Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2011 o 18:24, prior1 napisał:

> AMD 64 X2 Dual Core 4000+,MMX,3DNow
> Radeon HD 3600 Series 512 Mb
> 2 Gb RAM
> pójdzie mi... ?
Na ustawieniach min i medium pewno pójdzie.


Ehh, co tu gadac, tnie jak, nie powiem co, do tego te ciagłe wznawianie się cut-scenek...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:48, Sector_001 napisał:

Witam, nie wiecie moze czy sklep "Gram" prowadzi sprzedaz zagraniczna?

Wiemy, że nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten nowy patch to ech.......... Wcześniej 1080p 20-42 fps teraz cud jak będę miał 18 fps na tych samych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:51, MarQs07 napisał:

To jak to w końcu jest. Oficjalny patch 1.1 nie został jeszcze wydany i przez najbliższe
kilka dni możemy o nim zapomnieć?

z tego co widać to patch poszedł w alternatywną (czyt. tradycyjną) formę bo serwery padły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie, mnie i kilku innym tysiącom wkur...ekhemm posiadaczy gry =)

Nie bój nic.. dyliżans przyspieszył 4krotnie, do końca maja może te serwery z Mozambiku postawią [aczkolwiek ja bym na miejscu CDP zmienił dyliżans na porządną ryksze, pewnie by szybciej dojechali z kablem do serwerowni]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Patch 1.1 jest. Oczywiście z GOG ( dzięki wielkie Pietro! ;] ). Jako takiej różnicy nie ma. Jedyne co to działa ten DLC i to w sumie tyle. Jeśli chodzi o fps''y to nie ma różnicy, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:55, Numenpl napisał:

ten nowy patch to ech.......... Wcześniej 1080p 20-42 fps teraz cud jak będę miał
18 fps na tych samych ustawieniach.


Bo to nie jest oficjalny patch. Jak nie potraficie poczekać na oficjalne wydanie tylko ściągacie jakiś szajs to się nie dziwcie, że gra chodzi gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się wyczytać patch "pojawił się i zniknął". Czy patch który krąży po forum poprawia optymalizację (no i czy jest tym oficjalnym?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:23, Numenpl napisał:

to obrażenia bez broni chyba lvl 8 i miecz z damage 11-18 co tak cienko??


To jak sprawdzić obrażenia z bronią? Cały czas mam dmg 1-2, bez względu na wyposażenie.
A ile na lvl 8 powinienem dmg zadawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:42, 1096 napisał:

można

Spoiler

w tunelach pod vergen (w ścieżce roche''a spotykasz się tam z zoltanem)


o, to świetnie, bo szukając w poradniku czegoś zupełnie innego przypadkiem rzuciłem okiem na

Spoiler

questa z manuskryptem

i byłem lekko poirytowany, że jednej krwi sobie nie zostawiłem (choć wszystkie inne tego typu duperele zbierałem :F).
Przy okazji, mózg kaczerba też da się gdzieś znaleźć po drodze, czy
Spoiler

potwór jest ''unikatowy'' jak krabopająk i można go znaleźć tylko w queście z marrikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:03, HumanGhost napisał:

> to obrażenia bez broni chyba lvl 8 i miecz z damage 11-18 co tak cienko??

To jak sprawdzić obrażenia z bronią? Cały czas mam dmg 1-2, bez względu na wyposażenie.
A ile na lvl 8 powinienem dmg zadawać?

Menu kołowe, wyciągasz któryś mieczyk i dopiero sprawdzasz obrażenia (zakładam, że wiesz jak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech może patch coś poprawi. Ja mam lepszy sprzęt od Ciebie, ale u mnie też działanie gry pozostawia wiele do życzenia, a framrate ciągle skacze w przedziale +20, -20 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę raz na easy bez zadan pobocznych. Teraz jak wyjdzie patch to gram na FULL na normalu.
Pod koniec gry jak miałem postać rozwiniętą dobrze na szermierkę i regenerację wigoru i bardzo dobrze quen to walka była prosta nawet na hardzie. Wystarczy się ruszać i mieć quen cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem zadanie

Spoiler

"Kłopoty z trollem"

i uważam, że to to nie powinno być DLC, tylko zwykłe zadanie poboczne. Może z 15 lub 20 minut roboty, jak nie mniej. Szkoda tylko, że nie zrobili jakiegoś DLC''ka takiego na co najmniej na godzinkę grania, bo ten się zupełnie mija z celem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:29, 1096 napisał:

Przeszedłem grę raz na easy bez zadan pobocznych. Teraz jak wyjdzie patch to gram na
FULL na normalu.
Pod koniec gry jak miałem postać rozwiniętą dobrze na szermierkę i regenerację wigoru
i bardzo dobrze quen to walka była prosta nawet na hardzie. Wystarczy się ruszać i mieć
quen cały czas

Jeśli włączasz harda na postaci rozwijanej przez całą grę na Easy to się nie dziw, że łatwo;p Gra ogólnie od II aktu robi się łatwiejsza, cała zabawa polega na przejściu tych najtrudniejszych fragmentów (prolog i I akt - tu szczególnie) na hardzie, potem jesteś niemal nieśmiertelny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:17, heyboy napisał:

Tak się zastanawiam. Po co oni coś w ogóle obiecują. A zaczęło się chyba od umiejętności
skakania dla Geralta... Wciąż mnie śmieszy, że super-hiper-ultra łowca potworów nie może
przejść po wystającym korzeniu drzewa tylko trzeba go ominąć, bo o przeskoczeniu nikt
nie pomyślał.


Masz rację, zapowiedzi były szumne, ale sam sposób poruszania się wiedźmina, pomimo nowego silnika, nie uległ istotnym zmianom (oprócz wielkiej mnogości skokoturlańców oczywiście). W dalszym ciągu większość przeszkód jest nie do przebycia i właśnie na korzenie drzew również zwróciłem uwagę. Trudno zresztą inaczej, skoro każdy trzeba obiec dookoła.
Marketing marketingiem, ale w tym przypadku, jak zresztą przy okazji dość dużej ilości innych gier, wszystko ociera się o zwykłe kłamstwo i moim zdaniem jest przekroczeniem pewnych granic, których przekraczać się nie powinno. Gdyby troszkę mniej fantazjowano i tak kupiłbym grę, ale przynajmniej nie czułbym się wyprowadzony w pole przez hurraoptymistyczne zapowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować