Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ogółem, walka nie podoba mi się prawie w ogóle, chociaż kiedy zabiłem upiory w ruinach, czy królowe endarg byłem cholernie usatysfakcjonowany. Poczekam na patcha poprawiającego czas reakcji, poduczę się trochę to może przy nastepnym przechodzeniu pogram na normalnym, albo trudnym. Póki co szkoda mi nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie zainstalowałem gre, pobrałem te 28 mb a myślałem ze będzie 50.
To ile powinno się mi pobrać te 28 czy 50 mb ?
Żadnych problemów z instalacja, pobraniem tego DRM.

Co najgorsze to jak uruchomiłem pierwszy raz gre i patrze nie ma czarnych pasów na ekranie na dole i górze ale po pierwszym filmiku, jak Geralt

Spoiler

znajduje sie za kratami, we wiezieniu

to jednak sie pojawiły i zawitały czarne pasy na zawsze.

Wszyscy maja te czarne pasy na górze i dole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy nie mają monitorów 16:9
Macie wrażenie, że gra chodzi zauważalnie lepiej na rozdzielczościach 16:9 niż innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 17:26, Kwazis napisał:

> Spróbuję, BTW potrzebna jest płyta do uruchomienia gry ?
Nie, to dzięki SecuRomowi...


Zdążyłem już zauważyć ;) Niestety nadal nie mogę uruchomić gry, nie pomógł ani reinstal, ani usunięcie wirtualnych napędów. Również zmiana ustawień na grę w oknie nie pomogła, więc najpewniej będę musiał poczekać na jakiś porządny patch ;( BTW wiele osób skarży się na ten problem ( z tego co na innych forach zdążyłem zauważyć ), więc może CDP zwróci na to uwagę i szybko naprawi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 18:35, bolt napisał:

Nie będę dopłacał do interesu.


Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wyprawę do Katowic po odbiór osobisty.

Co do FPS''ów to ja jeszcze nie miałem żadnej porządnej ściny w tym wieśku.... gram na wysokich i puki co denerwuje mnie wywalanie do pulpitu (bo się nie zapiszę przez 15 minut i co ...).

i5 750
hd 5850
4gb ramu
win 7

Ultra mijają się z celem jednak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 18:39, wilqu94 napisał:

Ultra mijają się z celem jednak xD

ja gram na ultra na wolniejszym sprzecie bo itak ten polski bubel chodzi tak samo na minimalnych i maxymalnych, porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akt 2: Ścieżka Roche''a, Zlecenie na zgnilce

Czy ktoś wie:

Spoiler

Gdzie są te ciała które trzeba spalić w zadaniu Zlecenie na zgnilce. Znalazłem 3 przy wozie, później kolejne 3 tak na wschód od obozu. A gdzie 3 pozostałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązał ktoś problem znikających głosów postaci bo pamiętam żę było to poruszane w tym wątku ale nie dam rady przekopać tylu postów a bez głosów grać się nie da POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 720p nie mam [1280/720], ale już na 1440/900 mi się pojawiają.
tylko na rozdiząłkach 4:3 [1024/768 np] i 16:10 [1440/900 np] gra wyświetla się w letterboxie [z pasami]
W rozdzielczościach 16:9 działa ok [1280/720, 1920/1080]

Ale gierka mimo technicznych baboli [optymalizacja ftw =)] przednia, siedzę sobie we Flot, robię poboczne questy, nawet podsłuchać npców czasem fajnie [gadki maja przednie]

Ogółem gdyby nie babole techniczne z czystym sumieniem 9/10, ale z obecnym poziomem optymalizacji i bugami nie więcej jak 7/10 [fps dropy, kombinowanie z opcjami, ustawienia wysokie działające lepiej jak niskie, błędy w samej grze, kolizje, migające tesktury, blokujący się npce, przenikający się npce na dialogach, błędy w animacjach martwych potworów/npc w momencie zgonu...jest tego od wała i trochę, wymieniłem tylko czubek góry lodowej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 18:38, Selv napisał:

Wszyscy którzy nie mają monitorów 16:9
Macie wrażenie, że gra chodzi zauważalnie lepiej na rozdzielczościach 16:9 niż innych?

to zależy u mnie na wszystkich rozdziałkach 16:9 mam ucięty ekran - czarne obramowanie - jedyny wyjątek to 1920x1080: powiedz na jakiej grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Flatron Lg 17 cali.

Największego doła złapałem jak pojechałem po odbiorze z Wiedźmina 2 do carrefoura i patrze ze za 79,90.
Pomyślałem ze tu mam dodatek do gry, tam nie ma. Oczywiście jak zobaczyłem na oczy poradnik dodatkowy za 20 zł, to byłe w szoku, coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z choinki się urwałeś?. Cena sugerowana to i tak 120 zł a więc 20 zł mniej dałeś. Najczęściej tak jest że takie sklepy robią takie niespodzianki. Już kiedyś zauważyłem chyba przy nowym NFS HP że cena sugerowana 150 zł na innych serwisach po 130 zł a w carrefour za 99 zł. Ja tam dzisiaj kupiłem w carrefour Wiedźmina 2 za 80 zł :)
Tylko że jeszcze nie mogę pograć bo moja karta graficzna jest w naprawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj odpaliłem wszystko low detala/off efekt 10-15 fps wróciłem do obecnych tylko kombinuję z rozdziałką bo różnica w fps żadna prawie

20110518184933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 18:48, karolekx23x napisał:

A co to jest z dodatek Troll Trouble ?


Dodatkowa przygoda a raczej zlecenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 18:51, Jcl napisał:

Czy macie też takie dwa czarne paski u góry i dołu ekranu?
Jak to usunąć?


Tylko czekać na patch. Bez niego nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GTS 250 1GB i Core i5 oraz Ramie 4GB chodzi bez problemu na Ultra, ale niestety muszę wyłączać Ubersampling i rozmycie obrotu kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować