Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

hej wszystkim nie zalogowałem się do sklepu gram.pl a kupiłem edycję kolekcjonerską wiedźmina 2 i nie dostałem 2 dodatków do gry : tajemniczego kupca i zbroji. i jak myślicie dostanę dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 11:37, guru35 napisał:

a jak mozna sie dowiedziec czy dana zdolnosc moze miec mutagen ?


Wybacz, ale czy ty jesteś aż tak głupi czy po prostu udajesz?
Odpowiedziałeś na posta, w którym miałeś to dokładnie wyjaśnione lecz ty chyba czytasz tylko pierwsze zdanie. Zacznij czytać całe posty i przestań zadawać bezsensowne pytania.
A tu masz cytat z postu, który powinien ci wszystko wyjaśnić:

Dnia 20.05.2011 o 11:37, guru35 napisał:

> Mutageny dodaje się do WYKUPIONYCH zdolności. Przed wykupieniem nie wiadomo czy zdolność
> ma możliwość użycia mutagenu, czy też nie (taki mały szczególik, który instrukcja pomija).

> > Dopiero po wydaniu talentu na obwódce zdolności pojawia się puste kółko, oraz możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że w ten poniedziałek CD Projekt rozda 50.000 kodów na DLC do Wiedźmina 2 zupełnie za darmo. Aby je otrzymać wystarczy polubić CD Projekt na Facebooku: http://www.facebook.com/cdprojekt
Kodów jest dużo, a osób które polubiły CDP jest jak na razie tylko 10.000. Klikajcie i polubcie, bo szkoda aby tyle kodów się zmarnowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą prośbę. Jeśli ktoś z was ma finishery z empiku, to mógłby mi sprawdzić ile zajmuje mu plik finishers.dlc w katalogu CookedPC w katalogu z grą? Bo u mnie zajmuje 0 i chciałbym wiedzieć czy przypadkiem się źle nie pobrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CDProjekt ogłosili ze w ciągu 3 dni na polskim rynku sprzedali 56 tys. egzemplarzy to rekord z porównaniem do pierwszej części gdzie w ciągu 3 dni sprzedali 35 tys.

Szkoda ze nie podali liczby ile sprzedali po za granicami kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie,mi też zajmuje 0 kb co jest swoją drogą dziwne :D Ponawiam swoje pytanie:

Gdzie w I akcie można zdobyć Żelazną Ramę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie dziwne, zablokowali konkretne dwie animacje w grze, a wciskają je jako "DLC", ot plik który pobierasz i instalujesz zapewne je jedynie "odblokowuje".
Ja tu nic dziwnego nie widzę czysta logika =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2011 o 14:05, bobobo napisał:

Gdzie w I akcie można zdobyć Żelazną Ramę?

Spoiler

Żelazna rama jest ukryta w skrzyni w ogrodzie Loredo(ta misja skradankowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 13:49, bobobo napisał:

Skąd zdobyć w I akcie Żelazną Ramę?

J

Spoiler

ak idziesz na spotkanie nocą z tym urzędnikiem (nie pamiętam imienia) i masz zakraść się na tyły by podsłuchać jego rozmowę z czarodziejką, ogłuszasz wszystkich strażników

rama jest w skrzyni na samym końcu "ogrodu", tam gdzie był ostatni strażnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podadzą pewnie w przyszłym tygodniu, gdyż obecnie sami nie wiedzą ile sprzedali. Dane ze sklepów napłyną do nich na początku tygodnia, to i podadzą do prasy. Oby szybko osiągnęli pułap miliona egzemplarzy, a do końca roku swoje wymarzone 230 tysięcy sztuk w Polsce. Pamiętając Bulletstorma, sprzedaż na poziomie miliona egzemplarzy jest trudna do osiągnięcia, ale Wiedźmin to nie nowa marka, a sequele zazwyczaj sprzedają się lepiej. Co by nie było, ja mocno trzymam kciuki za wysoką, wręcz rekordową sprzedaż produkcji od RED-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 14:07, Buachu napisał:

Spoiler

Żelazna rama jest ukryta w skrzyni w ogrodzie Loredo(ta misja skradankowa)



A jeżeli

Spoiler

się spaprało tą misję skradankową? Złapali mnie,i nie mogłem tego zdobyć,niestety. Jest to jeszcze do zdobycia w jego ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 14:09, bobobo napisał:

>

Spoiler

Żelazna rama jest ukryta w skrzyni w ogrodzie Loredo(ta misja skradankowa)




A jeżeli
Spoiler

się spaprało tą misję skradankową? Złapali mnie,i nie mogłem tego zdobyć,niestety.
Jest to jeszcze do zdobycia w jego ogrodzie?



Da się tam wejść później, dokładnie tak samo jak wchodziłeś za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednej ze stron podane jest ze w przyszłym tygodniu wyjdzie patch poprawiający:
- konfiguracja klawiszologi
- opcja do odwrócenia osi myszy
- ostateczne rozwiązanie problemu z zapętleniem się lub nie pobieraniem DCL
- inne poprawki ale CDPR nie zdradza jakie

Mam tylko nadzieje ze ze zlikwiduje czarne pasy na dole i górze i usunie bugi w grze.
Teraz sie zastanawiam czy grac dalej czy czekać i zagrać w następnym tygodniu.

Informujmy CDPR o naszych błędach jak będziemy zgłaszać i zobaczą ze bud jest u wielu to to naprawia, niech wiedzą z czym mamy problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą gry obiecali patch poprawiający formaty ekranu, aby tych czarnych pasów nie było. Miejmy nadzieję że to właśnie ten patch. Co dogrania, to lepiej grać. Jaki jest sens stracić cały weekend grając w coś innego, jak można pograć w Wiedźmina, a wieczorkiem na jakieś piwko dla rozluźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 14:17, karolekx23x napisał:

Na jednej ze stron podane jest ze w przyszłym tygodniu wyjdzie patch poprawiający:
- konfiguracja klawiszologi
- opcja do odwrócenia osi myszy
- ostateczne rozwiązanie problemu z zapętleniem się lub nie pobieraniem DCL
- inne poprawki ale CDPR nie zdradza jakie

Mam tylko nadzieje ze ze zlikwiduje czarne pasy na dole i górze i usunie bugi w grze.

Teraz sie zastanawiam czy grac dalej czy czekać i zagrać w następnym tygodniu.


Mi właśnie dzisiaj nie chcę się pobrać dlc z CDA, gdy zaczyna się pobieranie to traci połączenie z serwerem ;d.I tak za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2011 o 14:17, karolekx23x napisał:


Mam tylko nadzieje ze ze zlikwiduje czarne pasy na dole i górze i usunie bugi w grze.


Niestety w tym patchu czarne pasy nie zostaną zlikwidowane. Michał Kciński na stronie społeczności W2 powiedział, że patcha likwidującego czarne pasy możemy się najwcześniej spodziewać pod koniec czerwca 2011 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 14:19, Kraju napisał:

Przed premierą gry obiecali patch poprawiający formaty ekranu, aby tych czarnych pasów
nie było.


Ten błąd powinni już naprawić, wypuścić to żeby chociaż tego nie było, na błędy w grze można poczekać do następnego tygodnia.
A jak uruchamiałem gre pierwszy raz błedu nie było widać i

Spoiler

po filmiku jak Geralt ucieka chyba coś wymusiło te czarne pasy.I jak sie robi ciemno, Geralt jest w lochu to juz z tymi pasami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja pasów i dopasowanie gry do każdego formatu obrazu zbyt dużą filozofią nie jest, dlatego już w dniu premiery mogli by wydać patch. Ale co zrobić, nigdy nie może być zbyt pięknie, a informacja którą podał nam kolega wyżej nie napawa optymizmem. Trzeba będzie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować