Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2011 o 16:52, Crew_900 napisał:

Gra nie ma obsługi formatu 4:3 ;p
W łatce 1.3 będzie dopiero


a wiadomo kiedy wyjdzie ;p ? to widzę, że jak na razie 90zł poszło wpiz** ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nawet w tym tygodniu a może dopiero za miesiąc, trzeba czekać na kolejne info od CDP i Nvidii [ten patch powstaje bodajże z tego co dali do zrozumienia zieloni we współpracy z nimi pod kolejne nowe sterowniki, które mają wnieść poprawki optymalizacji dla Wieśka 2]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 17:03, Pietro87 napisał:

Może nawet w tym tygodniu a może dopiero za miesiąc, trzeba czekać na kolejne info od
CDP i Nvidii [ten patch powstaje bodajże z tego co dali do zrozumienia zieloni we współpracy
z nimi pod kolejne nowe sterowniki, które mają wnieść poprawki optymalizacji dla Wieśka
2]

no to git ;p a miałem na radę rodziców zapłacić a tu ani nie zapłacę ani nie pogram ;p dzięki wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 16:19, Crew_900 napisał:

Ja nawet doświadczenia nie dostałem.



Ja zrobilem ''zapach kadzidel'' wczesniej i wtedy dostalem xp, a kilka godzin pozniej jak zaczalem questa konczacego akt 1 nagle wyskoczylo mi ze zadanie nie udane. Ja tym razem wybralem opcje ze

Spoiler

nie oddam receptury, przez co z lasu wyszlo pare lepkow ktorych musialem zabic. Zauwazylem jednak ze postac ktora z nimi byla. zabugowala sie bo mimo ze ja zabilem to do konca aktu 1 stala sobie w lesie. :)

Moze to spowodowalo zabugowanie sie questa.

Dnia 13.06.2011 o 16:19, Crew_900 napisał:

I kolejny problem , następny poziom powinien wskoczyć gdyż uzyskałem doświadczenie ale
nie przeskoczył, teraz jest 37000/35000 -.-


Skonczylem 2 razy gre i nigdy mi sie cos takiego nie przytrafilo, a zazwyczaj to ja mam niesamowitego pecha w grach i dzieja sie rzeczy nie bywale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie wiem jak przejść misji Rzeka Tajemnic.
Chce wysłać ze skrzynki i wiem ze skrzynka jest przy posiadłości Loredo to nie mogę, ta przed brama, jak stoi 2 strażników tak ? Bo nie działa
Klucza nie amm a che tylko wysłać to ajk sie wysyła bez wejscia do skrzynki ?

A gdzie dokładnie znajdę Ludwiga Merse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 17:55, karolekx23x napisał:

ciach..



Ludwig Merse jest

Spoiler

to koles ktoremu oddajesz zlecenia na Nekkery i te inne paskudy aktu 1. Jego dom znajduje sie na placu gdzie dynda sobie dwoch nieszczesnikow, zaraz za straganem z kupcem, po prawej stronie.

Spoiler

A wrzucasz ten list to skrzyneczki Ludwiga Merse nie Loredo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z takim problem, że ikona gry za cholerę nie reaguje? Próbuję włączyć i nic, restartować komputer już próbowałem, nic to nie daję. Launcher nie reaguje.
Czasami mi się zdaję, że więcej jest z Wiedźminem 2 problemów niż było z Gothic 3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 17:58, KamyK_84 napisał:

Spotkał się ktoś z takim problem, że ikona gry za cholerę nie reaguje? Próbuję włączyć
i nic, restartować komputer już próbowałem, nic to nie daję. Launcher nie reaguje.
Czasami mi się zdaję, że więcej jest z Wiedźminem 2 problemów niż było z Gothic 3 ...


Ja w Gothica 3 do tej pory nie moge grac bo mrugaja mi tekstury w grze, do Wiedzmina 2 nawet bym nie porownywal, bo G3 to jedna z najgorszych gier jakie gralem, 1 i 2 byly niebo lepsze.
Co do ikony to nie mialem takiego problemu, moze musisz otworzyc to u siebie jako administrator, czyli prawym myszki na ikone...moze pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Czy ktos zna obejscie problemu z questu W paszczy szalenstwa kiedy to po zaladowaniu sejwa zrobionego obok rycerza - tren wstaje , podąza korytarzem i znika? Przy probie rozwiazania questa przez oddanie gagadkow duchowi mam czarny ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizował bym.
Na przestrzeni dobrych 12-14 lat pracy, zdecydowanie lepiej i stabilniej korzystało mi się z kart NV [aczkolwiek to jest ocena subiektywna, może to był fart do NV i niefart do AMD, może ślepy los, może faktyczna różnica jakości, nie zamierzam wnikać, fakt pozostaje faktem z mojego punktu widzenia]

Co do samych sterów od AMD - oni też pracują razem z odpowiednią ekipą z CDP Red nad nowymi sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 18:16, karolekx23x napisał:

Spoiler

Mam rezydencje Loredo, niedaleko tajemniczego kupca ? Nie robiłem naarzie misji z
nekkerami wiec nie bede kojarzył.



Spoiler

To moze juz masz druga faze zadania, bo ja wiem ze druga faze w rezydencji Loredo zrobilem jak stanalem po stronie Roche i probowalem odbic Ves.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie a co epilogu, notabene słaby on:

Spoiler

Czy ta latająca biedronka symbolizuje cokolwiek poza siecią sklepów?
Nie znam zbyt dobrze świata Wieśka, stąd ciekawi mnie, czy kryje się za tym jakaś głębią.

BTW:
taki bug przy epilogu (rozegrałem z Letho na 2 sposoby - stąd widzę różnice), gdy Geralt stoi na wzniesieniu (po napisach), w dole, przy Bramie w kółko biega Roche, a Triss porusza w linii prostej się prostopadle do mostu. Deczko zabawnie to wyglądało, ot kolejny problem ze ścieżkami w tej grze, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 19:17, vonArnold napisał:

BTW:

>

Spoiler

taki bug przy epilogu (rozegrałem z Letho na 2 sposoby - stąd widzę różnice), gdy Geralt

Dnia 13.06.2011 o 19:17, vonArnold napisał:

stoi na wzniesieniu (po napisach), w dole, przy Bramie w kółko biega Roche, a Triss porusza
w linii prostej się prostopadle do mostu. Deczko zabawnie to wyglądało, ot kolejny problem
ze ścieżkami w tej grze, a szkoda.



Też to miałam:-)

Spoiler

Troszku psuje klimat, Wiesio odchodzi w stronę zachodzącego słońca, a Roche po pijaku obija się o bramę


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 19:03, Karharot napisał:

Część drogi już widziałeś w swoim śnie, kryjówka znajduje się w jaskini do której wejście
jest poza mgłą.


Ale gdzie to jest ja szukałem i chodziłem po jaskiniach pod tym miastem. Znalazłem Golema i nic ciekawszego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować