Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Kurcze, właśnie przeszedłem gre, zakończenie do bani kompletnie. W taki sposób można zakańczać jakąś rozbudowaną misje poboczną/dodatek ale nie główny wątek w grze. Odpowiedzi które na koniec dostaliśmy pozostawiają kolejne pytania, na które przyjdzie nam poczekać4 lata *_*.
Niech cdp zrobi jakiś dodatek który wszystko wyjaśni, bo nie wytrzymam ;/

Spoiler

Zapewne w W3 przyjdzie nam jechać do Nilfgardu ratować Yen i powstrzymać najazd Nilfgardu(chociaż to dziwne bo w sadze, Emhyr tak jakby odpuścił sobie królestwa północy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem naprawdę tego nie mogę pojąć. CD PRojekt RED to niby porządna firma, która tworzy świetne produkcje, ale jak mogła nie zauważyć braku wsparcia dla monitorów 16:10? Gdzie ci beta testerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając na nowym patchu, zaobserwowałem błąd, który przed instalacją łatki 1.1 nie występował. Mianowicie, niektórzy przeciwnicy gdy rozpoczyna się walka, stoją nieruchomo i czekają chyba na zbawienie. Dopóki my ich pierwsi nie zaatakujemy, nie odblokują się i będą czekać. Jak na razie miałem tak w dwóch przypadkach, oba w akcie pierwszym:

Spoiler

w walce z Dymitrem w zadaniu "Kłopoty z Trollem" i podczas wracania z zadania "Podziemny Krąg", gdzie nie zdecydowałem się na propozycje Loredo i dwóch jego zbójów mnie zaatakowało. Oboje stali nieruchomo.

Trochę to przeszkadza, bo jednak walka nie stanowi dla mnie zbyt dużego wyzwania, a dodatkowo jeszcze teraz została mi ułatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zmienić folder docelowy zapisów savow z gry? Na dysku C mam tak mało miejsca (partycja tylko systemowa) a już te cholerne zapisy mi ponad 3gb pochłonęły;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, sam system zapisu jest mocno, żeby nie użyć mocniejszych kolokwializmów, zwalony. Jedyne co Ci pozostaje do usuwanie starych zapisów, aby mieć miejsca na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 11:57, Kraju napisał:

Nie da się, sam system zapisu jest mocno, żeby nie użyć mocniejszych kolokwializmów,
zwalony. Jedyne co Ci pozostaje do usuwanie starych zapisów, aby mieć miejsca na nowe.

Ale lipa! Będę musiał kombinować;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch poprawił skoki fpsów na otwartych terenach, mogłem zmienić klawisze według upodobań swoich (niestety nie do końca, bo kilka klawiszy ciągle jest "zablokowanych"). Tylko ogólnie pacth mi odegrał średnio z 7 fpsów wydajności ogólnej, mimo, że grafikę mam ustawioną tak samo jak przed aktualizacją... Zapewne to wina zmiany ustawień klawiszy ;)

Pozostaje czekać na patcha 1.2 albo i wyżej, ale w między czasie przejdę sobie grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby coś ten patch poprawił, ale i tak płynność nie jest ciągle idealna i nie poprawiono błędu - o czym zaraz napiszę na oficjalnym forum - który polega na tym, że czasem wytworzymy petardę ale nie ma jej w ekwipunku!

EDIT: Przy okazji - co to jest ta "winieta" w opcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 11:08, Elendil napisał:


>

Spoiler

Chyba, że po ubiciu Letho >:D , ale i tak nie można go przeszukać, i poza
tym smutne
> że jeden z ostatnich wiedźminków ginie.
>


Spoiler

było nie ubijać :P




Spoiler

Najpierw go oszczędziłem, później wczytałem sejw, 10 minut przed zrobiony i się z nim biłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja 1.0 - ani razu gra mi się nie wyłączyła, nie miałem żadnych ŻADNYCH problemów.
Zainstalowałem patcha... 3 razy już gra wykrzaczyła i wywaliła do windowsa. Za każdym razem na punkcie kontrolnym któregoś zadania (

Spoiler

"Symbol śmierci", jak dostałem chorągiew; "Klątwa krwi", po wykonaniu egzorcyzmu; "Zabójcy królów", po rytuale, wizji

).
Dobry patch, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 11:57, Kraju napisał:

Nie da się, sam system zapisu jest mocno, żeby nie użyć mocniejszych kolokwializmów,
zwalony. Jedyne co Ci pozostaje do usuwanie starych zapisów, aby mieć miejsca na nowe.


I to chyba ręczne usuwanie po wejściu do odpowiedniego katalogu? Z poziomu gry nie wiem jak to zrobić. Albo pomroczność jasna mnie ogarnęła, co nie jest wykluczone, albo nie ma takiej opcji.
Wczoraj musiałem trochę powalczyć z niepotrzebnymi zapisami. 2,5GB śmiecia się nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurcze, a u mnie własnie gra przestała się wykrzaczać po instalacji patcha, chodzi bardzo płynnie - co sprzęt to inne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu gry się nie da. Trzeba usuwać ręcznie. Ja po przejściu gry miałem ponad 350 zapisów i zajmowało mi to 4 GB.

Inquis1t0r
Sam chciałbym to wiedzieć, po za tym jedyne DLC jakie powinno zostać wszystkim udostępnione do Zestaw Maga który miał być za lubienie CDP na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:26, Inquis1t0r napisał:

Wyjaśni mi ktoś z jakiej racji wszyscy mają dostęp do ekskluzywnego DLC z edycji kolekcjonerskiej
? ;/


Jedynymi osobami, ktore nie mialy dostepu do tej "ekskluzywnej" zawartosci byli nabywcy oryginalnych wersji premium. Piraci i tak grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:13, Wahgaroth napisał:

Spoiler

Najpierw go oszczędziłem, później wczytałem sejw, 10 minut przed zrobiony i się z
nim biłem.



to nie narzekaj i się nie smuć ;)

mnie bardziej w tej chwili ciekawi jaki wpływ na świat gry ma decyzja nt Roche''a i Henselta, bo jestem pewny, że jest ona wyznacznikiem zakończenia dlatego jak tylko skończę ten raz to wczytuję stan gry z Vergen sprzed spotkania z królem

Opierając się na matematyce decyzji fabularnych mających ścisły wpływ na świat gry i zakończenia powinno być 3 poza wyborem

Spoiler

Roche / Scoiatel

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:29, Garett napisał:

Jedynymi osobami, ktore nie mialy dostepu do tej "ekskluzywnej" zawartosci byli nabywcy
oryginalnych wersji premium. Piraci i tak grali.

To może od razu niech z tego powodu udostępnią W2 za free ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 11:48, Starter napisał:

Czy da się zmienić folder docelowy zapisów savow z gry? Na dysku C mam tak mało miejsca
(partycja tylko systemowa) a już te cholerne zapisy mi ponad 3gb pochłonęły;/


Usuń niepotrzebne zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować