Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jak na razie tylko jedna ocena padła w pewnym konkrecyjnym portalu. GameReactor wystawił grze notę 9/10 chwaląc polską produkcję za grafikę, fabułę, udźwiękowienie i świat. Jako wady podał drobne problemy techniczne i kilka innych mniejszych bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden sejw o 11 i potem o 12:08, ja zrobiłem quicksave i wyszedłem z gry zaraz po rozmowie z

Spoiler

Loredem

jak wróciłem już dźwięku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 14:31, Lfdracon napisał:

>
A kontrolujesz pasek wigoru(żółty)? Bo musisz mieć przynajmniej jedną kreskę, by móc
zablokować cios.


O,na to nie zwróciłem nawet uwagi,dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 14:42, BartexooN napisał:

Wchodzisz w sklep gram.pl -> tamta lista gdzie kupiłeś Wiecia,przesyłka i jej koszt
etc. i tam jest coś takiego "Pobierz Kod" - Klikasz odp. funkcją i masz. Pozdrawiam.


Chodzi ci o szczegóły zamówienia? Nie mam tam żadnego "Pobierz Kod". Pojawi się po zaksięgowaniu wpłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle z tą optymalizacją.
Athlon 64 X2 5200+ 2,6 Ghz, GeForce 9600GT 512 MB, 2GB RAM DDR2 800 Mhz, Windows 7 32bit, odinstalowane 3D Vision.
Gra śmiga na średnich + AA + wszystkie efekty dodatkowe włączone (bloom, promienie światła).
Rozdzielczość 1360x768 (TV) - grafiki wygląda naprawdę pięknie. Wszystkie tekstury są ostre itp. nie ma się do czego przyczepić. Tylko w 1024x768 (monitor) jest troszkę słabo bo 16:9 i literki małe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie co z tym robimy, skoro na naszych save''ach nie działa dźwięk, a gdy je usuniemy wraz z configiem, wszystko jest ok? Bo ja żadnych pomysłów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To że po założeniu konta na thewitcher.com, nie mogę się na nie zalogować to normalka? I dopiero za jakiś czas to naprawią?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: gdzie mam szukać kodu DLC do tego tajemniczego kupca z pre-ordera w gram.pl? Jak coś grę odebrałem osobiście w salonie sferis w gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas nie dostałem edycji premium.Mam nadzieje,że nie długo dojdzie bo na razie nauczyłem się żeby nie zamawiać pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest naprawdę jakaś dziwna. Nie spełniam wymagań minimalnych (za słaba karta, leciutko za słaby procek). Po ustawieniu detali na ultra i wyłączeniu:
-ubersamplingu
-AA
-rozmyć podczas ruchu
mam 20-25 FPS. Jak wszystko powyłączam, też mam 20-25 FPS. Kto to testował? Mam nadzieję, że patch jakoś to unormuje, chyba, że ten tekst na pudełku o dostosowaniu grafiki do kompa jest w 100% prawdziwy i dlatego tak to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 14:55, Laston napisał:

Nie jest źle z tą optymalizacją.
Athlon 64 X2 5200+ 2,6 Ghz, GeForce 9600GT 512 MB, 2GB RAM DDR2 800 Mhz, Windows 7 32bit,
odinstalowane 3D Vision.


Ja jestem przyjemnie zaskoczony. Intel Core i3 550 3,2GHz, GTX 460 OC z 1GB, 8GB Ram. Przy rozdzielczości 1920x1080 mam ustawienia wysokie, a część najwyższa, tylko bez ubercośtam. Gra wygląda bardzo dobrze, a przycinek, jak na razie bo pograłem dopiero kilkadziesiąt minut, praktycznie nie ma. Tylko sterowanie rzucaniem znaków średnio mi się podoba, bo turlanie jakoś zniosę, skoro dzięki temu na trudnym ani razu nie zginąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisali komuś z was z wiedzmin2@gram.pl? Bo mi niestety ciągle nie. :< Przysłali mi pudełko z oszpeconą pokrywką, a że mam również EK jedynki to mi to troszkę przeszkadza.

20110517151712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 15:08, matyx napisał:

Ja cały czas nie dostałem edycji premium.Mam nadzieje,że nie długo dojdzie bo na razie
nauczyłem się żeby nie zamawiać pre-orderów.


A mi sms przysłali o 14 ale po takim czekaniu nie mam dziś ochoty jej odbierać, grac i patrzeć na pudełko. Gram dąło ciała z wysyłką, pierwszy i ostatni raz pre-oder, bo to sie mija z celem. Dzis nosiłem do 12 telefon z nadzieje ze padnie wiadomość magiczna i nic, dopiero 14. Brak mi słow, zaufany sklep a tak mnie dziś zawiódł.
Punkt otwierają u mnie 9, sadziłe ze max do 11-12 sms-a dostane.
A jeszcze jak bym miał problem z instalacja to chyba w szał bym wpadł.
Jutro pojadę odbiorę, odpalę i zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, przechodziłem po zajęciach koło MM i jakoś mnie podkusiło. żeby jednak kupić Wiedźmina... no i od tego problemy się zaczęły. Wszystko się ładnie zainstalowało, ściągnęło co miało a teraz przy rejestracji okazuje się, że mój klucz jest nieprawidłowy... Ktoś miał już taki problem? Pisać do pomocy technicznej, czekać, czy też mogę zwrócić towar jako uszkodzony czy jakkolwiek inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować