Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2011 o 11:50, Lordpilot napisał:

Działa - wszystko zaznaczasz "krzyżakiem". Fakt, że lekki fail, bo nawigacja powinna
być pod lewą gałką, ale da się to przeżyć ;-)


Az odpalilem i sprawdzilem. Masz racje! Nawet mi to do glowy nie przyszlo, we wszytkich menu w grze ruszalo sie galka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 11:13, Karharot napisał:

Spoiler

Co do walki to spróbuj przed nią poszukać i aktywować miejsca mocy (najlepiej więcej
niż jedno) to Ci powinno ją ułatwić (nie wiem gdzie toczy się ta walka więc żadnych szczegółów
podać nie mogę).



Spoiler

Akurat walka toczy się w lesie, wiec z dostępem do miejsc mocy nie ma problemów, ba nawet w miejscu walki jest jeden, a z glowy moge sobie przypomniej okolo 3 w niedalekiej okolicy. Nie pomyślałem o tym wczesniej, dzięki. Pluję sobie w brodę, że nie rozwinąłem znaku quen, albo nie wykupilem 2 poziomu redukcji obrażeń zza pleców, bo po tym wszystkim walka byłaby banalna. A tak to musze skakac, odskakiwać, rzucać znaki, a przy tym uważać zeby nie odejść za daleko. Musze zacząć wykorzystywać w większym stpniu petardy, ale nie mam pojęcia co może być skuteczne przeciw upiorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem maly. Wygralem w tajemniczym mnichem w pokera i wyskoczylo mi, że mam specjalną nagrodę do odebrania w menu dodatki do pobrania. Wchodzę tam i nic nowego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Quen to podstawa, ja od razu go rozwinąłem na trzeci poziom, co polecam każdemu.
Teraz z kolei inwestuję w walkę mieczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 12:12, kozikbz napisał:

Mam taki problem maly. Wygralem w tajemniczym mnichem w pokera i wyskoczylo mi, że mam
specjalną nagrodę do odebrania w menu dodatki do pobrania. Wchodzę tam i nic nowego nie
ma.


A czy to przypadkiem nie jest tak, że tą nagrodę dostaną tylko posiadacze wersji W2 kupionej na gog.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 12:05, Harrolfo napisał:

Ja mogę, punkty doświadczenia do tego momentu zdobyte do rozdysponowania. Napisz mi na
b.kwidzinski@gmail.com, a ja Ci w odpowiedzi wyślę zapis.

Dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje kwesta " darmowych" DLC o tyle że wystarczy zobaczyć na Allegro ci się dzieje.Co niektórzy wystawiają DLC na sprzedaż.Kody z gazet CD acction - jakoś czuje że na chama spisane z gazet w kiosku,DLC z Empiku ( nocna sprzedaż) nie było wielu miejsc nocnej sprzedaży, nawet dlc z kolekcjonerki.Jakby to były symboliczne ceny ale rozpiętość od 30 zł do 200 zł czyli czasem więcej jak za grę.Ja przeżyje bez części dodatków.Ale w sumie uczciwiej byłoby coś tam to masz za darmo a jak nie to płacisz wydawcy np 10-15-20 zł za DLC. A tak to mamy jakąś patologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Natomiast ci co narzekają na brak stylu grupowego na pewno nie zauważyli zdolności młynek dodatkowe cele 50% i 100%. Na serio nie spojrzą do instrukcji lub drzewka rozwoju w grze i kłamią że czegoś co w pierwszej części było nie ma w części drugiej. Do sprawy przeciw upiorom to radzę jaskółka+ wilga +olej przeciw upiorom + ulepszenia miecza + ulepszenia pancerza XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 12:32, Seishirou napisał:

Mnie denerwuje kwesta " darmowych" DLC o tyle że wystarczy zobaczyć na Allegro ci się
dzieje.Co niektórzy wystawiają DLC na sprzedaż.Kody z gazet CD acction - jakoś czuje
że na chama spisane z gazet w kiosku,DLC z Empiku ( nocna sprzedaż) nie było wielu miejsc
nocnej sprzedaży, nawet dlc z kolekcjonerki.Jakby to były symboliczne ceny ale rozpiętość
od 30 zł do 200 zł czyli czasem więcej jak za grę.Ja przeżyje bez części dodatków.Ale
w sumie uczciwiej byłoby coś tam to masz za darmo a jak nie to płacisz wydawcy np 10-15-20
zł za DLC. A tak to mamy jakąś patologię.


Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Dzisiaj na allegro widziałem np. DLC - zestaw miecznika, aukcja rozpoczęła się od 150 zł - paranoja.

Żeby było śmieszniej to aukcje z DLC rosną jak grzyby po deszczu, rano było zaledwie parę, teraz już kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 11:45, KrzychW napisał:

Z kolei dalszy ciąg porady, czyli zmiany w rejestrze
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CD Projekt Red\The Witcher 2
nie są możliwe, ponieważ potrzebnego wpisu nie znalazłem, a przeszukałem kilka razy. Pozostałe wpisy znajdują się tam gdzie powinny. Nie bardzo wiem, jak mogłem potrzebny wpis przegapić, bo do szukania nie było zbyt wiele. Czy to możliwe, że go tam faktycznie nie ma?

Upewnij się że szukasz we właściwym miejscu, edycji należy dokonać w dwóch różnych "drzewkach" (pierwszej w HKEY_LOCAL_MACHINE a drugiej w HKEY_CURRENT_USER), spróbuj przeszukać rejestr jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące 1szego aktu, a dokładniej jego końcówki i waznej decyzji. Wiem, że Wiesiek jest na kilka razy do przejścia, ale niedługo sesja i chciałbym póki co lepszą ścieżkę wybrać :P

Spoiler

Która decyzja jest jak na 1sze przejście gry bardziej moralna? Iśc pomóc Roachowi (nie wiem czy dobrze napisalem :P) czy też Iooerwethowi? Obie decyzje mają bardzo wazny wpływ, z jednej strony szkoda mi wiewiórek, ale z drugiej strony Roach pomógł wiele razy. A z wiewiórkami pewnie będzie się miało na karku jeszcze w przyszłych etapach gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 06:24, Karharot napisał:

Czy płód Endriagi (potrzebny do zadania Serce Melitele) da się zdobyć jako losowy loot
z endriag czy też można go znaleźć jedynie w jajach niszczony podczas zadania Zlecenie
na Endriagi?


Da sie znalezc jako losowy loot, szczegolnie przy tych wiekszych Endriagach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć,gdzie są te 4 kokony od nekkerów? Wysadziłem już 3,aloe nei mogę znaleźć jeszcze jednego,więc napiszcie mi lokalizację wszystkich,bo nie chcę mi się wracać do tych już wysadzonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 10:11, Latniak napisał:

Sprawdź czy przypadkiem nie użyłeś języka trolla podczas warzenia eliksirów.


Spoiler

W I akcie mozna miec tez drugi jezyk trolla. Jeden zdobedziemy grajac w kosci z tym obwiesiem, a drugi mozemy zdobyc po ubiciu trolla z zadania Klopoty z Trollem. Nawet jesli mu darowalismy zycie mozna do tego trolla pozniej wrocic i go ubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 12:42, neonek90 napisał:

Mam pytanie dotyczące 1szego aktu, a dokładniej jego końcówki i waznej decyzji. Wiem,
że Wiesiek jest na kilka razy do przejścia, ale niedługo sesja i chciałbym póki co lepszą
ścieżkę wybrać :P

Spoiler

Która decyzja jest jak na 1sze przejście gry bardziej moralna? Iśc pomóc Roachowi
(nie wiem czy dobrze napisalem :P) czy też Iooerwethowi? Obie decyzje mają bardzo wazny
wpływ, z jednej strony szkoda mi wiewiórek, ale z drugiej strony Roach pomógł wiele razy.
A z wiewiórkami pewnie będzie się miało na karku jeszcze w przyszłych etapach gry? :P



To zalezy od tego co sam myslisz, tu nie ma dobrej ani zlej odpowiedzi.

Spoiler

Ja wsparlem Roche''a, bo to on mnie wyciagnal z wiezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 12:37, Karharot napisał:

Upewnij się że szukasz we właściwym miejscu, edycji należy dokonać w dwóch różnych "drzewkach"
(pierwszej w HKEY_LOCAL_MACHINE a drugiej w HKEY_CURRENT_USER), spróbuj przeszukać rejestr
jeszcze raz.


No i właśnie w tym pierwszym drzewku nic nie znalazłem. Sprawdzę oczywiście jeszcze raz, ale dopiero wieczorkiem, bo teraz jestem w firmie, przy innym komputerze, bez zainstalowanych gier, aby wydajność drastycznie nie spadła. Najtrudniej jest upilnować samego siebie, stąd środki ostrożności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem leniem i nie chce mi się tłumaczyć gdzie dokładnie jest (nie potrafię tłumaczyć, więc nawet i lepiej), dam małą radę. Na największym serwisie growym (chyba wiadomo o którym mówię), jest za darmo przez dwa tygodnie poradnik do prologu i I aktu Wiedźmina 2 z mapką gdzie zaznaczone są ważne rzeczy do zadań, nawet pobocznych. Zajrzyj do tego poradnika i znajdziesz lokalizacje gniazd nekkerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować