Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dorośnij, to jest oficjalny 1.1 który można było przez krótka chwile pobrać dziś z serwerów póki nie pieprzły jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten patch nie jest tym który zostanie wydany jutro (miejmy nadzieję). Ale to moje zdanie, może to wersja beta, albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mnie ktoś oświecić, jak to jest z tą słynną wersją gog? Tzn. wiem, że pochodzi ona z wersji gry zakupionej przez gog.com. Chodzi mi o to, czy to prawda, że podmiana jakiegoś pliku exe z pudełkowej wersji na plik z wersji gog czasami zapewnia poprawę jakości gry? No i czy ewentualne można później odwrócić ten proces (podmiany)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda. W 90% przypadkach gra naprawdę bardzo mocno przyśpiesza, dodając około 10-20 FPS-ów. Dodatkowo uruchamia się w kilka sekund, a nie kilkadziesiąt. Przed podmianą pliku, skopiuj albo zmień nazwę starego .exe i spokojnie możesz powrócić do starego .exe. Tu masz link do wersji z goga: http://www.speedyshare.com/files/28592609/witcher2.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No miejmy nadzieję, że jutro dadzą coś więcej niż to pierdnięcie motyla jakie wypłynęło dziś.
Bo obecny patch to nawet patchem ciężko określić - zwyczajnie niewielki hotfix kilku pomniejszych bzdetów [gdzie realne poprawki bugów, optymalizacji - nie chodzi o niskie fpsy tyle o ile bo to warunkują konfigi, ale np o nieoczekiwane spadki animacji o 50-70%, losowo bez powodu, w różnych sytuacjach, nawet w pustych pomieszczeniach, czy wyskoki do windy we flot it itd]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:49, MarQs07 napisał:

Mógłby mnie ktoś oświecić, jak to jest z tą słynną wersją gog? Tzn. wiem, że pochodzi
ona z wersji gry zakupionej przez gog.com. Chodzi mi o to, czy to prawda, że podmiana
jakiegoś pliku exe z pudełkowej wersji na plki z wersji gog czasami zapewnia poprawę
jakości gry? No i czy ewentualne można później odwrócić ten proces (podmiany)?

Tak, tak i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Poprawia wydajność gry. Proces możesz odwrócić jeśli sobie gdzieś zostawisz oryginalnego .exe np. w jakimś folderze. Ale nie powinno być problemów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Przeszedłem grę, noi chcialem zobaczyć inne zakończenie wczytałem zapis od momentu ataku smoka, tym razem ocaliłem czarodziejkę przed wybuchem, potem chciałem jeszcze inaczej, w poradniku pisze że jak leży prawie martwy smok mamy wybór co z nim zrobić. Ja tego nie miałem odrazu scenka pojawiła się jak Geralt podchodzi do smoka i przykłada sztylet. Macie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:58, MarQs07 napisał:

Wielkie dzięki za info. Podmiany dokonuję w folderze o nazwie "bin"? :)


Tak

Daerdinek
Tak przez prace i problemy techniczne u CDP związane z patchem 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według reguł podanych na thewitcher.com można otrzymać za darmo wszystkie* DLC jakie do tej pory powstały ;)

* - chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.pl.thewitcher.com/community/entry/34/
"Opracowaliśmy tymczasowe rozwiązanie umożliwiające bezproblemowe pobranie dodatkowej zawartości."

zachcialo im sie DLC to teraz sie z tym beda meczyc, a mozna bylo dac wszystkim to samo jak za dawnych czasow

z tym patchem to nie robilbym sobie nadziei, ze wydadza co innego od tego co krazy w necie, w koncu pisali ze patcha maja juz gotowego, a problemy tylko z serwerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w 3 akcie zarobić jakaś bardziej porządna kasę?Bo jestem spłukany a potrzebuje minimum 700 orenów,w poprzednich aktach wystarczyło się siłować na rękę za 100 orenów i po problemie a tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisie błędów które mają być poprawione przez nowego patcha jest informacja, że " patch poprawia błąd w zadaniu - '''' klątwa krwi" czy jakoś tak uniemożliwiający jego ukończenie" - jestem w trakcie między innymi tego zadania i zastanawiam się czy grać dalej czy czekać na ukazanie się łatki :/ czy to rzeczywiście aż taki problem czy jednak da się ukończyć to zadanie bez poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się chyba że perfekcyjnie potrafisz grać w kości. Zostaje Ci tylko sprzedanie całego ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem czy juz widzieliscie - taki Wiedzminski smaczek nie nawiazujacy do drugiej częsci, który znalazlem na jednym z forów:P

20110526220555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować