Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2010 o 21:17, Grinczar napisał:

Podoba się komuś nowy Geralt (jak i Triss) czy jestem osamotniony?


Mi się podoba. Triss wygląda bosko, i wreszcie pewne części ciała ma odpowiednio dopasowane;)
Jeśli się tyczy Geralta to również mi się podoba, kilka rzeczy jest do poprawienia jak zarost, kilka blizn więcej żeby nie wyglądał jak Ken od barbie. Ogólnie jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 14:45, szypek26 napisał:

Świetne info, dzięki za press packa. Jak go ściągnę i stwierdzę, że jest fajny, mogę
podać linki na inne forum?


Oczywiście, wszystko dla graczy ;)

Nowa Triss (w szczególności ;) ) i Geralt mnie się podobją. W ogóle jak redzi powiedzieli o ilości poligonów jaka przypadała na twarz Geralta w W1 a jaka w W2 to aż prawie z krzesła spadłem. Kwestia jest taka jak sami powiedzieli a i którą da się zauważyć. To bardziej grymas Geralta niż sam model głowy(w ogóle to smiać mi się chce że tyle czasu na rozmowę o facjacie się poświęca). Mnie aktualna wersja się podoba, w W1 bardziej trupa mi zawsze Geralt przypomina. A Triss, zmiany na ++++++ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, ma proporcje kobiety, nie lalki Barbie. A twarz Geralta cały czas się zmienia, to, co było na trailerze, to wersja na czas obecny, Twórcy dążą do zrobienia czegoś w stylu twarzy z arta na gametrailers (ten, co geralt naprawdę Wygląda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 21:17, Grinczar napisał:

Podoba się komuś nowy Geralt (jak i Triss) czy jestem osamotniony?


Geralt nawet mi się podoba ale trochę poprawić trzeba, Triss świetna ale też troszeczkę bym popracował nad nią, zakapturzony jest świetny tak elf i królobójca. Jaskra i Zoltana mało było widać ale na concept artach wyglądają bardzo dobrze (zwłaszcza Zoltan mi się podoba)

http://www.gamezilla.pl/content/michal-kicinski-o-wiedzminie-2
Pod koniec jest trochę o twarzy Geralta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 22:53, Ostrowiak napisał:

Ba, ma proporcje kobiety, nie lalki Barbie.

Triss jest super, wygląda tak jak ją sobie wyobrażałem. Zresztą grafika w Wiedźminie 2 jest świetna, niby wczesna wersja a na mnie zrobiła piorunujące wrażenie. Jedyne co mi się zbytnio nie podoba to te kolorki...jest trochę hmm...zbyt bajkowo? Coś w stylu Fable.
A twarz Geralta cały czas się zmienia, to,

Dnia 26.03.2010 o 22:53, Ostrowiak napisał:

co było na trailerze, to wersja na czas obecny, Twórcy dążą do zrobienia czegoś w stylu
twarzy z arta na gametrailers (ten, co geralt naprawdę Wygląda).

Wtedy każdy byłby usatysfakcjonowany. Na tym zdjęciu Geralt wygląda o wiele lepiej niż w pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 22:53, Ostrowiak napisał:

Ba, ma proporcje kobiety, nie lalki Barbie. A twarz Geralta cały czas się zmienia, to,
co było na trailerze, to wersja na czas obecny, Twórcy dążą do zrobienia czegoś w stylu
twarzy z arta na gametrailers (ten, co geralt naprawdę Wygląda).


Sami się wytłumaczyli na konferencji najlepiej, poza tym - ciekawe czy im się chce tyle powtarzać xD - do prmiery jeszcze nawet z rok może minąć, przez ten okres mogą nastąpić niesamowite zmiany. I tk jestem pod wrażeniem jak już wiele zrobili i widaćże W2 będzię zdecydowanie grąinną niż W1 co mnie cieszy, bo widząc w jaką stronę to idzie nie mam żadnych obaw.

I mam nadzieję, że zobaczymy więcej czarów Triss, bo ten z motylami to był odjazd.

I też podoba m i się jak wybręli ze sprawy "amnezji", sam chciałem to pytnaie zadać - uprzedono mnie ;) - ale widząc gameplay mamy jasno pokazane, że nie ma takiego numeru. Co ciekawsze wybrnęli z tego bez potrzeby wprowadzania mozliwości eksporu postaci(co zresztą byłoby chyba niemożliwe przeez zmianę silnika?) Motyw z pułapkami jest fajny no i widać, że Geralt coś potrafi a i tak możemy go dalej rozwijać - i tu kolejna fajna rzecz, o której zaraz napiszę - czyniąc naszego wiedźmina jeszcze silniejszym niż w W1 a jakgdyby wciąż zchowując fomułę "od zera do bohatera" charakterystyczną dla RPG. Barzo mi się spodobała wypowiedź Reda odpowiedzialnego za skille, a mianowicie, że pozbedą się pseudo umiejętności typu +10 do inteligencji co uważam za ruch genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 09:55, Ostrowiak napisał:

Tia, dokładnie ten. Szkoda, że tak mało się go używa w grach.


No szkoda, ten system jest bardzo dobry. Nie obraziłbym się gdyby go zamontowali w wiedźminie :)
Ludzie by się ścigali kto pierwszy wbił 100 we wszystkich umiejętnościach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, zapomniałem wspomnieć.
Na konferencji zapytałem również o kwestię beta testów. Mianowicie, chciałem wiedzieć czy osoby psotonne będą miały - jak w 2007 roku - szansę na swój udział w tworzeniu Wiedźmina lepszym :) Odpowiedź otrzymałem pozytywną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 12:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Aha, zapomniałem wspomnieć.
Na konferencji zapytałem również o kwestię beta testów. Mianowicie, chciałem wiedzieć
czy osoby psotonne będą miały - jak w 2007 roku - szansę na swój udział w tworzeniu Wiedźmina
lepszym :) Odpowiedź otrzymałem pozytywną :)


Dobra wiadomość, jak będzie szansa to chętnie skorzystam. Nie mogę się doczekać tej gry;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 16:12, Bambadil napisał:

"Kliknięty odsyłacz nie jest dostępny." ;<
U każdego tak czy tylko ja mam jakiś problem ? -.-


Ja tez mam ten problem, więc albo, już ten plik ściągnął się x razy i już jest nieaktualny, albo nie można było tego wrzucać do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 16:12, Bambadil napisał:

"Kliknięty odsyłacz nie jest dostępny." ;<
U każdego tak czy tylko ja mam jakiś problem ? -.-


Mi udało się go pobrać wcześniej, widocznie już nie jest dostępny. Na gramsajcie umieściłem informacje które można było znaleźć na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś, kto zassał Press Packa, zrobi reup? Ja mam takiego wolnego neta, że nawet wersję przyciętą (znaczy bez filmików) i spakowaną do raptem 100 MB uploadowałbym z dwie godziny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:15, Longer napisał:

A powiesz co na płytce było na temat Two Worlds 2 i Alpha Protocol ?

~Tak szczerze to nic więcej czego już pewnie nie opublikowano w sieci po tej konferencji. Tylko screeny i trailery. Zuploadowałbym Ci to, ale w sumie musiałbym z 800mb tego załdować, a pewnie na jutjubie już to wszystko - również w hd - jest a ściągnąc filmiki z yt można za pomocą jDownloadera :)

Alpha Protocol szykuje się bardzo interesująco.

Najciekawsze informacje to o dziwo są apropo arcani, na płytce są filmy przedstawiające grę od strony technicznej - co mnie osobiście bardziej kręci niż trailery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2010 o 21:41, Ichibanboshi-kun napisał:

~Tak szczerze to nic więcej czego już pewnie nie opublikowano w sieci po tej konferencji.
Tylko screeny i trailery. Zuploadowałbym Ci to, ale w sumie musiałbym z 800mb tego załdować,
a pewnie na jutjubie już to wszystko - również w hd - jest a ściągnąc filmiki z yt można
za pomocą jDownloadera :)

Myślałem, że na płycie są jakieś komentarze twórców bądź wywiady, skoro są trailery to rzeczywiście szkoda zachodu;)

Dnia 27.03.2010 o 21:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Alpha Protocol szykuje się bardzo interesująco.

Szykuje i obecnie jest to najbardziej wyczekiwana premiera u mnie. Oczekuję bardzo dobrej fabuły po Obsidianie.

Jeśli idzie o Wiedźmina 2, to mnie z kolei ciekawi pojedynek z Dragon Age. Przebudzenie (dodatek) w wersji na PS3 w stanach posiadało ciekawą notkę, a mianowicie datę 1 lutego 2011. Czyli możemy się spodziewać kontynuacji Dragon Age, bo nie wierzę żeby była to data dodatku, za późno jak na to. W takim wypadku Wiedźmin będzie miał rywala z najwyższej półki i zobaczymy który tytuł zgarnie nagrodę dla najlepszego RPG''a ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować