Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 23:09, Nalfein napisał:

Miałem identyczny problem, nie jestem pewien przez co się go pozbyłem, ale zmieniałem
ustawienia na minimalne (a później z powrotem na poprzednie) i powyłączałem catalyst
a.i. i smoothvision hd w CCC.



Dzięki wielkie za pomoc, pomogło wyłączenie większości opcji w CCC ale chyba chodziło głównie o wymuszony anty-aliasing i to co wymieniłeś.
Skończyłem prolog, zapowiada się dobrze, nieco dynamiczniej i bardziej epicko niż w Wiedźminie "jedynce" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 20:58, CrazyGambler napisał:

Leje ze śmiechu jak czytam te złe oceny na megacritic, to naprawdę muszą być ludzie pracujący
dla bioware.

pewnie niektorzy sobie jaja robia, np gosc z nickiem Bioware_Intern hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, trudno mi cokolwiek tu odnaleźć, więc zapytam wprost:
Ma ktoś problem z tym, że gra co chwilę wyłącza się w pierwszym akcie? W prologu nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją DLC. Przy próbie instalacji mam: "Do aktywacji wymagane są uprawnienia administratora". Ma ktoś też taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:54, sirufok napisał:

2. Znajdź na liście programów "Nvidia Sterownik graficzny 270.61" (taki jest u mnie,
jeśli masz wersję z niższym oznaczeniem to ściągnij najnowszą wersję ze strony nvidia.pl.
Odinstaluj ten sterownik po czym będziesz musiał uruchomić ponownie komputer.


A jeżeli nie ma się takiego sterownika? Sam nie wiem jakie mam. Mam kartę ATI Mobility Radeon HD 5470. Przepraszam za moją niewiedzę,po prostu nigdy nie musiałem się zajmować takimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:38, bobobo napisał:

> 2. Znajdź na liście programów "Nvidia Sterownik graficzny 270.61" (taki jest u mnie,

> jeśli masz wersję z niższym oznaczeniem to ściągnij najnowszą wersję ze strony nvidia.pl.

> Odinstaluj ten sterownik po czym będziesz musiał uruchomić ponownie komputer.

A jeżeli nie ma się takiego sterownika? Sam nie wiem jakie mam. Mam kartę ATI Mobility
Radeon HD 5470. Przepraszam za moją niewiedzę,po prostu nigdy nie musiałem się zajmować
takimi sprawami.

to szukaj pod "Ati ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:41, mronoth napisał:

to szukaj pod "Ati ..."


Czyli teraz mam zrobić to co jest dalej zapisane,czyli odistalować i uruchomić jeszcze raz kompa? To pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gra mi działa na wysokich,ale już Ultra nie daje rady/daje rade...W końcu sam nie wiem, raz jest git, drugi trochę niegit. Czy Ultra to już super maksymalne wykorzystanie? Jakie są różnice między ultra,a wysokimi? Gra mi się na wysokich W OGÓLE nie zacina,a grafika jest bardzo ładna. Chciałem przetestować Ultra... Ale jak zaczynam Na nowo kampanię i ... pewny moment - nie bd. spoilerował to się zacina , jakby spowalnia. Zastanawiam się nad zaktualizowaniem sterownika który teraz mam z 2010 ,a nowy jest z 2011 r. Zobaczymy, bardzo marzę odpalić na ultra ;>

Btw-... Mam problemy z większymi grupkami, dopiero się kapnąłem,że gra się klawiaturą + myszką... Często mnie powala il. wrogów których wpieprzają się w walkę z tobą. Jakieś rady ;/?

Jak się rozgląda to jest jakby efekt "szybki" - da to się zmienić,by to było ładnie? Czyli powoli, spokojnie i ,że nie marze się podczas rozglądania (w zależności jak szybko się rozglądam, np. wolniutko - b. ładnie, szybciutko - jakby taki efekt Gaussa z gimp''a.

Zresztą z książka z Wiedźminem 2 prezentuje się bardzo ładnie :) Tylko brak mi dodatkowego rozdziału pt:
-Bestie
-Dodatkowe postacie - m.in Król,czy inne postacie. Nie bd. spoilerował
-Ścieżki rozwojowe - tzn. np. zmaksymalizowanie dan. umiejętności - działanie etc.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu spolszczenie gry, które przydaje się, jak grę kupiłeś elektronicznie, bo wtedy masz angielską wersję od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:05, Cierpik182 napisał:

Jak na razie sama historia/postacie/świat gry robią na mnie piorunująco dobre wrażenie,
ale walka sprawia że się bardziej denerwuje niż delektuję grą. Za dużo w niej fuksa i
przypadku (przynajmniej u mnie)

Dobrze Ci radzę, zmień pozio na łatwy. Wtedy już jest przyjemniej, wydaje mi się, że zbyt łatwo, ale lepsze jednak to. Chłopaki z CDP zapatrzyli się na Demon Souls, problem w tym, że Wiedźminowi brakuje szlifu.
Ja też strasznie się nawkurzałem na walkę i zacząłem się nawet odgrażać, że grę sprzedam, bo walka psuje totalnie przyjemność z gry. Mam nadzieję, że w patchu poprawią blokowanie i targeting przedewszystkim, bo te 2 rzeczy są najistotniejsze, a najmniej dopracowane. Czuję w kościach, że Wiedźmin 2 tak samo jak poprzednia część doczeka się edycji rozszerzonej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:45, Harrolfo napisał:

Po prostu spolszczenie gry, które przydaje się, jak grę kupiłeś elektronicznie, bo wtedy
masz angielską wersję od razu.


Czyli nie ściągać tego jak mam pudełkową wersję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:19, Andrew_15 napisał:

Nie wiem czy to już było czy nie, ale chciałem spytać na czym polega to DLC kłopoty z
trollem ?


Jest to zadanie poboczne w I akcie, wiec spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:48, Harrolfo napisał:

Nie, po co? Przecież masz chyba grę po polsku, no nie? :)


Tak. Tylko teraz mam problem xd myślałem, że to serio są jakieś dodatkowe głosy i zacząłem ściągać... jak mogę to przerwać ? Za każdym razem jak włączam launcher zaczyna mi to pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam dokładnie ten sam problem. Chciałem pobrać zawartość dodatkową i przypadkiem dałem sobie pobieranie polskich głosów. I nie mam zielonego pojęcia jak to teraz przerwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować