Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 18:54, sirufok napisał:

Jeśli jest napisane, że wysłano 16.05 to gra powinna być u Ciebie jutro. Nie zwracaj
uwagi na ten drugi status, prawie wszyscy tak mieli.

Acha to dzięki :) to tera pozostaje czekać na Wiedźmina 2 hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:55, Pazurex napisał:

Wie ktoś jak zaradzić na taki obraz w grze? Instalowałem najnowsze stery ale nic nie
dało.

Hmm problem directx-a moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sam wybieram się jutro po zakup Wieśka i dlatego mam prośbę do osób już grających aby dopisywali w postach na jakim grają sprzęcie i na jakich ustawieniach.Sam posiadam AMD Phenom x4(3,2) 2 gb ramu ,geforce 9600gt palit oraz win xp .Obawiam się że ta karta może być za słaba dlatego proszę osoby które mają podobną konfigurację o napisanie jak wygląda gra na ich kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jeszcze jedne ciekawe testy.

robione na terenie prologu, w momencie szturmu oddziałów foltesta [wypad z wieży] :

Na najniższych - 25-40 fps [gra ma tam momenty gdzie przy obrocie kamery robi lekki freze i fps spada na około pół sekundy na 12 klatek po czym wraca na normalne 30+]

I uwaga na reszcie ustawień nawet ultra [tylko ultra bez ubbersamplingu] fps jest.. identyczny, różni się może 1-2 klatkami na ultra od niskich.

Gra wygląda na kompletnie pozbawiona jakiś reakcji na zmiany ustawień.

Podobnie na kompie brajdaka, zero różnic w wydajności niezależnie od poziomu detali....

Mogli by zarzucić jakimś patchem co by to podciągnął nieco [nie żebym narzekał, mam na wysokich framerate 30-60 więc jestem więcej jak happy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zarejestrowaniem gry, bo kiedy próbuje przez menu gry wywala mi że kłopoty z połączeniem. A na stronie TheWitcher.com w ogóle nie ma takiej możliwości. wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:04, CrazyGambler napisał:

Jakby ktoś nie wiedział to już wszystkie DLC działają.


A mógłbyś mi powiedzieć gdzie mogę te kody znaleść ? Rozglądam się za moją kurtką i w żadnej szafie nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:07, prior1 napisał:

Mam problem z zarejestrowaniem gry, bo kiedy próbuje przez menu gry wywala mi że kłopoty
z połączeniem. A na stronie TheWitcher.com w ogóle nie ma takiej możliwości. wiecie coś
na ten temat?


mam to samo, nie mogę zarejestrować gry z poziomu launcher''a
próbuje zarówno stworzyć nowe konto jak i logować się danymi ze starego konta na thewitcher.com

wyskakuje komunikat "Wystąpił problem z połączeniem. Spróbuj później" pomimo, że w lewym górnym rogu jest ikonka pioruna świadcząca o połączeniu.

:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:31, Dengar napisał:

kujot2 mam to samo. To znaczy że Witcher 2 został już wysłany i jutro przyjdzie?


Mi się wydaję że jeszcze nie wysłali, no ale właśnie mamy taki problem że zamówienie mówi "nie" a kategoria mówi "tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:39, Tenebrael napisał:

Ukazała się kolejna recenzja Wiedźmina 2. Ton? Podobny do CDA. Czyli? Czyli 9+, same
zachwyty i... potwierdzenie, że grę da się przejść w 25-30 g, i ciągłe porównywanie do
ME i DA, a także to, że Wiedźmin 2 jest coraz bardziej gra akcji...

A gdzie ta recka jest ? Martwi mnie te 25-30 godzin. Fajnie ze i taka ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:38, Ostrowiak napisał:

Przejście epilogu = ukończenie gry, duh.

Myślałem o prologu napisałem epilogu zdarza się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:10, karolekx23x napisał:

>/.../
A gdzie ta recka jest ? Martwi mnie te 25-30 godzin. Fajnie ze i taka ocena.

Tym akurat się nie martw. Ktoś przeszedł Morrowinda w 6 minut, mnie pełne przejście zajęło tak około 1000 (słownie: tysiąca!) godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody powinieneś mieć w "moje zamówienia", a kurtkę dostałem jak przeszukałem pierwszego wroga od momentu instalacji DLC, czy z zestawem alchemika jest tak samo nie wiem bo jeszcze nie odpaliłem gry z tym DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dźwięki, słyszę reklamy i menu główne, ale czarny ekran - ktoś to miał i jest rozwiązanie, czy grafa za słaba nawet na reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, to powie mi ktoś jak to w końcu jest z tymi zapisanymi grami z jedynki, bo nawet specjalnie ją zainstalowałem teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować