Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2011 o 23:36, Don_Sosneone napisał:

Wiecie może, co się dzieje z oficjalnym forum?

Jest przywracane podobno.

Dnia 12.06.2011 o 23:36, Don_Sosneone napisał:

Wiadomo, kiedy zostanie uruchomione?

Niestety nie. REDzi pisali coś, że forum zajmuje się zewnętrzna firma , czy coś. W każdym razie nie wiadomo dokładnie kiedy będzie tamtejsze forum. Ale źle Ci tu? ;)

@Mizutsu - a może. No ale ja nie wiem, skoro Crew_900 nie napisał, gdzie ich szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 22:06, karolekx23x napisał:

Spoiler

Juz z 5 razy uciąłem 4 macki i nie skończyłem bez spacji tak ? a teraz znalazłem filmik
jak zabic Kejrana to na nim jest ze można 3 macki ściąć i wskoczyć i wychodzi an to ze
4 nie trzeba ?




To jest banalnie prosta walka.

Spoiler

Ucinasz dwie macki po lewej stronie, kiedy ucinasz jedna trzymaj sie konca lewej strony ekranu, to wtedy zaden z atakow wscieklego Kejrana Cie nie dosiegnie, kiedy skonczy wierzgac przechodzisz na prawa strone, rozwalasz 3 macke, on sie wtedy znowu wkurza ale na sam koniec machnie macka i trzeba wtedy kliknac prawy klawisz myszki. Na koniec biegniesz do zwalonego bloku na lewo, zaraz po uderzeniu macki najblizej Ciebie, biegniesz po tym bloku do samego konca.

To jest najbardziej banalna walka w grze, szczegolnie jesli ktos ma doswiadczenie grach na konsole typu God of War, Dante Inferno etc, taki
Spoiler

Kejranek

to spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 22:53, Crew_900 napisał:

Kurde, stosuję przynęty na Endragi by je zwabić i nic x|


Przynęty w tej grze działają nieco inaczej niż mogła by sugerować nazwa. One nie wywabiają przeciwników z kryjówek. Po tym jak już przeciwnik się pojawi one zwabiają go w jedno miejsce.

Spoiler

Dlatego należy je stosować razem z pułapkami, bo np. królowe endriag są tak inteligentne że pułapek unikają, mimo że np. elfy i ludzie w nie włażą.

Ja właściwie z pułapki skorzystałem tylko raz - w walce z upiorami w zadaniu Serce Melitelle, najpierw postawiłem znalezioną gdzieś (albo otrzymaną) błyskotkę i otoczyłem pułapkami, a potem zagadałem do Aneżki i rozpocząłem zadanie. Sprawdziło się - na początku walki upiory wpadły we wszystkie 4 pułapki, ale potem już ignorowały przynętę.



Ogólnie zamiast pułapek i przynęt wole petardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 08:47, Azazell napisał:

A gdzie mozna kupić runy i ulepszenia broni / zbroi ? (jestem w 2 akcie "Roche)


U kolesia który jest kilka namiotow przed kantyna na prawo od wejścia, on chyba ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadanie poboczne "Zapach kadzideł" Wszystko zrobiłem jak trzeba, jednak po walce tam gdzie są róże pamięci wyskakuje info, że zadanie zakończone niepowodzeniem chociaż było zaznaczone jako wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 11:43, Crew_900 napisał:

Zadanie poboczne "Zapach kadzideł" Wszystko zrobiłem jak trzeba, jednak po walce tam
gdzie są róże pamięci wyskakuje info, że zadanie zakończone niepowodzeniem chociaż było
zaznaczone jako wykonane.

Miałem to samo gdy

Spoiler

stanąłem po stronie Roche''a kiedy włamałem się na podwórko Loredo pod koniec I aktu by go zabić.


Na patchu 1.1 nie miałem tego problemu a na 1.2 już tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktokolwiek zauważył że Strzyga w opowiadaniu Sapkowskiego była bezimienna. Natomiast imię Adda nosiła siostra Foltesta, która była matką strzygi i zmarła zaraz po jej urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bujda panie, w opowiadaniu jasno napisał Sapek, że siostra Foltesta to Adda Temerska, zaś na jej cześć i córeczka jest Addą (kanonicznie nosi przydomek Białej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 15:16, Ostrowiak napisał:

Bujda panie, w opowiadaniu jasno napisał Sapek, że siostra Foltesta to Adda Temerska,
zaś na jej cześć i córeczka jest Addą (kanonicznie nosi przydomek Białej).


Racje rzeczy imć Pan Ostrowiak toć w opowiadaniu jasno stoi, że księżniczka Adda to strzyga.
Ps. a w W1 Pan Lucek pogrywał troszku?
Pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 16:13, Pietro87 napisał:

Umiesz używać funkcji spoiler ?



Tutaj raczej nic nie ujawniłem, wiec nie wiem dlaczego się plujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 11:43, Crew_900 napisał:

Zadanie poboczne "Zapach kadzideł" Wszystko zrobiłem jak trzeba, jednak po walce tam
gdzie są róże pamięci wyskakuje info, że zadanie zakończone niepowodzeniem chociaż było
zaznaczone jako wykonane.


Ja tez tak mialem ale dostalem wczesniej Xp za zadanie to jakos sie tym nie przejalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet doświadczenia nie dostałem.

I kolejny problem , następny poziom powinien wskoczyć gdyż uzyskałem doświadczenie ale nie przeskoczył, teraz jest 37000/35000 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pluje to się świnia.
A spoilera nie używasz wcale od pierwszego posta w temacie, są tu ludzie którzy gry nie skończyli tudzież nie interesuje ich rozwiązanie danego questa/questów ta a nie inną metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 15:16, Ostrowiak napisał:

Bujda panie, w opowiadaniu jasno napisał Sapek, że siostra Foltesta to Adda Temerska,
zaś na jej cześć i córeczka jest Addą (kanonicznie nosi przydomek Białej).


Może w wydaniu książkowym Sapek coś zmienił i dał strzydze imię. Ale gdy opowiadanie ukazało się po raz pierwszy w 51 grudniowym numerze miesięcznika Fantastyka w 1986r, imię Adda miała tylko siostra Foltesta.

->Zand79
Lucek pogrywał troszku i skończył po każdej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dziś kupiłem wieśka 2 i podczas gry mam czarne pasy na górze i dole ekranu, da się to wyłączyć ? bo tak nie chce mi się grać, żadna przyjemność z małą czcionką, proszę o pomoc

ps chcę grać w rozdziałce 1280x1024, bo mam taką maksymalną na mój monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować