Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ok super, mam nadzieję że jeszcze dzisiaj odpiszą, a przede wszystkim znajdą rozwiązanie naszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 15:19, karolekx23x napisał:


Dwie godziny robią Ci tak wielką różnicę?
ja nie mogłem grac przez pierwszy,dosyć długi okres który miałem niby zagwarantowany poprzez kupno EK i jakoś nie płaczę z tego powodu,grę odpaliłem dopiero o ok.16 dnia wczorajszego i żyję ;0
jeśli Masz do odbioru to odbieraj,zwłoka nie sprawi ze stres czy kłopoty z instalacją będą jutro mniejsze niż dziś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie rozwalił jak na razie easter egg z Altairem z Assassin''s Creed i nieudanym skoku wiary do siana w twierdzy La Valettów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... nie czaje co jest, ale

Spoiler

wyszedłem z posiadłości Loreda i Roche zaraz za drzwiami odzyskał głos i reszta npc też, wiec nad posiadłością Loreda musi być jakieś pole magiczne które czyni wszystkich niemymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wpis na moim gramsajcie, tym razem odnośnie elementów konsolowych w W2. Kto jeszcze nie kupił - warto przeczytać. Kto już gra - też zapraszam, do podzielenia się opiniami, by w ogólnym nie robić bałąganu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 15:31, Alamut napisał:

A mnie rozwalił jak na razie easter egg


dlaczego nie umieściłes tego jako spoiler???

nosz kurde, ludzie nie zdradzajcie takich smaczków, nie każdy może od razu grać :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz opowiem Wam co działo się u mnie około 1.5h temu. otóż z rozpaczy wziałem kabel od żelaska, zrobiłem petlę, dośc mocna nawet, przywiazałem do żyrandola, wziąłem krzesełko, stanąłem na nim no i jak nie trudno sie domyslać co było dalej. Zacząłem sie dusic gdy nagle poczułem wibracje w kieszeni. " Wiedźmin jest do odebrania w compleksie", tak mocno zaczałem wieżgac że linka bękła a ja wyleciałem jeszcze z petlą na szyji przez pokój , pokonując schody szybko wsiadłem na rower i pojechałem do miasta. Teraz siedze sobie przed kompem popijam fante, słucham utworów z gry na mojej ukochanej wieży a wiedźmin własnie mi się rejestruje pobierając łatke.
To sie nazywa życie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: jak odblokować relikt

Spoiler

wygrany w kości od Mnicha

? Było coś chyba napisane, że w dodatki mam wejść, ale nie widzę tego w Launcherze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 15:44, xkarionx napisał:

/ciach/


To jeszcze lepiej pętli nie chowaj, bo może się przydać przy okazji próbowania ustawienia sensownej konfiguracji graficznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna. Sterowanie bardzo mi się podoba. Przy configu:
i7 930 @ 4GHz HT
3x2GB 1600MHz Corsair Dominator DDR3
GTX 470 MSI Twin Frozr-II @ 800/1600/1700

Gra na rozdziałce 1920x1200 (pasy są ;/) chodzi płynnie; przeważnie 40-50 klatek czasami do do 34-35 spadnie. Wsyzstko na maxa poza tym uprobkowaniem czy jak się to nazywa. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 15:59, matyx napisał:

Czy ktoś jeszcze nie dostał pre-ordera?Bo wydaje mi się że jestem ostatni.


Kurierzy rozwożą przesyłki do godziny 18 więc poczekaj cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh w empiku kolekcjonerka 160 zł ale az tyle kasy nie miałem kupiłem normalna wersje za 89 :D supper cena cdp naprawdę sie postarał nie wiedziałem też ze dostane monetę(tą małą z "listem") :D + te składanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 15:54, Psycho_RIP napisał:

Ktoś się orientuje kiedy wyjdzie patch?


Na FB było napisane przez kogoś, że niby dzisiaj :)

Wiedźmin odebrany :) Zaraz biore się za figurki.

Czytałem tutaj dużo postów ludzi, którzy pytaja sie o DLC dla Premium czyli kupca. Musimy poczekać aż nasza kasa (jeżeli odebrałeś w salonie lub kuriera za pobraniem) zostanie zaksięgowana na ich koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:04, Redjevel napisał:

Meh w empiku kolekcjonerka 160 zł ale az tyle kasy nie miałem kupiłem normalna wersje
za 89 :D supper cena cdp naprawdę sie postarał nie wiedziałem też ze dostane monetę(tą
małą z "listem") :D + te składanki :)



Nie kolekcjonerka tylko Edycja Specjalna, która nie zawiera tego co Edycja Kolekcjonerska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeklęta posiadłość Loreda. Od razy gdy wyszedłem, głosy wróciły. To ta wiedźma musiała coś namieszać i rzucić zaklęcie, aby nikt nie mógł podsłuchiwać. Co najważniejsze już wszystko dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:06, Isildur napisał:

Nie kolekcjonerka tylko Edycja Specjalna, która nie zawiera tego co Edycja Kolekcjonerska...


Wiesz, tych edycji jest tyle, że trudno się dziwić, że ludzie nazywają "Edycją Kolekcjonerską" wszystko, co posiada coś więcej niż Edycja Specjalna, która nota bene jest standardową, jako że Edycji Standardowej jako takiej nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować