22, Isildur napisał:

Uruchomiłem Wiedźmina 2 na lapku mojego taty fakt, że lapek słaby ze zintegrowana kartą
graficzna ale Wieśka pociągnął, jestem pod wrażeniem, teraz tylko muszę swój komputer
postawić na nogach i będzie gitara :)


Niezbadane są wyroki boskie :P

Niektórzy z potężnymi komputerami wyrywają włosy z powodu optymalizacji, a tu okaże się jeszcze, że byle laptop odpali i pozwoli przyzwoicie zagrać w Wiesława ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie mogę znaleźć kody na kurtkę Rocha i Tajemniczego kupca? Wcześniej było jakieś pobierz kod przy moim zamówieniu, ale gdy pobierałem było "nie znaleziono kodu", a teraz tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy wie ktoś czy gra wykrywa tylko i wyłącznie pada od xbox? bo ja próbowałem podłączyć dwa logitecha i mi ich niestety nie widzi, a nie chce mi się grać na klawiaturze;/ z góry dzięki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanko czy istnieje możliwość zlikwidowania bądź zmniejszenia tych czarnych pasów na dole i górze ekranu?? Jakby co to mam 17'''' monitor, a zmiana rozdzielczości nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:30, kamceg napisał:

Mam pytanko, czy wie ktoś czy gra wykrywa tylko i wyłącznie pada od xbox? bo ja próbowałem
podłączyć dwa logitecha i mi ich niestety nie widzi, a nie chce mi się grać na klawiaturze;/
z góry dzięki za pomoc;)

Jeszcze jak uruchomisz grę w opcjach musisz zmienić sterowanie z klawy na pada, ale nie wiem czy za działa bo mam pada od x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1280x720, detale wysokie z wyjatkiem cieni na srednich, zasiegiem szegolów na bliski, wylaczone AA i ubersampling plynne 30-50 fps-ow na Quadzie 2.4, GF 9800GTX, 4gb, win7 + pad od x360. Optymalizacja baaardzo zadawalająca :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:33, CrazyGambler napisał:

> Mam pytanko, czy wie ktoś czy gra wykrywa tylko i wyłącznie pada od xbox? bo ja
próbowałem
> podłączyć dwa logitecha i mi ich niestety nie widzi, a nie chce mi się grać na klawiaturze;/

> z góry dzięki za pomoc;)
Jeszcze jak uruchomisz grę w opcjach musisz zmienić sterowanie z klawy na pada, ale nie
wiem czy za działa bo mam pada od x


no niestety się nie da w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:24, xkarionx napisał:

a jaki masz dokladnie lapek?


Procesor: Intel Pentium P6100 2,00 GHz (2 rdzeniowy)
RAM: 2048 MB
Karta Graficzna: Intel HD Graphics 763 MB
System: Windows 7 Home premium 64 Bit

Gra się uruchomiła i działa, fakt, że na ustawieniach Low ale działa ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie zarejestrować na stronie. Rejestrowałem się w piatek, ale wtedy strona nie działała jeszcze, dziś klikam na link aktywacyjny a strona nie została odnaleziona!! Co to ma być?
Teraz ani nie mogę ponownie sie zarejestrowac na te same dane ani aktywować tego konta! Jak to zrobić?? Albo gdzie wpisać ten kod, który się dostało w mailu z linkiem aktywacyjnym, który jest w razie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:39, Robertson250 napisał:

Nie mogę wgrać waszego kodu z kupcem. Wyskakuje mi info Invalid code. Podobno nie jestem
jedyny który tak ma... Co z tym zrobić?


Cierpliwie czekać, naprawią to wkrótce ważne, że można grę aktywować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:35, kamceg napisał:

> > Mam pytanko, czy wie ktoś czy gra wykrywa tylko i wyłącznie pada od xbox? bo
ja
> próbowałem
> > podłączyć dwa logitecha i mi ich niestety nie widzi, a nie chce mi się grać
na klawiaturze;/
>
> > z góry dzięki za pomoc;)
> Jeszcze jak uruchomisz grę w opcjach musisz zmienić sterowanie z klawy na pada,
ale nie
> wiem czy za działa bo mam pada od x

no niestety się nie da w ten sposób


A pomijając sprawę tego pada to mam jeszcze jedno pytanie, co do zapisów z jedynki, co mam zrobić żeby je wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować