Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2011 o 23:20, moonman napisał:

pytanie I akt, w szponach szaleństwa

Spoiler

doprowadziłem tych dwóch kolesi do Loredo, ale była noc - nie chcieli mnie wpuścić,
pojawiła się jakaś starucha - zadowolona z gości i zadanie zakończone - nie skumałem
- o co chodziło z tą staruchą?



Spoiler

Bo to była ta babka która uciekła z tego psychiatryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle pewni gracze mieli rację złorzecząc na DRM i jak zwykle teksty o nieszkodliwym działaniu DRMu trzeba było odszczekać. Tak trudno było to przewidzieć? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

aaa, ta co mapę im zakosiła tak? myslalem ze tamta byla mloda - bo mowili o niej "dziewczyna", no ale co ona niby z nimi zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 23:27, moonman napisał:

Spoiler

aaa, ta co mapę im zakosiła tak? myslalem ze tamta byla mloda - bo mowili o niej "dziewczyna",
no ale co ona niby z nimi zrobi?



No właśnie, co z nimi zrobi?

Spoiler

Ja zaprowadziłem ich do Ducha Nilfgardczyka i zostali ukarani przez swoją niegdysiejszą ofiarę.

Innego rozwiązania nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 23:27, moonman napisał:

Spoiler

aaa, ta co mapę im zakosiła tak? myslalem ze tamta byla mloda - bo mowili o niej "dziewczyna",
no ale co ona niby z nimi zrobi?



Spoiler

tak to jest ta co im zakosiła mapę.Ale to było kilka lat temu dlatego ona jest już stara (tak mi się wydaje) a to co ona im zrobi możemy się domyślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

co moze zrobic stara baba krzepkim facetom - no chyba ze w trójkę pójdą szukać skarbu :D - nie piję więcej przy wieśku bo gubię wątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Przejdźcie pierwszy akt pomagając Roche''owi to dowiecie się, do czego jest zdolna ta "babcia"

. O dreszcze mnie przyprawia, tak jak Detmold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie linki do dlc dostałem, pobrałem, ale przy instalacji mi wyskakuje "brak uprawnień do zaktualizowania gry" zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze wie, dlaczego w grze zrezygnowano ze skrzynki-magazynu ? To tak bardzo uprzyjemnialo gre w 1 czesci. Jesli REDzi chca zrobic cos w klimacie Wieska - proponuje otworzyc filie banku Vivaldich w waznych lokacjach i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 23:49, Kamiloos napisał:

Czy ktos moze wie, dlaczego w grze zrezygnowano ze skrzynki-magazynu ? To tak bardzo
uprzyjemnialo gre w 1 czesci. Jesli REDzi chca zrobic cos w klimacie Wieska - proponuje
otworzyc filie banku Vivaldich w waznych lokacjach i tyle ;)

IMO zły pomysł, przynajmniej w lokacjach Wieśka 2. Filie tego banku były w ważnych miastach, niestety wioska rybacka albo małe krasnoludzkie miasto w niedostępnym miejscu średnio pasuje jako miejsce dla tak szacownej instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 23:48, Mefisto napisał:

wszystko pięknie linki do dlc dostałem, pobrałem, ale przy instalacji mi wyskakuje "brak
uprawnień do zaktualizowania gry" zonk

Przypuszczam, że to wina .exe od GoG, oni mają własny patch. Przywróć stare .exe i wtedy. Ja od razu przywróciłem, nie chciałem ryzykować patchowania takiej niepewnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki bzdet z tymi dlc. Chociaż wcale się nie dziwię. Piraci już dawno mieli wszystkie i stratni byli tylko legalni nabywcy. No ale pewien niesmak zostaje.

EDIT: Czyli dla pewności - ten patch co się pojawił, to jest ten co był kilka godzin wcześniej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra! Znowu czuję się tak samo wyjątkowo, jak 16 maja, kiedy to o godzinie 0:01 mogłem włączyć Wiedźmina 2... Oh wait...

To teraz masowe reklamacje do sklepu gram.pl? Czy do CDP? Bo to przecież oferta handlowa mówiła:


Zamów u nas Edycję Kolekcjonerską przed premierą, a otrzymasz kod dający dostęp do unikalnej zawartości w grze - Tajemniczego Kupca, oferującego przedmioty i składniki niedostępne u innych kupców.

Taki bonus tylko w sklepie gram.pl!


oraz:

Zawartość do pobrania (DLC) - Kurtka oddziałów Roche''a (Kurtka Niebieskich Pasów) - jeden z najlepszych przedmiotów jakie można znaleźć w grze. Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej.


Hurra! ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam za bardzo tego zdania z

Spoiler

sercem melitele.

Spoiler

Podobno język trolla można dostać od Żegoty.

Wygrałem z nim w kości i
Spoiler

jako nagrodę mogłem albo wziąć pieniądze, albo schematy pułapek.

Kiedy można od niego dostać/wygrać/kupić
Spoiler

język trolla

? N
Spoiler

ie chce zabijać jedynego trolla z zadania "Kłopoty z Trollem"

, a nie chce też znów nie zrobić zdania związanego z
Spoiler

sercem melitele

, gdyż za pierwszym przechodzeniem
Spoiler

medalion sprzedałem

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z padem w menu?
Po zainstalowaniu patcha 1.1 w menu głównym jak i w podręcznym menu kołowym w grze nie mogę poruszać się za pomocą lewego analoga, mogę to robić tylko krzyżakiem który jest niewygodny, posiadam pada od xbox360 for windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Najpierw idziesz tam gdzie ma być troll. Gadasz z wiochmenem. Idziesz do Bindugi. Gadasz z szefem Bindugi. Idziesz do trolla. Obtrzaskujesz mu pysk i mówisz, że znajdziesz zabójców jego żony. Idziesz do Źegoty i pytasz skąd ma łeb trollicy. Mówisz żeby ci sprzedał, a on że możesz go tylko wygrać w kości. Jeśli najpierw wygrałeś z Żegotą w kości, to nie zrobisz tego zadania. Chyba, że zainstalujesz sobie moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 00:16, heyboy napisał:

Też wam się nie wyświetlają te nowo zainstalowane dlc w dodatkach?


Nie wyświetlają się, ale w grze działają poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować