Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2011 o 21:03, Khasim napisał:

Spoiler

W zadaniu "niemoralna propozycja" musisz się przekraść na tyły ogrodu Loredo
i przeskoczyć przez murek do takiego odizolowanego schowka, tam będzie ona w skrzyni



Spoiler

qrcze, szukam i szukam - co prawda jestem tam w dzień (już po zadaniu) i nie mogę znaleźć.. gdzie ten odizolowany schowek ? jest jakaś klapa na dół - ale zamknięta.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

To właśnie tam, przy tej klapie, na zewnątrz, użyłem złego słowa. Przy tej klapie jest skrzynia, a w niej rama. Co prawda nie mam 100% pewności, że jest tam i po zakończeniu zadania


@sirufok - tobie to ja maila wysłałem z prośbą o ten pliczek na adres, który masz na gramsajcie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 22:02, Khasim napisał:

Czy ktoś, kto jeszcze nie spatchował gry albo ma jeszcze oryginalny plik Patcher premierowy
mógłby go tutaj wrzucić? Na oficjalnej stronie wieśka zamienili linki i to, co myślałem,
że jest patchem 1.0, tak naprawdę okazało się być patchem 1.1 -.-


A jednak nie fail, znalazłem ten patcher na dysku, który przysłał mi CDProjekt mailem:
http://www.wrzuc.to/g8mIs4qju.wt

EDIT
Czytać maila chyba już nie muszę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI!
A mail czytać musisz, musisz, bo będzie cię gnębiła poczta, że masz nieprzeczytaną wiadomość :)
Chociaż mogłeś to wrzucić na jakiś lepszy serwis, bo z tego badziewia mi się ściąga 20kb/s, a mam łączę 6mbit. Meh, lepszy rydz niż nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 15:09, bobobo napisał:

Jest jakiś inny sposób na zdobycie Żelaznej Ramy oprócz

Spoiler

zdobycia go przekradając się
na tyły rezydencji Lorredo

? Jakiś bug mi się pojawił, i jej w ogóle tam nie ma,a
nei mogłem jej wcześniej zdobyć,bo jak mówiłem
Spoiler

przyłapali mnie na przekradaniu się

.
Po prostu w tej skrzyni nic nie ma.


mam taka sama sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam pecha, ale nie znalazłem jeszcze żadnego większego mutagenu zwiększającego obrażenia od miecza, a jestem już myślę w połowie 3 aktu.

Najlepsze bronie to

Spoiler

Caerme i i ten z Zerikanią w nazwie ( receptę kupuje się u czarodzieja z Ban Ard w 3 akcie ) a zbroja to Zbroja Vranów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy stalowy to faktycznie Caerme, ale najlepszy srebrny to nie Zerrikanterment (czy jakoś tak O.o) ale Addan Deith, który

Spoiler

znajdujesz w skrzyni w jednym z piwnic od gargulców, ten miecz daje ci też ostatnią informację poboczną o Dzikim Gonie, nota bene najbardziej klimatyczną ze wszystkich dotąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie w drugim akcie od próby zabicia Henselta nie działa większość dźwięków i nie uruchamiają się przerywniki filmowe ze wspomnieniami? Ta poprawka wniosła więcej błędów niż poprawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 22:49, Khasim napisał:

Najlepszy stalowy to faktycznie Caerme, ale najlepszy srebrny to nie Zerrikanterment
(czy jakoś tak O.o) ale Addan Deith, który

Spoiler

znajdujesz w skrzyni w jednym z piwnic
od gargulców, ten miecz daje ci też ostatnią informację poboczną o Dzikim Gonie, nota
bene najbardziej klimatyczną ze wszystkich dotąd



Mam miecz o którym mówisz, ale czy faktycznie jest lepszy ? Zerrikanterment ma z tego co pamiętam trochę mocniejsze obrażenia i lepsze bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 22:48, necron1501 napisał:

Witam, pójdzie mi Wiedżmin na takim sprzęcie?

Zachęcam do przeczytania przypiętego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie pamiętam dokładnie, ale wychodzę z założenia, że miecze znalezione w skrzyniach pochowanych w grze były do III aktu zawsze lepsze albo równie dobre jak te u sklepikarzy, więc w III akcie też pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, byłem w:

Spoiler

Ruinach Szpitala i zebrałem Akta Szpitala I-IV + Akta Szpitala (bez numeru) + kilka Kart Pacjentów. Następnie kiedy idę do Vernona Roche nie ma z nim żadnej nowej wzmianki, jest tylko jedna o Dolinie Pontaru. Co zrobić aby pójść dalej z zadaniem: Powracające wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 23:09, daemonaray napisał:

A ja mam takie pytanie, byłem w:

Spoiler

Ruinach Szpitala i zebrałem Akta Szpitala I-IV +
Akta Szpitala (bez numeru) + kilka Kart Pacjentów. Następnie kiedy idę do Vernona Roche
nie ma z nim żadnej nowej wzmianki, jest tylko jedna o Dolinie Pontaru. Co zrobić aby
pójść dalej z zadaniem: Powracające wspomnienia.


Spoiler

ehem wzmianka o tym to w akcie II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 20:39, Pietro87 napisał:

Tym postem podkreśliłeś, że jesteś trollem którego racja jest najmojsza, argumenty się
wyczerpały to lecą niskich lotów obelgi, typowe.
Polecam dorosnąć emocjonalnie do poziomu normalnej dyskusji.


Dobra już po meczu, więc trzeba odpowiedzieć.
Jak widzisz sam mnie teraz obraziłem, czego ja w żadnym swoim poście nie zrobiłem. Pomimo Twojego dorosłego wieku, zachowujesz się jak dziecko udając dorosłego, którym jak widać emocjonalnie nie jesteś, gdyż nie możesz zrozumieć i pojąć krytyki. Do poziomu normalnej dyskusji już dawno dorosłem, w przeciwieństwie do Ciebie, gdyż ewidentnie krytykujesz innych użytkowników, za to że mają inną racje, inne poglądy. I jak mogłeś przeczytać, nie tylko ja to zauważyłem że codziennie po kilka postów na dzień krytykujesz tą grę, masz prawo jak już wcześniej pisałem. Ale skoro nie potrafisz uszanować zdania kogoś, kto nie miał problemów, to nie powinieneś się wdawać w dyskusję. Ja nie narzucam swojego zdania jak widzisz, bo jak też już wcześniej pisałem, otwarcie i konstruktywnie Cię krytykuje, nie atakuje (choć może tak na pierwszy rzut wyglądać), nie narzucam swojego zdania, tylko krytykuje za Twoją postawę na tym forum.

PS. Viva la Barcelona!
PS2. Przepraszam wszystkich za te bezsensowną "kłótnię", ale zwyczajnie nie mogę odpuścić, gdyż krew mnie zalewa jak widzę każdy kolejny narzekający post tegoż użytkownika. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po raz któryś taki problem ; ) Czytałem przypięty post jak i techniczne rady CD Projekt

Gram, gram, wszystko ok. Nagle zwiecha gry, z głośników tylko pisk dochodzi... I reset kompa tylko pozostaje. Już trzeci raz to mam, a dopiero jestem

Spoiler

w samotni odbierając dzieci Foltesta

... Ktoś podobny problem miał, poradził sobie? Patch 1.1 jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według testów, proc, ani grafa, się nie przegrzewa, więc nie wiem. Zaznaczę, że przy innych grach (również nowszych, bardziej wymagających) wszystko ok przez parę godzin działa, bez zwiech.

Eh... Czas dalej wojować i kombinować co się stać mogło z Wieśkiem ; )
Dzięki za odpowiedź w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować