Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Z góry przepraszam za ewentualne wałkowanie tematu, ale nie przeglądam tego wątku na bieżąco, bo dopiero dzisiaj doszła do mnie gra, a tempo w jakim pojawiają się tu nowe posty skutecznie zniechęca mnie do przeglądania starszych stron. Otóż...
Po pomyślnej instalacji gry postanowiłem ją zarejestrować aby pobrać swoje DLC. Problem w tym, że kod oznaczony w instrukcji jako "klucz rejestracji elektronicznej CDP" nie działał. Wpisałem więc kod secuROM i... poszło Oo Poprzez launcher gry stworzyłem konto na thewitcher.com (czy tylko ja nie mogę się tam zalogować? Linki nie działają), ale DLC nie mogę ściągnąć w dalszym ciągu ponieważ launcher nie może się połączyć z serwerem Co 10 sekund próbuje na nowo, ale bezskutecznie. Jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 21:54, matis9988 napisał:

Da mi ktoś jakieś rady jak sobie poradzić z przeciwnikami w prologu, którzy znajdują
się na dziedzińcu w misji ze świątynią?Nie mogę ich zabić.

Spoiler

Po wejściu na dziedziniec od razu wal w lewo i zdążysz zdjąć jednego gościa bez tarczy zanim ten mutant z wielkim mieczem się zbliży. Potem tylko biegaj dookoła mapy i wystawiaj ich tak sobie by najsłabszy był najbliżej Ciebie. Wtedy rzucasz Quen i lecisz ślepo z mieczem ładując kombosy a kiedy Quen się skończy, odskakujesz i powtórka.
Na dwóch najsilniejszych możesz zastosować to samo, ale jeśli nie czujesz się na siłach to bezpieczniej jest biegać wokół dziedzińca i rzucać Igni jak się zbliżą. Jak zostanie jeden to Aardem go ogłuszasz i lejesz aż mu szlam uszami pójdzie. To trochę trwa ale jest bezpieczniej.


Tak przynajmniej ja to zrobiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze odciągam od gry ale czy ktoś wie jak

Spoiler

zniszczyć gniazda harpii w drugim rozdziale? Mam potrzebne pułapki, znalazłem gniazda ale za nic nie wiem jak je tam włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recepturę kupisz u Cedrika w Bindudze. Znajdziesz go na "patrolu". Zaraz po wyjściu z bramy, po prawej stronie masz drabinę, wchodzisz po niej, później po kolejnej i on tam już się znajduje. Sorry za kiepskie wytłumaczenie, ale teraz nie potrafię tego lepiej wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoiler

Żegota ma w swoim domu głowę Trollicy. Aby ją zdobyć musisz z nim o niej porozmawiać a potem wygrać w kości (Żegota jest lokalnym mistrzem gry w kości). Nie wiem czy to po tym, ale chyba w tym momencie (wygrywając w kości) zdobyłem język trolla :) A sam Troll ucieszy się ze zwrócenia mu głowy jego ''baby''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 22:00, Sandro napisał:

Z góry przepraszam za ewentualne wałkowanie tematu, ale nie przeglądam tego wątku na


Ja tak samo nie mogę dokończyć rejestracji na stronie thewitcher.com i to jest bardzo dziwne bo zainstalowałem dlc kurtkę i kupca a nie mogę ich kurde znaleźć w tej grze. Ja już totalnie nie wiem o co chodzi. Dlaczego w zagranicznych produkcjach jak ściągam dlc i instaluje to one od razu sa a z tym gównem są takie kłopoty? Czy to tylko Polacy tak potrafią zje*** sprawę? ehhh żal

A poza tym ktoś mi powie jak pokonać

Spoiler

Letho

, nie mam kurtki kruka itp itd już próbuje kilka razy i nie daje rady aż mnie kurw*** bierze :( gram na poziomie normalnym, mój poziom Geralta to 10.

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałem wyjaśnić zawczasu, żeby bezsensownie nie pisać dwóch postów praktycznie o tym samy np. jak ten. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

Oczywiście zapomniałem dopowiedzieć.

Spoiler

Żegota zaproponuje pieniądze w ramach nagrody za wygranie z nim w kości. Aby dał nam głowę Trollicy należy odpowiednio poprowadzić rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które interesuje kwestia optymalizacji - na ustawieniach, które są na załączonym screenie gra jest płynna, ale na wyższych na ogół niezbyt.
Mój lapek to Acer 5820TG:
Procesor i3-380M
Grafika Radeon HD 6550M
4 GB RAM (3,85 do wykorzystania)
Windows 7, 64-bitowy

Załączam screeny z ustawieniami i obrazujące mój problem, o którym pisałem tu => http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=6514

20110518221635

20110518221643

20110518221655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sorry za offtop, ale rozj***łeś mnie tym komentarzem. :D Koment godny mistrzów (ew. mistrzowie.org).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się nazywa, ale najlepszą ma Tajemniczy Kupiec.
Z tym, że do tego musisz mieć zakupioną przedpremierowo grę na gramowskim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde felek, oni musza cos zrobic z dialogami npców. Siedze w karczmie i bije sie, a w tle npc bez przerwy powtarza jeden i ten sam tekst - w pewnym momencie musialem sciszyć głos, bo to bylo mocno irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 22:23, Harrolfo napisał:

Nie wiem jak się nazywa, ale najlepszą ma Tajemniczy Kupiec.
Z tym, że do tego musisz mieć zakupioną przedpremierowo grę na gramowskim sklepie.

Mam tajemniczego kupca, więc to ogarnę jutro :) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 22:23, Harrolfo napisał:

Nie wiem jak się nazywa, ale najlepszą ma Tajemniczy Kupiec.

Pancerz z Kejrana nie jest czasem najlepszą zbroją w pierwszym akcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach!/ Co do optymalizacji to owszem, będzie

Dnia 18.05.2011 o 21:46, Slayer_Watti napisał:

potrzebny spory patch, ale nie marudzę bo Wiedźmin to i tak kawał solidnego RPG''a i
za jakieś 2 tygodnie myślę będzie mozna w niego już bezproblemowo grać.


SOLIDNY? Mało powiedziane, szczerze mówiąc. Prolog mi również chodził całkiem dobrze, nawet na ustawieniach dość wysokich, w HD... Teraz, w akcie I mam około 5 FPS na najniższej możliwej rozdziałce i z najniższymi ustawieniami grafiki. NIE DA się grać po prostu.
One last question - jakie są RZECZYWISTE wymagania obecnej wersji gry?
A zresztą, dośc narzekania, bo gre naprawdę jest za co chwalić. Wyjdzie patch i wtedy pochwały od graczy posypią się gromadami, bo po prologu śmiem sądzić że w porównaniu z dziełem CDP, ME2 może schować głowę w piasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że w dalszym ciągu nie wiem gdzie ten Tajemniczy Kupiec jest. Co prawda nie szukałem go na siłę, lecz podczas grania jakoś nie przewinął mi się. Jest ktoś w stanie wyjaśnić mi (najlepiej dosyć szczegółowo), gdzie ten kupiec się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować