Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

No dobrze... W takim wypadku skoro nie mogę przetestować gry mam pytanie do osób posiadających komputery przenośne.
Jak gra sprawuje się na laptopach ?
Czy jako posiadacz Dell Studio 1555 mogę liczyć na dostatecznie dobrą rozgrywkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 21:12, nov_pl napisał:

Może Ciri...?

Może być :)
Tylko nie jako opcja romansowa (za młoda,

Spoiler

do tego jest czymś w rodzaju córki Geralta

) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem z Tajemniczym Mnichem w kości.... coś niby od niego dostałem i pojawiła się informacja, że miałem dwie pary w grze i jest za to jakiś bonus.... chyba coś tam było o gog.com --- akurat ktoś odwrócił moją uwagę i tego nie doczytałem zanim znikło... ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam sie gra na nowym patchu? Czytam liste poprawek i widac, ze sporo naprawili. przeszedlem gre jeszcze przed pierwszą łatką i postanowilem, ze zanim gra nie zostanie naprawiona poczeka sobie na poleczce, bo za duzo nerwów przez bugi :P.

CPR troche za szybko zaczal pracowac na ta wersja na 360. Mysle, ze teraz powinni w 101% dopracowac wersje pc, a nie wyskakiwac na glebokie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 22:39, Almarcino napisał:

CPR troche za szybko zaczal pracowac na ta wersja na 360. Mysle, ze teraz powinni w 101%
dopracowac wersje pc, a nie wyskakiwac na glebokie wody


Przecież 60-70 osób (nie wiem ile liczy osób studio CDP RED), nie będzie się nudzić, gdy 10-20 osób będzie pracować nad patchem do wersji PC. Po za tym takie studia nie mogą sobie pozwolić na chwilę przerwy, bo każdy stracony dzień odbija się na przychodach firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 22:47, daemonaray napisał:

Jakie najlepiej wpakować ulepszenie do zbroi co by jej nie zmarnować?

Ja zawsze pakowałem krasnoludzkie albo diamentowe. Dodają chyba +10 do żywotności i +2 do zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 22:59, KamyK_84 napisał:

Wie ktoś co z tymi koszulkami za ek? U mnie wysyłka została wstrzymana, kiedy to wyślą?

Do końca maja zbierali zgłoszenia, a potem trzeba zlecić wykonanie koszulek. Na co pewnie trzeba liczyć jakiś tydzień czy dwa, a minęły dopiero 2 dni robocze czerwca. Spokojnie. Jak chcesz jakichś bardziej dokładnych informacji, to zapytaj Akne w jej konsulacie. Może będzie mieć jakieś konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 21:46, mistrzgry napisał:

Wygrałem z Tajemniczym Mnichem w kości.... coś niby od niego dostałem i pojawiła się
informacja, że miałem dwie pary w grze i jest za to jakiś bonus.... chyba coś tam było
o gog.com --- akurat ktoś odwrócił moją uwagę i tego nie doczytałem zanim znikło... ktoś
też tak miał?


To tylko zniżka. Wpisując w google odpowiednie hasło znajdziesz link, który można właśnie wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 21:15, Smileyer napisał:

No dobrze... W takim wypadku skoro nie mogę przetestować gry mam pytanie do osób posiadających
komputery przenośne.
Jak gra sprawuje się na laptopach ?


Na Samsungu R780 przeszedłem, detale minimum przy rozdzielczości 1600x900 - lekko się cięło, niestety GF 330M to nie jest szczyt marzeń, jednak cięcia nie były jakieś makabryczne (nawet bym ich uciążliwymi nie nazwał). Oczywiście sterowniki najnowsze, a gra w wersji 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 23:06, Ichibanboshi-kun napisał:

To tylko zniżka. Wpisując w google odpowiednie hasło znajdziesz link, który można właśnie
wygrać.


Nie zniżka, a gra. Ja przynajmniej dostałem Jagged Alliance (nie pamiętam które).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 23:28, Reffanov napisał:

Nie zniżka, a gra. Ja przynajmniej dostałem Jagged Alliance (nie pamiętam które).


To jest zniżka na zestaw kilku gier. Jagged Alliance każdy mógł dostać, bo GOG dawało za darmo przy jakiejś tam okazji każdemu kto chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować