Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Gram na patchu 1.2 i po rozpoczęciu gry od nowa zauważyłem znaczny skok wydajności
Teraz gdy gram na hardzie gra nie stanowi dla mnie żadnego wyzwania, gdy robi się uniki, używa się mikstur i quena oraz petard wiedźmin staje się banalny
Boję się grać na nagłej śmierci, bo grając na normalnym zdarzało mi się umrzeć przez bugi i nie chciiałbym wyrzucać swojego laptopa za okno gdyby takie coś stało się w III akcie na nagłej śmierci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 16:00, Shadow1994 napisał:

Ale na przyklad

Spoiler

quest w kopalniach - po nieśmiertelnik

, to już było
iście wiedźmińskie :).


Iscie Wiedzminskie i w doborowym towarzystwie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 21:17, Haregar2010 napisał:

jaka jest najlepsza zbroja w grze? ;) czy to ta,

Spoiler

którą można kupić w akcie III od
gościa z Ban Ard?



nie
najlepsza zbroja w grze to zbroja Vranow, ktora mozna wykonac po realizacji questu Rzeka Tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 19:04, Polinka198 napisał:

>

Spoiler

Idziesz dokładnie za tym drugim wiedźminem po jego śladach ?



Spoiler

Tym razem uważniej szłam za Serritem

i udało się dotrzeć do końca sceny! Coś strasznie wrażliwa ta gra. Dzięki za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta walka w sumie. Przed walką z nekkerami w jaskini czułem się jak prawdziwy wiedźmin. Wypiłem eliksir, ponakładałem oleje, porozkładałem pułapki. I zginąłem. Ale jeszcze się odegram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zabiciem Kejrana.. Mianowicie urżnąłem już mu te 4 macki i gdy zabiera na mnie na "przejażdżkę" na jednej z tych środkowych macek, której nie da sie odciąć klikam klikam na mysze jak pokazuje mi sie na ekranie i nic dalej sie nie dzieje ciągle to samo, chociaż nie wiem jak bym klikał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 22:19, gendi-88 napisał:

Mam problem z zabiciem Kejrana.. Mianowicie urżnąłem już mu te 4 macki i gdy zabiera
na mnie na "przejażdżkę" na jednej z tych środkowych macek, której nie da sie odciąć
klikam klikam na mysze jak pokazuje mi sie na ekranie i nic dalej sie nie dzieje ciągle
to samo, chociaż nie wiem jak bym klikał..


Spoiler

Klikasz tak długo, aż "napełni" się ten pasek. Potem (Edit: powinno iść :D) idzie automatycznie wszystko.



A jakby co to tu masz wgląd w tą walkę:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 22:47, Kakarotto napisał:

> Mam problem z zabiciem Kejrana.. Mianowicie urżnąłem już mu te 4 macki i gdy zabiera

> na mnie na "przejażdżkę" na jednej z tych środkowych macek, której nie da sie odciąć

> klikam klikam na mysze jak pokazuje mi sie na ekranie i nic dalej sie nie dzieje
ciągle
> to samo, chociaż nie wiem jak bym klikał..

Spoiler

Klikasz tak długo, aż "napełni" się ten pasek. Potem (Edit: powinno iść :D)
idzie automatycznie wszystko.



A jakby co to tu masz wgląd w tą walkę:


Tak zrobiłem klikam non stop i zawsze przed ta wieża beteonowa czy zerwanym mostem spadam z jego macki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, nie ma jeszcze oficjalnych wyników sprzedaży, ten artykuł jest o kant dupska potłuc :)
Spekulować to i ja mogę, że np Torchlight 2 sprzeda się w 5 milionach cyfrowych kopi w 3.5 tygodnia - taka moja spekulacja jak ten artykuł [gówno warta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wyłącz qte.
Btw jak się gra alchemikiem? Chyba sobie na drugie przejście wybiorę tę profkę, teraz gram połączeniem szermierza i czarownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 22:54, gendi-88 napisał:

Tak zrobiłem klikam non stop i zawsze przed ta wieża beteonowa czy zerwanym mostem spadam
z jego macki ;/

Spoiler


Spadasz i ta wieża się zawala? Jak tak to dobrze, bo tak ma być. Musisz tylko wbiec na te ruiny (biec do końca) i wyskoczy cutscenka końcowa ze śmiercią bestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 22:55, Pietro87 napisał:

Bzdura, nie ma jeszcze oficjalnych wyników sprzedaży, ten artykuł jest o kant dupska
potłuc :)
Spekulować to i ja mogę, że np Torchlight 2 sprzeda się w 5 milionach cyfrowych kopi
w 3.5 tygodnia - taka moja spekulacja jak ten artykuł [gówno warta]


Potwierdzone było 400 tys a ze te 100 tys dodatkowo to bym sie nie zdziwił. W ciagu tygodnia 400 a teraz mija 2 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 22:57, Kakarotto napisał:

> Tak zrobiłem klikam non stop i zawsze przed ta wieża beteonowa czy zerwanym mostem
spadam
> z jego macki ;/

Spoiler


Spadasz i ta wieża się zawala? Jak tak to dobrze, bo tak ma być. Musisz tylko wbiec na
te ruiny (biec do końca) i wyskoczy cutscenka końcowa ze śmiercią bestii ;)



Niestety nie, próbowałem 2 razy po wyłączeniu i włączeniu dalej to samo ;/ oderżnie 4 macki i jak już na jednej z nich "lecę" klikam tak ze pasek mam zapełniony i zawsze spadam w jednym i tym samym miejscu... trochę to dziwne, Budo co mam wyłączyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dawał tego w spoiler, bo to w sumie nic wielkiego. Wiedźmin 2 nie bierze pod uwagę śmierci Talara z sejwa z pierwszej części! Specjalnie stworzyłem bad-ass save, czyli wymordowałem kogo się da i wstąpiłem do zakonu, a Talar zginął pod Narakortem. Tymczasem we Flotsam otrzymałem list z pozdrowieniami od Talara i że ''w zamku to zje*****''. Nie po to wszystkich mordowałem, żeby teraz sobie ot tak zmartwychwstawali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne oficjalne wyniki jakie byly podawane to bodajże tylko 40 tysięcy kopi które poszły w Polsce w pierwsze 3 dni.
Reszta to bajkopisarstwo portali piszących newsy z dupy za przeproszeniem [takie jak np "pińcet" nowych gameplayów z Dead Island na gramie].

Ale jeśli było potwierdzone 400 tysięcy - źródło poproszę bo doszukać się nie mogę =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 23:10, Pietro87 napisał:

Ale jeśli było potwierdzone 400 tysięcy - źródło poproszę bo doszukać się nie mogę =)

W czasie konferencji 2-go Czerwca, CDProjekt ogłosił, że w ciągu pierwszego tygodnia sprzedali 400tys. egzemplarzy na całym świecie.
Źródło między innymi tutaj:
http://www.pl.thewitcher.com/community/entry/52/
a tutaj możesz obejrzeć tą konferencję:
http://www.ustream.tv/recorded/15125887
o sprzedaży jest koło 3:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować