Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2011 o 17:03, tylor2 napisał:

Jak "wczepić" mutagen do zbroi/miecza?

Mutageny można dodać do niektórych umiejętności w karcie postaci (zazwyczaj na końcu drzewek), oczywiście najpierw musisz te umiejętności wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przypiętego posta można by dodać "Zanim zapytasz - przeczytaj instrukcję dołączoną do gry. O ile potrafisz".
Ale z drugiej strony.. kto czyta przypięte posty.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 17:08, Harrolfo napisał:

Mutagenów nie dodajesz do miecza ani zbroi.
Jak je zaaplikwać Geraltowi już było kilka razy pisane w tym wątku, poszukaj sobie.

To na co są te kółeczka obok założonej zbroi, miecza?

Wiem, wiem, głupie pytania, ale samouczek jakoś tak niezbyt mnie gry nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 19:36, tylor2 napisał:

To na co są te kółeczka obok założonej zbroi, miecza?

Wiem, wiem, głupie pytania, ale samouczek jakoś tak niezbyt mnie gry nauczył.


Tak, samouczek beznadziejny ;/
Koło miecza są miejsca na runy,a koło zbroi na wzmocnienia, wystarczy najechać runą/wzmocnieniem na miecz/zbroję ;) i puścić oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 19:36, tylor2 napisał:

To na co są te kółeczka obok założonej zbroi, miecza?

Wiem, wiem, głupie pytania, ale samouczek jakoś tak niezbyt mnie gry nauczył.


Ogarnij instrukcję, to naprawdę nie boli i nie zajmuje dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 20:03, Ostrowiak napisał:

Nie wina RED, że nie potrafią przedstawić technikaliów i mechaniki swojej produkcji.


Czytanie ze zrozumiem to jak widać wymierająca umiejętność. Instrukcja jest jasno napisana, wystarczy ją otworzyć. Niestety lenistwu się nie chce. I tu się dziwić, że lektur młodzież nie czyta jak im się nawet instrukcji do gry nie chce ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 20:05, Budo napisał:

Ogarnij instrukcję, to naprawdę nie boli i nie zajmuje dużo czasu.


A jak się ktoś zatnie kartką to boli.
Ale racja, w instrukcji jest wszystko opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, a Słońce mocniej świeciło, kury głośniej gdakały i dziewczyny były weselsze.

Dobra gra uczy swojej mechaniki bez konieczności kartkowania instrukcji (wyjątek - gry oparne na D&D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę po stronie Iorwetha. Jeśli wybrałym Roche''a to zakończenie wyglądało by zupełnie inaczej? CZy tylko ten 2 akt i nieco 3 by się różniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W prologu

Spoiler

dostałem medalion w zadaniu "Serce Melitele", a teraz jak rozmawiam z tą kobietą w Bindudze to nie mogę nic zrobić.W ekwipunku nie ma medalionu, a na pewno powinien być.

Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 21:25, Ostrowiak napisał:

Dobra gra uczy swojej mechaniki bez konieczności kartkowania instrukcji (wyjątek - gry oparne na D&D).


No i? Wystarczy czytać to co się na ekranie pojawia. Wszystko jest jasne. Problem w tym, że znowu jest to kwestia czytania i wymaga odrobiny uwagi i koncentracji. ;]
Jak ktoś "na pałę" leci przez grę bez czytania komunikatów wyświetlanych na ekranie lub ikonek w panelach to nie dziwne, że potem pojawiają się takie a nie inne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam akurat większych problemów z mechaniką nie miałem bo śledziłem wszystkie przecieki prasowe i betowe od x lat produkcji, ale szczerze - informacje na ekranie są skąpe i ogólnikowe.

Powiadasz pan, żeby z instrukcją szpirglać? Nadal twierdzę, że dobra gra sama uczy swojej mechaniki. Poza tym w brutalnych czasach konsolizacji target zwyczajnie nie czyta. Źle bo źle, ale hejtuje na forach nawet głośniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, dalej żadnych informacji o patchu 1.3. GDZIE JEST TA MOJA OBIECANA OBSŁUGA 4:3 JA SIĘ PYTAM?!
Lepiej niech się zepną, bo strzelę takiego focha... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na detalach coś pomiędzy minimalnymi a średnimi gra w 1440x900 chodziła z 15-25 fps.Na czymś między średnimi a wysokim ( bardziej wysokie) gra działa z 30 fps nawet na rynku we Flotsam.W dodatku też na 1440 x900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam mały problem z zadaniem sen Baltimore. Znalazłem jego notatki i klucz , doszedłem do wraku statku. Niestety nie mogę otworzyć skrzyni i drzwi . Robię coś źle czy może bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są

Spoiler

ludzie z miasta w prologu, których uratowałem?Chodziłem po całym Flotsam i ich nie znalazłem, a w poradniku pisze, że dają trochę orenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 20:59, HumanGhost napisał:

Czytanie ze zrozumiem to jak widać wymierająca umiejętność. Instrukcja jest jasno napisana,
wystarczy ją otworzyć. Niestety lenistwu się nie chce. I tu się dziwić, że lektur młodzież
nie czyta jak im się nawet instrukcji do gry nie chce ogarnąć.

akurat na temat mutagenów gówno w tej instrukcji jest. wiem bo sam swego czasu szukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować