Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2011 o 22:22, 1096 napisał:

zastanawiałem się nad kupnem, a tu tak tanio... może się skuszę ;]

Ja mam za 15zł z targu z podkładem na nadgarstek eleganckim, A ty mi piszesz, że to coś jest tanie? Nie dość, że nie praktyczne to jeszcze w cenie takiej, że się wierzyć nie chce... Musisz być bogaty jak Gates albo *%&^*$ jak doda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno w kilku sklepach widziałem za 80zł + przesyłka 15 to se odpusciłem, jako, że razer normalnie kosztuje więcej to ta cena wysoka strasznie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wiedźmin jest zgodny z jakimś innym padem niż ten od X360? Bo próbowałem podłączyć pada od PS2, przez przejściówkę. Sterowniki się zainstalowały, jest dobrze, wchodzę do gry i kilkam na opcję kontrolera i nic się nie dzieje. Zupełnie, jakby nie było tego pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi na patchu 1.3 gra zaczęła się wyłączać.
Raz po dialogu na statku
A drugi raz po dotarciu do Flotsam. Ma ktoś ten sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To częsty problem, każdy ma go na innej wersji, jedni na 1.0 inni na 1.1 jeszcze inni na 1,2 a ty na 1.3, ja np. nie mam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 14:39, Slappy napisał:

A mi na patchu 1.3 gra zaczęła się wyłączać.
Raz po dialogu na statku
A drugi raz po dotarciu do Flotsam. Ma ktoś ten sam problem?


Jaki masz „Budżet pamięci na tekstury"? Postaraj się go zmniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale byłem przez pewien okres czasu nieobecny i słyszałem, że wyszedł patch 1.3. Jak go pobrać, bo jak włączałem grę żadnej informacji o aktualizacji mi nie pokazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 16:26, Mizutsu napisał:

Wybaczcie ale byłem przez pewien okres czasu nieobecny i słyszałem, że wyszedł patch
1.3. Jak go pobrać, bo jak włączałem grę żadnej informacji o aktualizacji mi nie pokazywało.

Wejdż na oficjalną stronę wiedżmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 17:17, karolekx23x napisał:

Spoiler

Hej muszę spalić zwłoki i 3 zwłoki spaliłem przy wozie a resztę gdzie znajdę ?
Razem ma być ich 9.



Spoiler

Za taką wieżą przy obozowisku keadweńczyków są też 3 oraz po drodze do Natchnionego też 3



Przy okazji, pobrałem patcha, próbuję włączyć grę i jest napisane, że nie może znaleźć launcher.exe. Próbowałem na własną rękę i nic, nie mam jak włączyć gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A jak nie pamiętam jak sie szedł do Natchnionego, przy wieży a tez mi trochę wyszło z pamięci. Gre zawiesiłem na miesiąc, wakacje i te sprawy i teraz powracam, ciężko sobie przypomnieć miejsca.



Ja patcha zainstalowałem i jest ok. A moze to sprawka antywirusa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Natchniony tam gdzieś w lewo od wyjścia z obozu keadwen a ta wieża jest na prawo koło burdelu i tam za tą wieżą


A jeżeli jednak to sprawka antywirusa to co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pomogło.
Jak na razie po 1,5h grania nic się nie stało dzięki ;)

A mam jeszcze takie coś ale w sumie to nic. Bo jak włączam grę i klikam wczytaj grę w głównym menu to muszę czekać gdzieś z 30 sekund zanim się zapisy wczytają. Ma ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 18:08, Slappy napisał:

Faktycznie pomogło.
Jak na razie po 1,5h grania nic się nie stało dzięki ;)

A mam jeszcze takie coś ale w sumie to nic. Bo jak włączam grę i klikam wczytaj grę w
głównym menu to muszę czekać gdzieś z 30 sekund zanim się zapisy wczytają. Ma ktoś tak?


Widocznie wczytuje Ci się dużo tych save''ów, usuń starsze z nich z plików źródłowych to powinno iść szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć Garwenę? Wykonuję zadanie na kacu i nie mogę jej znaleźć w burdelu. Jak wchodzę do pokoju

Spoiler

Sheali

to ten wskaźnik zadania na minimapce ustawia mi się tuż za ścianą. Garweny na dworze oczywiście nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 18:40, Karharot napisał:

A szukałeś jej na dole w jej pokoju w piwnicach karczmy?

Dzięki za przypomnienie, że w karczmie są piwnice. :) Zaraz jej tam poszukam.

EDIT: Powtórze poprzednie pytanie. Czy Wiedźmin działa tylko z kontrolerem X360, czy z innymi też? Bo tego od PS2 na przejściówce komputer mi czytał, ale gra nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2011 o 18:44, tylor2 napisał:

EDIT: Powtórze poprzednie pytanie. Czy Wiedźmin działa tylko z kontrolerem X360,
czy z innymi też? Bo tego od PS2 na przejściówce komputer mi czytał, ale gra nie.

tylko od xboxa (i w dodatku te oficjalne), ale możesz się pobawić emulatorami, ludzie mówią że wtedy działają także inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować