Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

A tak poza tym gra jest świetna, dużo w niej akcji. Wydaje się być nieco trudniejsza od jedynki, ale może to tylko takie moje złudzenie.
Myślałem że będzie to zupełnie nowa gra w porównaniu z jedynką, ale to w sumie to samo tylko z lepszą grafiką i zmienioną walką, z większą ilością akcji i efektownych przerywników ( znacznie lepsza jest tu też reżyseria ).
Bardzo fajnie prezentuje się synchronizacja ust postaci z gry z wypowiadanymi kwestiami - blisko Mass Effecta.
Optymalizacja też nie najgorsza, gram na maksymalnych ustawieniach, wszystko na maksa co się dało, i średnio wyciąga ok 25 - 30 klatek, a w zamkniętych pomieszczeniach będzie jeszcze więcej. Wizualnie gra przypomina mi, co ciekawe, Crysisa 2, a więc prezentuje się bardzo fajnie, aczkolwiek twórcy nie chcieli tu stworzyć fotorealistycznej grafiki, a bardziej baśniowy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie prezentuje się synchronizacja ust postaci z gry z wypowiadanymi kwestiami - blisko Mass Effecta.
Że co? Lip sync i mimika twarzy był lepszy w jedynce tu gołym okiem widać że potrzebny patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:14, CrazyGambler napisał:

Kody powinieneś mieć w "moje zamówienia", a kurtkę dostałem jak przeszukałem pierwszego
wroga od momentu instalacji DLC, czy z zestawem alchemika jest tak samo nie wiem bo jeszcze
nie odpaliłem gry z tym DLC


No o to chodzi, że nigdzie tego nie mam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:19, CrazyGambler napisał:

Bardzo fajnie prezentuje się synchronizacja ust postaci z gry z wypowiadanymi kwestiami
- blisko Mass Effecta.
Że co? Lip sync i mimika twarzy był lepszy w jedynce tu gołym okiem widać że potrzebny
patch

To chyba gramy w inne gry, albo wersje językowe ( ja gram w polską ). U mnie wygląda to świetnie, może nawet puszczę jakiś filmik na mojego gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy są jeszcze osoby oprócz mnie, którym nie działa żaden DLC - "Invalid cdkey"?

a może źle coś wpisuję? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gry ogólnie to jest miodna, troche przymula na 8800gt, 2gb ram i Q6600, ale chodzi prawie na full, jedne do czego się można przyczepić to ten lip sync

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, premiera jest więc dzisiaj o 2:01, wszystko pięknie, tylko dlaczego paczki jeszcze nie przyszły? Mogłem równie dobrze skoczyć jutro do tesko i kupić grę za 80zł, a nie za 100+14zł wysyłka. Oszczędziłbym na tym 34 złote. A tak co, zamówiłem z kolegą, a paczek nie ma.
Ktoś dostał już zwykłą edycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:24, prior1 napisał:

>
To chyba gramy w inne gry, albo wersje językowe ( ja gram w polską ). U mnie wygląda
to świetnie, może nawet puszczę jakiś filmik na mojego gramsajta.


Ja bym poprosił jakiś dialog z Iorwethem jeśli można, strasznie jestem ciekaw jak on wypadł w polskiej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem. Serwery im padły czy jak? Ciągle wyskakuje mi to okno za zmiane z tym 2. Najpierw jest łączenie z serwerem, a potem pisze że Błąd połączenia, ponowienie za 10 sekund. Co z tym zrobić?

20110516193509

20110516193531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam edycję Premium z Empiku pod konie instalacji gra nawet pobrała 27 mb ale aktywować się nie chce trzeba poczekać trochę
PS: Czy teraz żeby mieć DLC trzeba nowe konto założyć z lunchera do rejestrowania gry czy jak to jest
PS 2: Kiedy ruszy forum redów na thewitcher.com??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, może to być rzecz gustu.
Walka - jak dla mnie znacznie bardziej efektowna niż w jedynce, ze świetnymi combosam ( daje to wszystko dużo satysfakcji). Jest też może bardziej wymagająca niż poprzednio, czasem trzeba trochę pomyśleć i pokombinować - nie ma stylu grupowego więc nie można dać się tutaj otoczyć. Działa to wszystko płynnie, choć jakiegoś ekstra frameratu tutaj raczej nie ma. Wszystko zależy od procka.
Postaci są tutaj znacznie lepiej zarysowane niż w jedynce - oklaski za to się należą.Choć faktycznie skojarzenia z Mass Effectem czasami są na miejscu ze względu na natężenie akcji. Na pewno nie można się tutaj nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja, czy Sihil się nie zaimportował?

Zamiast tego mam Diabła, Księżycowe Ostrze, Kruka na plecach i żałosne wyskrobki pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 19:32, Archi155 napisał:

Ja bym poprosił jakiś dialog z Iorwethem jeśli można, strasznie jestem ciekaw jak on
wypadł w polskiej wersji ;)

Postaram się kiedy do niego dotrę;) Na razie jestem pod koniec Prologu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super zmiany, jak były są takie jak filmiki pokazywały to jestem super.Licze ze rozgrywka bedzie miała wiecej niz 25 godzin. Czyli warto było sie meczyc te ponad 12 godzin ?

Ja mam ADM 4x 965 3.4 4 GB ram Radeon 5850 wiec chyba z grą problemu nie będę miał. Jak narazie wszystkie gry odpalane na sprzęcie. Obawiam sie najgorzej aby grac na max i się nie cięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:37, Bialywilk22 napisał:

Nierozumiem. Serwery im padły czy jak? Ciągle wyskakuje mi to okno za zmiane z tym 2.
Najpierw jest łączenie z serwerem, a potem pisze że Błąd połączenia, ponowienie za 10
sekund. Co z tym zrobić?


Napisz do pomocy technicznej na stronie cdprojekt.pl. Miałem ten sam problem i w odpowiedzi przysłali mi patch mailem, po zainstalowaniu którego w końcu mogłem odpalić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować