Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ponawiam pytanie.
A czy te dlc czyli kupca i kurtkę można nagrać tylko na jednym komputerze? Bo nagrywam teraz na stacjonarnym i pobiera wszystko cały czas w kółko :/ Już jest 100% potem weryfikacja i nastepnie pobiera od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, a przy okazji zadaje nastepne : jesli zamienilem te exe i odpalam gre z ''uruchom wiedzmin 2'' to to sie odpala wlasnie przez to exe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 17:56, Dedia_Haan napisał:

Ponawiam pytanie, a przy okazji zadaje nastepne : jesli zamienilem te exe i odpalam gre
z ''uruchom wiedzmin 2'' to to sie odpala wlasnie przez to exe?


A w jaki inny sposób mialo by się odpalać?
Tak się właśnie odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 17:46, balin2 napisał:

Ok, po zainstalowaniu sterowników beta jest już w porządku (Jak na razie)
Do tego plik z GoG (bez drm) przyspiesza jakieś 10x uruchomienie się gry, ponadto we
Flotsam, z min. ~38fps mam teraz min. ~55 fps.

można prosić o link do tego pliczku z gog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 17:47, Mordant napisał:

EDIT: Jakoś udało się zgrać całość CD2 na dysk bez problemu, więc problem jest z pierwszą
płytką.
I nie jest to wina napędu, bo radzi sobie z dwuwarstwowymi płyty DVD. Chociażby takiego
AC:Brotherhooda ostatnio bez problemu zainstalowało.


Jeśli masz taką możliwość to sprawdź jeszcze na innym kompie (u siebie bądź u kolegi) czy da radę zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z wersją z GOGu czy bez niego i tak mam tak samo: pierwsze 5 minut jest czad,ponad 30 fps,po tych 5 minutach jakieś 10 fps. Ale da się grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kartę Nvidii, to zainstaluj nowe sterowniki (Verde Driver v275.27 BETA) i nie instaluj 3D vision (instalacja niestandardowa), a jak je masz, to odinstaluj. Nie dość, że będziesz miał zamiast 30 fps, jakieś 45, może nawet 50 (wystarczy powiedzieć, że przed ich instalacją miałem wszystko na minimum, teraz mam trochę ponad średnie, a ilość fps bez zmian), nie powinno być też spadków płynności aż tak drastycznych.
Jeżeli masz kartę AMD, to niestety musisz poczekać na nowe sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i JAK TAK MOŻNA BYŁO SPIEPRZYĆ tę grę ???? Chodzi mi oczywiście o część techniczną . A to nie działają DLC , później nie da się grać bo w I akcie non stop wywala na pulpit bez żadnego komunikatu, następnie po naprawieniu tego błędy chałupniczymi metodami podczas gry CAŁY EKRAN ROBI SIĘ CZARNY i w dupe poszły savy po 2h grania!!!!!! Co więcej żałosna optymalizacja !

CZEKAM NA PATCHA , sądząc po bugach chyba z 2 GB ..... A myślałem że jak kupie EK to dostanę dopieszczoną produkcje a nie zajebistego rpg tonącego w błedach technicznych !!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile Wam zajęło przejście gry z wszystkimi zadaniami pobocznymi i zwiedzanie świata nie spieszać sie ?
Czy komu zajęło to więcej niz 40 godzin ?

A moze ktoś juz gra 40 godzin i gry jeszcze nie skonczył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to muszę poczekać na nowe sterowniki ;) Jak się pojawią,niech ktoś zarzuci tu link,na gramie na pewno takie info się nei pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z 2 zadaniami z II akcie

Spoiler

1. TO gdzie znajdę tego Odrina co go wołają w obozie?
2. Zadanie nosi nazwę Siostrzyczki, mam przeszukać plażę oraz okolice domu, byłem na cmentarzu pooglądałem pomniki, byłem w piwnicy zdobyłem tą notkę ale co mam na plaży poszukać to nie mam pojęcia. Aha byłem w obozie i gadałem z tym kolesiem co jest na mapie zaznaczony i też nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do poprawienia/dodania jest sprawa dodania kontroli sejwow. Opcja wyłączenia automatycznego sejwowania, zlimitowania ilosci plikow zapisu czy chociaz usuwania konkretnych powinna byc od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajęło mi to tak z półtora solidnych dni grania. Wykonywałem wszystkie questy i odsłuchiwałem dialogi. Na oko 30h, może troszkę więcej. Ogółem nie spieszyłem się. Gra jest krótsza niż Wiedźmin 1, tak ze 2 razy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel Core 2 Duo 2.8 Ghz 3 GB RAM GeForce 9600GT 1GB- gram na takim sprzęcie.Ustawiania gry na dołączonym obrazku.Cały czas jest 20fps.Na minimalnych to samo, a na średnich po 10-15 fps.Co zmienić aby było więcej fps i grafika zbytnio się nie pogorszyła?

20110520184417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować