Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2011 o 18:58, Kruszekk napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć, co z kurtką niebieskich pasów i zestawem alchemika. Kody na
dlc wpisałem przed uruchomieniem gry, mimo to nie mam ani jednego z ww przedmiotów.
Może są związane z jakimś questem?


Musisz te DLCki wpierw pobrać, a potem...(co ogarnąłem po paru godzinach gry :p) jeszcze je zainstalować!
Ten zestaw alchemika to są same rękawice tylko, chyba że coś zepsułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dziala mi plynnie w ustawieniach jak na obrazku na c2d8400,4gb ram , radeon 4870 512mb i co chyba najwazniejsze WinXP (testowane do walki na murach). Jestem tym pozytywnie zaskoczony.

Pozniej zainstaluje na notebooku ale tam ze wzgledu na win7 nie spodziewam sie cudow.

20110517190107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
mam prośbę aktywuję wersję premium i pokazało się okno w którym trzeba podać numer seryjny. Na instrukcji jest jednak tylko klucz rejestracyjny securom i klucz rejestracji elektronicznej cdprojekt. Nie mogę znależź numeru seryjnego. Gdzie go znajdę?
WERDON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 18:56, mikolajmix napisał:

o co chodzi z tymi dodatkowy pakietami językowymi? muszę ściągać ponad 800mb żeby pograć
w polskiej wersji językowej ?


Jeśli masz polską wersję językową to nie musisz tego ściągać. I to się tyczy wszystkich, którzy o to pytają. Natomiast jeśli mają wersję angielską to wtedy mogą sobie dociągnąć polskie pakiety językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 18:56, mikolajmix napisał:

o co chodzi z tymi dodatkowy pakietami językowymi? muszę ściągać ponad 800mb żeby pograć
w polskiej wersji językowej ?


To jest polska wersja dla posiadaczy gry z gogu. Paradoks polega na tym, że u nich się to nie pokazuje. I tak żaden posiadacz pudełkowej edycji tego nie ściągnie, bo gdy dochodzi do 100%, zaczyna pobierać od początku.

Dnia 17.05.2011 o 18:56, mikolajmix napisał:

i jako że mam wersję premium to czy dlc jest od razu zainstalowane w grze(mowie o owym
Tajemniczym Kupcu) czy też muszę to jakoś dodatkowo instalowac ?


W szczegółach zamówienia, po zaksięgowaniu wpłaty w sklepie gram.pl będziesz mógł pobrać klucz do Tajemniczego Kupca. Jak jeszcze nie ma, będziesz musiał poczekać.

Krondar
U mnie komp też pociągnął Crysisa 2 na maksymalnych ustawieniach graficznych z zadowalającą ilością FPSów, a Wiedźmin 2 działa na średnich/wysokich.

cyrith
Pierwszy raz słyszę o takim problemie. Zaktualizuj DirectX i ściągnij najnowsze sterowniki do karty. Jak to nie pomoże, to pisz do pomocy technicznej CD Projektu.

Kruszekk
Nie są związane z żadnym questem, ale ludzie wcześniej też mieli ten problem, to może w poprzednich postach, znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2011 o 19:02, Buachu napisał:

Musisz te DLCki wpierw pobrać, a potem...(co ogarnąłem po paru godzinach gry :p) jeszcze
je zainstalować!


Problem w tym że zostały zainstalowane również przed odpaleniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:04, Magwisienka napisał:

Może głupie pytanie, ale ten, jak mogę zarejestrować swoją kopię gry i pobrać DLC, skoro
nie mogę zalogować się na swoje wiedźmińskie konto?


Musisz stworzyć nowe konto poprzez launcher. A w przyszłości podobno będzie można połączyć oba konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2011 o 18:52, Some_kind_of_Devil napisał:

Co do trudnych walk to poczekaj aż będziesz robić questa z nawiedzonym szpitalem ;]


Thx ;]

Wreszcie ich pokonałem... ale to fuks był ;P Może i jestem każualem, ale moim zdaniem cała walka w tej grze jest za trudna, aby się z niej cieszyć.

Zrobisz uskok w bok przed ciosem wroga i chcesz go ładne chlasnąć z flanki a tu dupa... trzech innych wrogów zaczęło robić w tym samym czasie jakąś strasznie skomplikowaną kombinację ciosów i nawet nie możesz się ruszyć, bo obrywasz...

Jak na razie sama historia/postacie/świat gry robią na mnie piorunująco dobre wrażenie, ale walka sprawia że się bardziej denerwuje niż delektuję grą. Za dużo w niej fuksa i przypadku (przynajmniej u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie mam grę. Godzinę temu postanowiłem ją w końcu zainstalować. Postanowiłem..
Proces instalacji zakończył się na błędzie CRC! Tematy pomocy z przypiętego posta nic nie dały. Nie mogę ani zainstalować przez skopiowanie plików na dysk, ani przy zmianach trybu transferu danych napędu optycznego. Dodam, że napęd jak dotąd nie miał absolutnie żadnych problemów z odtwarzaniem jakichkolwiek płyt czy plików na tych płytach. Nie zamierzam również uruchamiać trybu czystego bootowania. Oprogramowanie napędu jest najnowsze. Mam włączony program automatycznej aktualizacji Samsunga.
Nie po to kupiłem oryginalną grę żeby bawić się takimi ustawieniami systemu.
Aha, płyty nie są ani porysowane ani fizycznie uszkodzone. Podobnie jak sam napęd optyczny.

W związku z powyższym pytam. Dlaczego CDP wypuścił grę na wadliwych (!) nośnikach? Co mam teraz zrobić? Pocałować się w określoną część ciała, trzy razy obrócić wokół własnej osi i śpiewając rytualne piosenki włożyć płytę do napędu po raz n-ty mając nadzieje, że to pomoże?

Jestem zawiedziony i ogarnia mnie rezygnacja. Przykro mi jest, że coś na co tak liczyłem skończyło się stratą niemałych przecież pieniędzy spowodowaną przez niekompetencję (?) osób na które liczyłem. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś wyłączyć ściąganie tych polskich patchy? Nie wiedziałem, że tego nie muszę ściągać i teraz nie wiem jak to wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast płakać jak mała dziewczynka i pisać eseje jakie to CDP jest niedobre weź płytę do jakiegokolwiek znajomego, który jest pewny, że jego napęd jest w 100% sprawny, jeśli u niego uda się skopiować cała zawartość płyty na dysk, to idź do sklepu i wymień sobie napę.

Błędy CRC to nie są zawsze błędy nośnika [crc to jest błąd który indykuje albo wadliwy nośnik, albo wadliwy napę]


A jeśli twój napęd pada możesz pobawić się spin-down-timem [moment obrotowy] w narzędziu nero drive speed.
Odpalasz drive speeda, zmniejszasz o jedną pozycje w dół spin-down-time, jak pójdzie to ok, jak nie to zmniejszasz o jedną pozycję w górę, nie uda się możesz jeszcze przetestować dwie pozycje w dół i dwie w górę, nie uda się - napęd to trup [niżej nie ma co z pozycjami lecieć, jak 1-2 w górę/dół nic nie da, to i reszta nie poradzi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Heh,mi automatycznie gra wykryła że pójdzie na średnich a chodzi na prawie ultra - kumplowi któremu wyszło że pójdzie na minimalnych też działa na ultra bez żadnych przycięć ( w każdym razie działała wczoraj w prologu,nie wiem,jak jest dzisiaj,sam jeszcze jestem w prologu ) a już chciał kupować czterordzeniowy procek Intela za 800 zł tylko pod Wieśka ;)
dodam jeszcze że ja gram na sterownikach 10.10,czyli dosyć starych.

W kwestii walki - najgorzej jest jak otoczy mnie więcej przeciwników,nie mogę się nawet ruszyć,potrafią mnie " zapałować " w trymiga ;)
co dziwne,najłatwiej walczy mi się z ... " tarczownikami ",nie muszę nawet używać znaków ;) - oraz z potworkami w podziemiach
gram na normalnym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z eliksirem Mangusta, jest to na początku gry więc liczę, że ktoś poradzi.Aby mieć ten eliksir trzeba iść do jaskini po składnik, zdobyłem go, problem tkwi w tym, że aby zrobić owy eliksir potrzebuje 3 składników, brakuje mi jednego i nie jest on podpisany więc nie wiem czego szukam. Chodzi mi o ten środkowy składnik, ktoś wie co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie nt. dziwnego buga w jednym z zadań pobocznych na początku I aktu:

Spoiler


czy wy też tak macie że jak chcecie[każecie] dla kupca zamknąć jego sklep z kadzidłami to pojawia wam się czarny ekran,przy czym dźwięk jest ale ekranu,jak myślicie o co może chodzić?dodam że mam tak za każdym razem jak chcę skończyć ten quest

,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:15, Kraju napisał:

Wyłącz launcher i już nie powinno ściągać. U mnie pomogło.


Niestety ściąga dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować