Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

W 1-2 min? 60 orenów ma się w 15-20 sek. Spokojnie można sobie wyfarmić dużo kasy. Ja się jednak zdecydowałem na te 10k , to będę miał już kasę do końca gry.

KrzychW
Nie byłą pacjentkę, a matkę Loredo. Nie wiadomo co się dalej z nimi dzieje, to koniec zadania.

Abi_Dalzim
Tego jakoś spektakularnie nie widać, ale jeżeli dwóch przeciwników jest koło siebie, można zaobserwować, że przeciwnik którego bezpośrednio nie atakujesz, również dostaje jakiś ułamek obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wygrać głowy Trollicy - wcześniej zanim udało mi się dograć dcl wygrałem u kłusownika schemat pułapki. Teraz jak dcl ruszył to kłusownik mówi, że głowę można wygrać, ale po wygranej nic się nie dostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 12:02, Pietro87 napisał:

Jeśli to zasilacz no-name, to nawet i 1000W będzie padał =) [podaj model, markę to się
nieco więcej dowiemy]
Podaj tez pełną specyfikację kompa.


Zasilacz firmy HEDY 650W.

Windows XP SP 3
Intel Core 2 Duo 2.33GHz E6550
3GB RAM
ATI Radeon HD 3870 X2

Dnia 29.05.2011 o 12:02, Pietro87 napisał:

Polecam także zainstalować np riva tuner [nie powinien mieć problemów z praca z radeonem
raczej] lub msi afterburner, ustawić mu monitoring temperatur, ustawić wyświetlanie na
monitorze temperatury rdzenia karty graficznej, szybkości obrotów wiatraka [tej procentowej],
fps.
Podczas grania w rogu będziesz widział wszystkie ważne dane, jeśli okaże się ze chwile
przed zwisem odczyty były niepokojące będziesz miał rozwiązanie.

Poradnik konfiguracji OSD w riva tunerze :
http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Riva_Tuner_Poradnik_cz.II-1811.html



Program już ściągam i instaluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 14:50, artur_nogaj napisał:

Nie da się wygrać głowy Trollicy - wcześniej zanim udało mi się dograć dcl wygrałem u kłusownika schemat pułapki. Teraz jak dcl ruszył to kłusownik mówi, że głowę można wygrać, ale po wygranej nic się nie dostaje :(

Możesz spróbować zainstalować ten mod ->
http://www.gog.com/en/forum/the_witcher_2/troll_head_bug/post8
sam go nie testowałem ale powinien rozwiązać Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz - wyjątkowy złom.
Jeśli masz na zbyciu jakiś grosz [około 200zł] to ten szrot który masz wywal i kup np OCZ ModXStream 600W PRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość, wiedźmin 2 to gra wspaniała i koszmarna zarazem. Wspaniała - wiadomo fabułą walka itp ale to jak ta gra się sypie pod względem technicznym to koszmar. A teraz....po wgraniu patha... to już w ogóle jakaś masakra jest. Całkowicie się nie da grać, trudno odkładam to do...połowy lipca może wyjdzie porządny patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak poprosić tą zielarkę, żeby pomogła odczarować mi amulet zdobyty od młodego w prologu. Gadam z nią, a dialog zawsze może doprowadzić do sprzedaży, a nie pomocy w odczarowaniu

. Co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 15:38, Pietro87 napisał:

Zasilacz - wyjątkowy złom.
Jeśli masz na zbyciu jakiś grosz [około 200zł] to ten szrot który masz wywal i kup np
OCZ ModXStream 600W PRO.


Żartujesz? Właśnie go kupiłem z nadzieją na polepszenie, wydałem 250 zł, a ty twierdzisz że dupa? Nawet nie ja go kupowałem, tylko firma ...

A więc tak, mam około 65-70 stopni, 30-40 FPSów a i tak się wyłącza. Do tego na monitorze pojawia się: "Poza zakresem pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temperatury ok, nie mniej tak - zasilacz to złom straszliwy, z kategorii omijać z daleka [tak jak wszystkie zasilacze no-name]
To nie musi być akurat jego wina, co nie zmienia faktu, że wywaliłeś 2.5 stówy w błoto gdzie za tą samą cenę [210-220zł] można było kupić 600W OCZta PRO [bardzo mocny, markowy porządny zasilacz].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja wygasła...

Wina tego komunikatu może być też karta graficzna, radeonom często trafiają się zimne luty, przydało by się sprawdzić lutowanie gniazd.

Ustaw też w opcjach blokowanie wyświetlania nieobsługiwanych rozdzielczości : PPM ->właściwości->ustawienia->zaawansowane->monitor->ukryj tryby których ten monitor nie może wyświetlić.

Sprawdź też w tej samej zakładce jakie masz ustawione odświeżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was może coś takiego, że nie chciał się launcher odpalić. Wczoraj jeszcze normalnie wszystko działało, pod wieczór odinstalowałem "jedynkę" dzisiaj chcę grać w "dwójkę" a tu launcher się nie włącza w ogóle. Przeczytałem gdzieś, że jak się ma "jedynkę" i ją usunie to się coś też od drugiego Wieśka usuwa i gra nie działa. Miał może ktoś z Was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALT+CTRL+DEL -> Procesy -> Launcher.exe -> Zakończ Proces.
Po czym spróbuj odpalić launcher ponownie.

Jeśli w procesach nie ma pozycji Launcher.exe po odpaleniu launchera, to zgłaszaj problem do CDP na support.

Ewentualnie spróbuj odpalić grę poprzez bezpośredni starter : witcher2.exe który znajduje się w katalogu bin w folderze z zainstalowaną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W procesach nie ma, natomiast co do witcher2.exe to działa, ale na czymś takim nie da się grać z prostego powodu. Wszystko jest napisane jest w takim sposób np. MenuNewGame, MenuExitGame, questid_1 itd w dzienniku w ogóle nic nie ma. Skoro nikt nie miał takiego problemu to spróbuje pierwsze przeinstalować grę jutro jak znajdę trochę czasu a jak co to napisze do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to w ogóle oryginał ?
Ludzie normalnie z tego pliku odpalają gre [bo i sam launcher odpala gre poprzez uruchomienie wykonywalnego pliku witcher2.exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym przejściem gry, w którymś z questów miałem właśnie questid_1. Zdanie wykonałem i już nigdy więcej coś takiego mi się nie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 16:44, Pietro87 napisał:

A to w ogóle oryginał ?
Ludzie normalnie z tego pliku odpalają gre [bo i sam launcher odpala gre poprzez uruchomienie
wykonywalnego pliku witcher2.exe.


Oczywiście, że oryginał. Problem tak jak mówię pojawił się dzisiaj, a wczoraj odinstalowałem Wieśka 1 i do tego czasu wszystko dobrze działało. Gdzieś przeczytałem, że jak się ma jedynkę i usunie to się dwójka robię. Nie wiem czy to prawda, ale być może tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować